Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Makito

  1. Makito

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Znam tog Radonjica, decko je veliki zvezdas, imam ga na facebook-u, otvoreno je jednom rekao da ide na zvezdine tekme i da ga nije briga sta ce Grobari da misle i odg kao u fazonu '' ma to su p.... '', nisam mogao da poverujem, nek igra neki losiji ali nek bude Grobar... Ili neka vaspitaju ovoga..
  2. Makito

    Liga šampiona 2012/13

    http://www.transfermarkt.de/de/ael-limassol-linfield-fc/index/spielbericht_2245636.html Ni jedan Kipranin u prvoj postavi... Volim sto je jaci protivnik, Napred Partizan!
  3. Makito

    KK Partizan 2012/13

    Svaka cast KKP , sjajan potez.. Dobrodoslica Westermann-u.
  4. Makito

    Radio Mileva - leto 2012

    @pfcdejan Sad i ja citam i ne mogu da verujem... Daj Boze :D
  5. Makito

    Kup Srbije 2011/12

    Pevali su '' ti si zvezdin cetnik avrame '' ... Jad i beda, sebicnost i ne koncentrisanost, kad nekog nema da im unese strah u kosti, ee Stanoje, Stanoje.. Rnic jes kiksnuo, ali za mene je Dijara izgubio derbi...
  6. Makito

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Aleksandar Djokovic 6 meseci na pozajmici u Otelul Galati, rece mi njegov tata malo pre.. E da i Nikola Trujic sa njim ...
  7. Makito

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    To nam je sto nam je , sigurno je Edu rekao dosta lepog o njemu, po klipovima nije neki '' bauk '' ali videcemo, Dobrodosao !! :D
  8. Makito

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Bgm ljudi to je taj, evo dokaza : http://adsaocaetano.com.br/elencos.asp?Robot=OK&id=152&Local=Zagueiro&conteudo=Anderson%20Marques%20de%20Oliveira
  9. Makito

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Bravo Joco, upravo htedo da kazem sta ce nam levonogi stoper kad ga imamo :D
  10. Makito

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    @ Bandit Nije igrao puno, ali nama leze takvi igraci, Mo kada je dosao skoro da 2 godine nije nigde igrao ( Aves 7-8 utakmica, i Dinamo 2-3 ) pa je kod nas bio strava igrac, Dia kada je dosao igrao je nekih 5-6 utakmica za Beira Mar, Sale kapiten isto tako nije mnogo igrao, pa su kod nas...
  11. Makito

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    @Alekst 88 Pa sta znam, Ivanov je reprezentativac Bugarske, nije on toliko neiskusan.. Mene samo brine komunikacija u zadnjoj liniji, Bugarin i Cileanac, komunikacija je u tom delu igre od velikog znacaja...
  12. Makito

    Izbor za tim decenije! Živela dinastija!

    Prva petorka : 1. McCalebb 2. Bozic Pera 3. Kecman 4. Velickovic 5. Maric Druga petorka : 1. Vujanic 2. Beric 3. Vesely 4. Milojevic 5. Krstic 11. i 12. igrac : Tripkovic, Roberts
  13. Makito

    Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Srecno Kleu u nastavku karijere, zelim mu sve najbolje ... Takodje , zelim dobrodoslicu pojacanjima :)
  14. Makito

    NLB-liga 2010/11

    Dok sam gledao utakmicu bilo me je sramota sto sam navijac Partizana... Ae vlado svima nam olaksaj i podnesi ostavku... Zver --> hahahahahahahahaahahah
  15. Makito

    Evroliga 2010/11

    Ajde sve, dok je bilo 20 razlike, znali smo da smo izgubili, ali da se onako niko ne potrudi, mene to ubija, pa bar borbu pokazite ako ne nesto drugo, ja se zato pojedem ziv, ovi ih pune, oni se natrtili i uzivaju, u pm vise... Na zalost ali Vlada Jovanovic je tanak trener za nas...
Top