Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Procenat dodavanja ne znam kako da razumem. A sto se tice broja nacinjenih i pretrpljenih faulova mogu samo da prepisem cvrstom fudbalu sa puno kontakta. Nisam imao takav utisak dok sam nas gledao ali statistika to kaze...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Takva je grupa, Dinamo Kijev, Skenderbeg i Jang Bojs - videli smo da svi biju, pršti na sve strane. Otud toliki broj faulova, primljenih i načinjenih.
Meni ne smeta ta statistika, bar imamo više pretrpljenih prekršaja nego napravljenih.

Još smo dobro i prošli sa sastavom, mogli smo bez pola tima na derbi sutra...

Za procenat uspešnih pasova je jasno, kad gađamo dugim loptama Tavambu 50% utakmice...
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Cigani ce ove zime dovesti igrace tipa kao sto je sparta iz praga dovodila ovo leto a mi necemo ni cetvrtinu toga. Dobili su zeleno svetlo sa vrha da idu all in i da dovedu ozbiljne igrace. Da li je informacija koju imam dobra videcemo u prvim danima januara. Videcemo i kako cemo mi da se nosimo sa celom situacijom i koga cemo dovesti. Juce sam se obradovao plzenu na zrebu ali sam iskreno prizeljkivao sporting, ne volim kad igramo protiv slovenskih naroda, mislim da nam bas ne leze. Treba nam hirurski zahvat na odbrani i jedna gol masina da imamo nadu u ligi evrope na prolece, da preskocimo kolo dva.
Cisto sumnjam da je to tacno, mislim trose oni i sada kao pijani milioneri, ali ako budu radili kao Sparta iz Praga, tako ce i proci, evo i Plazen i Slavija ih biju ko volove, a nisu ni priblizan novac ulozili. Kad ti kupujes igrace za par miliona evra, to je teska lutrija a ogroman novac za nase pojmove, mnogo bolje prolaze oni koji kupuju malo a smisleno.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Tosic,Panti, Suma, Tawamba i nova zvekanova saopstenja
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Naravno da nije optimista i naravno da zna sta nas ceka.

Takodje bi trebalo da zna i ko je najodgovoriji za takvo stanje stvari - uprava ciji je i on deo. Kako vreme prolazi, sve je jasnije da su u pitanju klasicni trojanci koji ce svojim delovanjem izazvati nesagledive posledice po FK Partizan.

Po starom receptu Vucelica, vrsi se javna segregacija navijaca a podobne i nepodobne, na prijatelje i neprijatelje vodje, drzave i kluba. Time se izaziva frustracija kod ljudi i navijaca. Kada ce u javnosti objaviti imena domacih ucesnika tuce sa juga? Cemu sluze kamere na stadionu na koje je potroseno ko zna koliko? Sta je sa "pobednicima" na tuci tokom derbija, zasto citamo samo o porazenima? Zasto Vuletic danas kaze da su huligani problem drzave?

Margaret Tacer je svojevremeno rekla vlasnicima klubova da imaju problem sa navijacima. Jedan od direktora joj je odgovorio isto sto i debeli prica- nemamo mi problem sa navijacima vec vi sa gradjanima.
Odgovor je bio: sklonite ih sa tribina inace cu zatvoriti prvenstvo, rasformirati klubove, a sve vas pohapsiti u roku od tri dana. Zasto o tome Vuletic ne prica?

Zato sto su u talu sa ciganskom bagrom i kako dani prolaze sve je ocitije da im je krajnji cilj dugogodisnja suspenzija Partizana i neminovan finansijski krah koji ce uslediti. Ratni huskac Vucelic i Pantic su odavno krenuli u svaljivanje krivice i podelu grobara. Dobra im je samo ekipa narkodilera ciganstura sa juga, svi ostali grobari su strani placenici, bagra i olos koji rade protiv Partizana. Fantastican spin i teska zamena teza, ali Vucelicu, grobari nisu Slobine i Vuciceve ovce da nam prodajes tu pricu. Manite se toga sta radite na stetu Partizana dok jos nije kasno.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Nebi me začudilo da ovi iz uprave sami zatraže od Uefe da utakmicu protiv Viktorije igramo pred praznim ili delimično praznim stadionom,pa zamislite šta bi se desilo kada bi se protiv čeha dogodio incident sličan ovom u derbiju.Jednostavno nisu u stanju da se sami izbore sa tim problemom pa bi im ovakva neka kazna sada dobro došla.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov
Pa ja.mislim da treba sve tribine osim Juga da se zatvore...mislim ipak su tamo.pravi navijaci sto.bi nas SD rekao koji uvek dobro.misle klubu
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ni jednog trenutka nisam na strani ove, a i proslih uprava, ne branim ih, ali oni su tek na nekom 5, 6 mestu po krivici....ako su uopstr oni krivi :

Nije uprava FK Partizan drzava, pa da kontrolise granicne prelaze i ko ulazi u drzavu. Nije na upravi da pregleda lk i dosije svakog ko udje na stadion. Ni jedna uprava na svetu, pa samim tim i nasa uprava (kako grozno zvuci kad za ovakve likove kazes - nasa uprava ) ne rastavlja tucu navijaca...mogu da organizuju redarsku sluzbu, ali ni redari ne mogu da sprece masovne tuce.
Kaznjavati FK zbog stvari na koje uprava nema uticaja je besmislica !
Neka kazne onda FSS. Takmicenje je u njihovoj nadleznosti. Neka kazne MUP RS jer su oni zaduzeni za bezbednost gledalaca...
Zasto kaznjavati nas, obicne smrtnike, koji hocemo da gledamo utakmicu ?
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
A jeste u njenoj nadleznosti da hvali cigane sa tribine, a grobare naziva olosem?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
danas pada odluka o kazni uefa.
po pisaniju medija I raspolozenju vrle nam uprave, nicem se dobrom nije nadati. katanac na jug bi bio za selfi sut bulju.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
697
Reaction score
1.370
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Necu da kazem da smo mi nevinasce u ovoj prici, jer je svima jasno da nismo, ali ovakav nivo netrpeljivosti (da ne kazem nesto teze) UEFE prema nama je skandalozan...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Klasična UEFA .. niko nam nije kriv što nam država nema nikakav ugled u EU. Jbt oni Poljaci svaki meč zapale stadion i nikome ništa a što je najgore nisu oni jedini
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Kako za koga, baš me interesuje koliko će cigane da kazne. Nekome je ova država majka a nekome ni maćeha.
Nego sve na stranu to, ali lik koji je smislio transparent, je baš Šeldon Kuper, zajebo je UEFA-u, samo tako.
Opet ta stoka sa istoka.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Tako to izgleda nama koji zivimo u zrmljama bezakonja, kad se sretnemo sa pravom silom zakona, koja sudi ni po babu ni po stricevima. Koji kurac se skandira Kraljevini Srbiji na utakmici Partizana, koji kurac se kace transparenti Mladicu na utakmici Partizana? Maloumnici sa juga. Ako kazna bude veca od jedne utakmice neka onda i UEFA pusi kurac.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Od kako nas ''brani'' debeli derpe, redovno najebavamo..

Paaaa ne bih da branim Supicu i ekipu ali zahvaljujući njemu mi ove godine nismo izbačeni iz Evrope. Kad neko sjebe treba pljuvati i osudjivati ali sad se pederko bez potrebe stavlja u negativnu priču.

Mi imamo problem sto nemamo para za bacanje, odnosno za lobiste. Da smo bogati a da ista sranja pravimo sve bi drugačije bilo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top