Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Nekad mi zaista nije jasno zasto Pantic i dalje ima tu funkciju. Covek jako neprofesionalno obavlja svoj posao. Postavlja pitanja tako sto kaze sta ima na neku temu i prica jedno 10 minuta i ne daje Ilievu/Vazuri da pricaju. Zanosi se previse, komentarise stvari koje ne sme da prica, iznosi imena na kojima radimo. On jeste strastven grobar, ali tu strast mora malo da kontrolise. Po meni, Djukicu ne odgovara Everton zbog tanke kontrole lopte i loseg pasa... Mislim da kad bi Kosovic bio fit, bio bi zacementiran u sredini, zajedno sa Racom Petrovicem. Treba nam desni bek, stoper, vezni igraci i napadac. Igraci kao sto su Tawamba i Everton limitiraju fleksibilnost u formaciji i nacinu igre.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Iliev objasnio... Everton najverovatnije odlazi (nije prihvatio duplo veci ugovor da potpise), a Tawamba nam ne treba jer ima 28 godina i moze se na njemu sad zaraditi, jer je odigrao sezonu iz snova (sto niko nije ocekivao)... tako da ova dvojka odlazi sigurno..

E sad ko ce ih zameniti, pitanje je veliko...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Intervju narkomana kod sektaša je vređanje zdrave pameti.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ajd sad ozbiljno...zar je neko stvarno vjerovao da ce se ovaj prelazni rok razlikovati od proslih?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
I Solomon vraćen za lijepu našu :D
Koliko je samo nepotrebnih igrača bilo na platnom spisku, ladno smo mogli dvojicu dobrih imate za te sve "sitne" pare koji su uzimali likovi koji su samo u snovima zamišljali da igraju u Partizanu.
I što je najtragičnije neki od njih su i duži vremenski period u klubu :pop
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Možda sam staromodan, ali vređanje Ilieva, nazivanje narkomanom i sličnim pogrdnim imenima, za mene je bogohuljenje. Imajući, naravno, u vidu sve što je kao igrač dao klubu, ali i ono što je kao SD uradio prošle sezone.

Nemam problem da se pljuje po upravi, naprotiv, niti da se kritikuje prelazni rok. Ali Ivica Iliev ne sme biti vređan od strane navijača Partizana. Evo, već mogu da zamislim da ćemo Saleta Ilića, ako danas-sutra uđe u upravu, nazivati pijandurom. Prikočite malo.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
Možda sam staromodan, ali vređanje Ilieva, nazivanje narkomanom i sličnim pogrdnim imenima, za mene je bogohuljenje. Imajući, naravno, u vidu sve što je kao igrač dao klubu, ali i ono što je kao SD uradio prošle sezone.

Nemam problem da se pljuje po upravi, naprotiv, niti da se kritikuje prelazni rok. Ali Ivica Iliev ne sme biti vređan od strane navijača Partizana. Evo, već mogu da zamislim da ćemo Saleta Ilića, ako danas-sutra uđe u upravu, nazivati pijandurom. Prikočite malo.

izvini druze, ali kad se neko ponasa kao dete kom su dali skupu igracku, I ne zasluzuje bolji epitet. uostalom, njegpva skakanja po kzs I tikovi koje ima, nedvosmisleno podsecaju na ovisnik o droZi.
a veruj, bio mi je jedan of omiljenijih igraca u svoje vreme.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Možda sam staromodan, ali vređanje Ilieva, nazivanje narkomanom i sličnim pogrdnim imenima, za mene je bogohuljenje. Imajući, naravno, u vidu sve što je kao igrač dao klubu, ali i ono što je kao SD uradio prošle sezone.

Nemam problem da se pljuje po upravi, naprotiv, niti da se kritikuje prelazni rok. Ali Ivica Iliev ne sme biti vređan od strane navijača Partizana. Evo, već mogu da zamislim da ćemo Saleta Ilića, ako danas-sutra uđe u upravu, nazivati pijandurom. Prikočite malo.

Bogohuljenje ti je to sto Ivicu misa nazivamo narkomanom? Ivica je za tebe neki Bog? Ne razumijem te.

Nazivao nas je misevima sa istoka. Za #51 sta je pricao na KZS-u? Kako je pjenio tada, jesi gledao? A isti taj #51 nas je nazivao glodarima i grobljem itd...plus na sve to taj #51 kurac dobro igra.
Onda njegova kombinacija za Sumu..koliko je para stavio u dzep od togs?
Aoooo œedi jadan.. Lijepo ti rece na pocetku poruke da si staromodan.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ovaj prelazni rok ce biti gori od onih kod Djure mutavog. Svi igraci sa kojim smo raskinuli ugovor i pustili za dzaba su bili placeni prilikom dolaska, plus su platu primali a vecina nisu ni igrali. Za ovo neko mora da odgovara.


