Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Clint Mansell

  1. Clint Mansell

    Slaviša Jokanović

    Milorad Čavić može da bude novi trener.Ispunjava ove uslove i više nego Jokan.
  2. Clint Mansell

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Posle otkaza u PAO, Kecman se vraća u Partizan 16. jun 2009. | 23:00 | Izvor: Sportske.net Radosna vest za prisalice crno-belih stiže iz Atine. Posle jednogodišnje epizode i osvojene triple krune sa Atinjanima, Dušan Kecman se po treći put vraća u Partizan...
  3. Clint Mansell

    Nisam mogao nikako,posto sam bio na litiju Sv.Vaslilija Ostroskog a to ne propustam tako da bice...

    Nisam mogao nikako,posto sam bio na litiju Sv.Vaslilija Ostroskog a to ne propustam tako da bice prilike. Nemam pojma kako sam bio online,mozda se nisam izlogovao.
  4. Clint Mansell

    Pa nisam igrao counter evo par mjeseci. Ne mogu da obecam da cu doci,al ako bude kuci onda cu...

    Pa nisam igrao counter evo par mjeseci. Ne mogu da obecam da cu doci,al ako bude kuci onda cu upasti na server.
  5. Clint Mansell

    VК Partizan, PK Partizan

    Porobic je sjajan i trener i covjek a sto se tice budzeta crnogorskih klubova samo cu reci da igraci prvaka i najbolje ekipe u Crnoj Gori Primorca vec skoro pola godine nisu primili plate.Euforija ce itekako da splasne u CG.
  6. Clint Mansell

    Slaviša Jokanović

    To bi naravno svi izabrali ali je problem u tome sto Evropa donosi pare a parama se postize stabilizacija kluba.A stabilizacijom se postize to da ne moramo da prodajemo najbolje igrace. Kad bi moglo,kao sto kazes,i jedno i drugo.Ja se ne bih bunio.:wink: Jokan sigurno napreduje,imao je i...
  7. Clint Mansell

    Dule Vujošević

    U emisiji "Pogodi ko dolazi na večeru" koju vodi Mirjana Bobić - Mojsilović Emisija je u subotu od 19h. Nadam se da ce spremiti pojačanu večeru da se Dule ne razočara:) Emisija traje sat vremena,bice uživanje slušat Duleta toliko.
  8. Clint Mansell

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Krstic nastavlja sa dobrim igrama
  9. Clint Mansell

    Dule Vujošević

    Sjajna slika
  10. Clint Mansell

    Dule Vujošević

    :buhaha:buhaha:buhaha
  11. Clint Mansell

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    MONDO.....
  12. Clint Mansell

    Dule Vujošević

    (MONDO),,,,
  13. Clint Mansell

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Pa ne vidim kako Micov moze da mijenja Novicu.Daleko su od bili kakve slicnosti.Micov je klasicna trojka a Novica 4.Micov je vrlo koristan igrac,dosta me podsjeca na Kecmana. Ali tesko da ga mozemo vratiti u Partizan,makar sa trenutnom finansijskom situacijom.
  14. Clint Mansell

    Ja sam preskocio proslu godinu,nadam se da cu se ovu iscimati nekako za keš. Dobra je dnb ekipa...

    Ja sam preskocio proslu godinu,nadam se da cu se ovu iscimati nekako za keš. Dobra je dnb ekipa posle 2. Bice dobro kao i uvjek:)
  15. Clint Mansell

    Brate stize Caspa na Exit:)

    Brate stize Caspa na Exit:)
Top