Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

  • Vidim da si on-line (znaèi vrvtn si kuæi) ajde probaj veèeras da baneš na CS ...

    91.150.72.230:27059
    AJDE SUTRA (utorak) U 20:00 NA CS ? Odgovori što pre ! Nema te 100 god ... stisli ispiti a ? Sad su pomerili zbog uneverzijade ispite za kraj maja kod mene :banghead... + radim ... kad æu da stignem ... :confused . Sutra na CS ? :wink:
    Upravo sam procitao na topic-u za rockere i krenuo da pisem zahvalnicu za info:D...Eh,nadam se da cu ove god biti pametniji i organizovati se sa ispitima ranije,2 god apstinencije je mnogo....====>pravac tvrdjava:D
    Desni klik na user-a i ides na dowload filelist i izbacice ti listu shareovanih stvari...
    pronadji npr [BBB][ASN][*S*C*A*N*D*I*N*A*V*I*A*N*] - Best Hub on DC (1.absolutenetwork.se) na hub listi. Nick mi je Jegda,bas kao na forumu. Nalazim se jos na -=SRBIJANET=- (srbijanet.no-ip.biz) i na lokalnom hubu kojem nemas pristup...
    dc++,slican program ss-u,funkcionise na slican nacin,s' tim sto je bar meni laksi za snalazenje i bolji dowload (citaj brzi). Super stvar kod toga je sto admini hubova kod kojih se regujes,cesto ti daju povlasceni status i brzi dl ukoliko imas veliki share. Moj provajder konkretno je napravio i lokalni hub, gde su bili maltene svi korisnici tog provajdera umrezeni i dl je bas veliki tu(prakticno lokal)...Izgooglaj program, videces lagan je za koriscenje
    Hehe,opusteno,razumeli smo se...Ukoliko koristis dc++ ili neki slican client,reg-ovan sam na nekoliko hub-ova, pa tu mozes pregledati i download-ovati muziku koju imam,da se ne mucis ovako googlajuci i trazeci preko ss-a...
    Jesi uspeo da pronadjes 'ista od Glitch Mob-a?Skidao sam neke mixeve,ali uglavnom pronalazim live ver...
    Dubstep a?naravno...sjajna muzika,burial je ok,mada ako slusas u mixevima,mislim da Caspa objasnjava:D..Nemoj se muciti sa skidanjem Edit-a i tako ces naleteti na razna sranja,posto valja iskreno samo prvi album "Crying over the pros for no reason",ovo ostalo mi se ne svidja toliko...Mogu ti uploadovati ili pustiti MSN-om...
    bruka film Apokalipto,bas je ostavio utisak na mene...cim sam ga odgledao vratio sam na pocetak i opet odgledao.
    Kad pogledas Donija javi oma da vidim kako si skapirao film
    Nabavio sam nekako prve dve epzode Losta , dobro ide za sad. Nego je malo trulo što moraju da se vrate za 70 sati a blejali su tri godine van ostrva bezveze ... :confused
    Sjajne kompilacije...samo sam se ja do'vatio ovih dana da slusam "A man called Gerald",pa otud i avatar...Matorac je genijalan..
    Hvala za preporuke!
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top