Iglice puko si.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Stvarno je ovo sprdanje sa navijačima koji imaju i malo mozga. Znači lik kaže " prodajemo Evertona jer ne može da igra prvu utakmicu, a ako bude dobar rezultat( u prvoj) znači neće igrati ni drugu" a onda jurimo Racu koji ne može da igra Evropu( na stranu što bih ja Racu voleo da vidim u svetom dresu ). A onda kaže da je to dobro da rasteretimo budžet jer Everton ima najveću platu.
Meni je ovo gore vređanje nego kada mi neko opsuje majku.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Ovo su neke teme kojih se dotakao Ivica u Vesniku i koje bi ja prokomentarisao:

- prodaja Evertona i Tawambe

- dovodjenje pojacanja

- kasnjenje sa pojacanjima

- raskid ugovora sa igracima

- totalno nipodastavanje titule

- Djukic

E pa da krenem redom

- Prodaja Evertona i Tawambe je prihvatljiva stvar kada se pogleda ko je sef strucnog staba i kakav sistem zeli da uspostavi. Prvo sto se tice Tawambe treba reci da je odigrao sezonu iz snova, na maksimumu svojih mogucnosti. Tawa je vise nego pristojan igrac za nase uslove, fizicki jedan od najdominantnijih u Evropi, tehnicki solidno potkovan, neverovatan osecaj za igru, veoma zahvalan igrac i sto se tice odbrane i uz to timski igrac, spor rad nogu, ne toliko dobro kretanje i jako losa zavrsnica. Izvukao se kroz ovakvu taktiku i sistem kao nosilac igre, podigao samopouzdanje do maksimum maksimuma i odigrao neverovatnu polusezonu. Medjutim on je izgubljen izmedju pozicija, niti moze da igra sredinu niti spica niti ofanzivnog veznog, apsolutno jedina pozicija koja izvlaci maksimum iz njega i na kojoj moze da igra je pozicija poluspica. Isto tako je veoma specifican igrac, pa se zbog njegovih karakteristika tesko moze igrati fudbal po zemlji i sa posedom, tj od noge do noge. (direktan fudbal mu odgovara)
Kako je postao nosilac igre tako mu se morala i podrediti igra, tako da ono sto Djukic hoce da uspostavi je jako tesko izvesti sa njim u postavi. Da me neko ne shvati pogresno, kvalitetan je igrac i ovoliko samopouzdanje ga cini jos boljim ali jako specifican igrac kome se mora podrediti igra. Stil poseda i igranja od noge do noge maltene je nemoguc sa njim u timu. Ono sto pokusavam reci je da ja mogu da razumem prodaju Tawambe za koga se moze uzeti odlicna para, ali da se to mora jako dobro uloziti u pojacanja.

Sa druge strane Everton je neverovatan igrac, energiju kakvu maltene niko nema, podize ceo tim pozrtvovanoscu, trudi se za trojicu, medjutim on je slab na lopti. Takodje za sistem poseda i igre od noge do noge potreban je drugaciji profil igraca, ali tom drugom igracu (pojacanju) ne sme parnjak biti Jevtovic ili Radin. Onda se dzabe krecilo, onda je ovo vredjanje inteligencije.
Ogromna kritika ide upravi i Ivici zato sto su dopustili da Everton udje u poslednjih 6 meseci ugovora a da maltene nisu usli u pregovore sa njim, OGROMNA. To je nedopustivo. Ne sme se dozvoliti da igrac udje u poslednju godinu ugovora (a tek ne 6 meseci) i da je nosilac ili jedan od najboljih igraca tima a da se ne izvrsi pritisak na produzenje ugovora, to je katastrofa. Slicna prica kao sa Zivkovicem. Takodje se ne sme dozvoliti da se sa igracima ulazi u pregovore na osnovu ljubavi prema klubu i gradu.
Kao sto sam i pre pisao, ne vidim nikakav problem u prodaji Tawambe i Evertona ako se pametno ulozi novac, jer je najbitnije pruziti priliku sefu strucnog staba da postavi igru i sistem koji ce izvuci maksimum iz igraca, ako je to posed i igra od noge do noge, nemam nikakav problem sa njihovom prodajom. Medjutim kvalitetne zamene se moraju dovesti, kao sto parnjak tom novom veznjaku ne sme biti Jevtovic ili Radin. Ako se to desi treba ih najuriti sve redom.

