Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.422
Reaction score
10.546
Локација
okupirana Srbija
Nikola Drinčić ne dolazi kod nas, potpisao za Čukarički. Čini mi se da je ''prizivan'' na Milevi.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Nije se Saponjic pitao kad je odlazio u Benfiku, odnosno Partizan je insistirao na transferu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Последња измена:

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Generalno su glupa, bio bi dobar igrač on da je imao kontinuitet, ovako ide od nule, ne bi ga ni oni nogirali da je grizao tamo, to je karakter, s tim se rodiš
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
Ma bice dovoljno da ga daju za dzabe.. verovatno ne bi imali mista protiv.
On odigra 2-3 sezone i proda se opet, od te filozofije bi mogli da zivimo. Fm stil, moram da mastam malo :D
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ja mislim da je taj Pantic provalio da nema sta da trazi u seniorskom fudbalu i pojurio da uzme pare. Svako drugo objasnjenje mi nema logike.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Iskreno se nadam da niko od pomenutih nece doci a i igracki kadar je u momentu popunjen. Najgore se osjecam kad vracaju propale talente. Obicno ne izadje na dobro.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Ovaj tim da ostane plus da se popuni prazno mesto u odbrani novim stoperom (sa iskustvom) i eventualno ofanzivni vezista i ja prezadovoljan...vise od toga nam ne treba. Onda ostaje da Djukic sve to lepo pripremi za izazove i to je to...
Jovanovic je bolji i talentovaniji igrac od Saponjica...treba mu malo veca minutaza, a verujem da ce je kod Djukica dobiti
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Slazem se sa Gazdom, svi zaseremo pre ili kasnije... ali ovaj mali je, cini mi se, toliko nalozen i bezobrazan i stvarno nije uvideo svoju gresku (da li zato sto je ogranicen ili sto je bezobrazan) i ja ga nikako ne bih uzeo u razmatranje. Sta vise, mozda je najodvratniji lik kojeg sam video u svetom dresu. Odjebi mali, idi i trsi opet Staniju za pare i uzivaj na splavovima, trosi svoju platu i - svi srecni!
 

VolimPartizan1

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
37
Reaction score
1
Meni je najsmesnije sto decko konstantno prica kako hoce u Celsi :buhaha . http://www.mozzartsport.com/vesti/p...lsi-bar-da-treniram-sa-pravim-igracima/129267
Ovo je vrlo interesantan njegov intervju u kojem se vidi njegova (ne) inteligencija. "Najlakse je pljuvati dete od 18 godina, sta je ono krivo" :buhaha :buhaha :buhaha


„Srcem bih se vratio u Partizan, ali glava kaže ne. Kad bi zvao moj klub, ne bih mogao da budem ravnodušan, jer ga volim i uvek mi je lepo u crno-belom dresu“.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Generalno, vecina te dece je otisla pre svega zbog menadzera,clanova uprave I na kraju alavih roditelja..tim redom. Dobar broj njih je otisao pod pritiskom kluba I menadzera. Usrali su deci karijeru I nase klubove. A ovaj dacica je najvece govance koje je samo izabralo put...idi gledaj celsi....makar ne moras da placas kartu ..I to je neki uspeh....a ovi nasi ako ga vrate zbog menadzera, pojesce takvo sranje, napravice babun slucaj..usrace I sebe I klinca, jer ce se mali provesti ko bos po trnju......najzalosnija generacija koja je najvise obecavala..djani, dacica I cigance
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Njega su tata i menadzer ubedili da je igrac i on ne moze da se otme tom utisku...
http://www.mozzartsport.com/vesti/p...lsi-bar-da-treniram-sa-pravim-igracima/129267
U London se ne ide zbog para, nego zbog veličine kluba o kome sanjaš kao mali, kao što su i Real, Bajern, Barselona.
Nema veceg kluba od onog koji volis.....ali te tata to nije naucio niti imas dovoljno mozga da sam to shvatis inace ne bi govorio da volis Partizan narocito ne nakon onakvog odlaska iz Partizana gde "nisi bio zadovoljan tretmanom"....pa sta si hteo sa 18 godina da dobijesi kapitensku traku i da igras svaku utakmicu !? Ti se sa Joveticem poredis mozda !? :buhaha
Samo ti glupanderu sanjaj i trci za Realom i Barsom, a nas se okani jer previse ti je dao Partizan da bi mu opet nesto trazio iako mu se nisi oduzio ni za to sto ti je dao....
Dajte ljudi vise da ne spominjemo ovakve genijalce radije bih pisao o Mateusinju :D nego o ovoj fudbalskoj karikaturi....
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Najveca govna on I djani, najplaceniji mladi igraci u istoriji kluba, bili u svim drzavnim selekcijama, trenirali u najboljim uslovima u zemlji, vodikani po belosvetskim nekim turnirima ....klub ih je stvorio...mnogo talentovanih momaka ne nadje put jer nema takve uslove, nije na skeneru ...a govanca su to sjajno vratila klubu....zelim im karijeru kao bratu radonji..pantic je vec na pravom putu
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
3 najveća talenta, a najveći talenat od njih Radonja, najveća dijabola.
3 najveća talenta, 3 najveća ljudska isprdka koja su prošla kroz Partizan. :puke

Kakva tuga, tolike godine ulagali u govna mala ciganska i nisu uspeli da ih prevaspitaju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top