- Sto se tice pojacanja, kao sto sam i rekao, novac od Tawambe i Evertona se mora uloziti. Moraju se dovesti dva centralna vezna koja su jaka na lopti ( Zdjelar i Raca primera radi ), igraca koji ce se sa Sumom boriti za mesto ofanzivnog veznog ( Ivanovic ), i bilo bi lepo i mesto desnog beka (Gajic) pojacati. Jos jedna bitna stvar, a to je da se bar jedan veznjak dovede na pocetku priprema inace opet nema smisla cela ova prica sa prodajom Evertona, kao sto se mora dovesti i ofanzivni vezni za pocetak priprema. ( u narednih 7 dana).

- Ivica je obecao da ce sve sto se tice prelaznog roka biti zavrseno do pocetka priprema, ajde da racunam prvih 7 dana priprema u pocetak priprema. Ako se dovedu pojacanja nakon toga, onda cela prica nema nikakvog smisla. (ako se dovede jedan veznjak za pocetak, mogu da razumem da se drugi dovede krajem roka, jer generalno nam se politika kluba svodi da igracima propadne angazman u inostranstvu pa da ga mi pokupimo (ispadne mnogo jeftinije i realnije jer bolji igraci gledaju Partizan kao odskocnu dasku))

- Vidim da mnogi pricaju o raskidu ugovora. Meni je ovo odlicna prica, kao sto sam u prethodnom postu i pisao, ne smeju se vise naci igraci u timu koji sluze samo da popune roster, toga ne sme biti. Znaci ili da igrac ima kvalitet da iznese poziciju startera ili da ima potencijal da bude barem igrac startne postave. Sto se tice toga da ih je Ivica doveo i da nije uzeo pare sad pri njihovom odlasku (samo su trosak bili), tu mogu da ga razumem. U tom trenutku kada ih je dovodio je bila totalno drugacija situacija u ekipi da ne kazem raspad. Krpio je pozicije uz saglasnosti Ivana Tomica, jer je Partizan bio u losoj finansiskoj situaciji. (pritom nas je Zivkovic zajebao za sve pare, ima ogromne krivice i za upravu). Trenutno smo finansijski vise nego stabilni, i sad se mora mnogo bolje praviti selekcija igraca. Apsolutno podrzavam odlazak Solomona, Munira, Marjanovica, Kljajica, Stevanovica, Cirkovic.... ako treba i raskidom ugovora.

- Vidim da u klubu pominju samo Evropu i da se sve karte kao bacaju na Evropu, samo se prica o Viktoriji itd kao da domaca liga ne postoji. Ovo je jedna katastrofa. Mozda daje vecu satisfakciju i znaci vise ugledu kluba da se ostvare rezultati u Evropi kao i novac, ali titula mora biti prvi cilj Partizana. Da ne spominjem da prvak ima neuporedivo lakse kvalifikacije. Razumem ja sve, da nisu ceo klub Ivica, uprava i Pantic, i da Djukic kao i strucni stab ne misle tako, ali ovo je porazavajuce da se toliko nipodastava domaca titula.


- Od Djukica ocekujem postavljanje novog sistema, mnogo bolju fizicku spremu igraca, jasnu ulogu igraca, hijerarhiju izmedju igraca, i vise mladih u prvom timu. Takodje je Ivica u vesniku rekao da je Urosevic zelja Djuke, tako da se iskreno nadam da to znaci prodaja Miletica a ne nagomilavanje. Djuka mora da postavi onu filozofiju kakvu on hoce i da mu se dovede takav profil igraca, da takticki bolje obuci igrace, da bolje stojimo na terenu. Build-up i sam protok lopte, to najvise ocekujem od DJuke. Sto se tice selekcije igraca, koliko god da DJuka ima mana, u ovo mu najvise verujem. Da ce raskrstiti sa igracima koji popunjavaju broj (sa vecinom je vec zavrsio) i uvesti mlade u prvi tim. Ako ne gresim za Cucina da je bek (neka me neko ispravi), uz njega ocekujem Kokira, Markovica i Jovanovica u prvom timu, a uskoro neke od njih i u prvoj postavi.

:partizan_fan: :D:
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Kolega TaraNdrel od ovo sve sto si naveo ostvarice se samo prodaja Evertona i Tawambe.
A ona dva jaka kvalitetna centralna vezna, ofanzivni vezni i desni bek pisi kuci da je propalo. Dovucice novu turu JSL skarta i mozda po neka menadzerska kombinacija.
A od Djukica ne ocekujem apsolutno nista. Kakav kurac sistem kakva kurac igra od noge do noge bicemo jos gori nego dosad.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top