Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

Статус
Затворена за писање одговора.

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
ne mogu da verujem da sad nema komentara...znaci Cleo nam odlazi,a kao da se bas nista nije desilo. pre dva dana toliko price i rasprave o glupostima, a sad ljudi nemaju reci....
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Hvala Kleo sto si nas uveo u LS, sto si se uvek borio, sto si uvek davao 200%. Mi te nikada necemo zaboraviti.

Ooo Kleo Srbine!!
 

Topic

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
34
Reaction score
0
Rijetki su igrači, koji su ovako kratkom periodu opravdali sva očekivanja i obilježili jedan dio istorije Partizana i zato šta reći, sem hvala i srećno Cleo
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Kakva tuga... Znam da izgleda ovako mora biti,ali opet velika tuga zbog odlaska jednog tako dobrog čoveka i velikog igrača...

Otkad pratim Partizan,mnogo je igrača otišlo,za svakog se vežemo više ili manje,ali Kleo je fudbaler koji je svojim profesionalnim i poštenim odnosom prema CrnoBelom dresu,našem Klubu i nama Grobarima uspeo da za jako kratko vreme ostavi prilično velik trag...

Kleo je fudbaler koji je bukvalno svaki sekund u Partizanu proveo u službi Kluba i tima,a to je nešto što često nemaju ni najveći svetski klubovi.Zbog svega toga,njegov odlazak mi baš teško pada... Ali takav je život naš Grobarski...
Iskreno se nadam da će svraćati ponekad u Humsku 1...

Kleo majstore,srećno ti bilo...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Majstore, hvala ti od srca na svemu, i srecno u nastavku karijere!!!

 
Последња измена:

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Мајсторе хвала на свему! Желим ти да у Кини будеш најбољи стрелац шампионата!
 

Makito

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
97
Reaction score
0
Srecno Kleu u nastavku karijere, zelim mu sve najbolje ... Takodje , zelim dobrodoslicu pojacanjima :)
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Da mu poželim sreću, zahvalio bi mu se na odnosu prema klubu, primer je vrednog radnika i pravog profesionalca.Takođe sretno i doktoru gde god da je.Novim pojačanjima želim pre svega brzu aklimatizaciju i puno golova.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.537
Reaction score
1.410
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Kleo legendo, hvala ti za sve!!!

Za maksimalno profesionalan odnos prema klubu i navijacima, za svaki sekund odigran u Partizanu, ti si primjer za mnoge igrace, ne samo kod nas, vec i u inostranstvu.

Velika je steta sto nece ostati do kraja sezone ali sta da se radi. Momak je izrazio zelju da ide, nude mu mnogo bolje uslove i to je to. Iskreno se nadam da ce se nekada vratiti, ako ne kao igrac, bar na Jug, da sa Grobarima zajedno navija, kao i Moreira!!

Kleo i Mo - hvala vam za SVE!!!!!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Cleo je ljudina, nek ga prate sreca i zdravlje! Hvala mu za sve divne trenutke!
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Kleo hvala ti za sve :respect:respect:respect

sjajan igrac,veliki profesionalac,svaku utakmicu odradio najpostenije moguce :clap

sve najbolje u nastavku karijere !!!
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Kleu hvala na svemu!
Kakav igrac i kakva LJUDINA je igrala za nas Partizan! Stvarno sam ponosan na to...
Sve najbolje u nastavku karijere...

Inace odavno sam naucio da je iluzorno vezivati se za nekog odredjenog igraca...sto bi rekli stari ljudi proteci ce mnogo vode dok mi docekamo da jedna legenda pocne i odigra celu karijeru kod nas...odlazak, svakog kvalitetnijeg fudbalera koji je igrao kod nas, je neminovnost...
No, istrcace neki novi junaci vec na prolece u crno-belim dresovima...

Da se nadovezem na pricu oko Bozovica...
To je igrac koji moze da drzi celu levu stranu...bolji je u ofanzivi, ali je tip igraca kakav ja mislim da odgovara rom postavi na srediini...neko ko ce konstano ubacivati napred, a jos ima dobre ofanzivne karakteristike...
Vidim ga na poziciji levog beka umesto Kizita vec od leta...i mislim da zajedno sa Lazevskim (ili Askovskim ako prodamo Lazevskog) moze da drzi tu levu stranu...
+ nije stranac i iskusan je igrac (30 god.)...mislim da nece biti neko ko pravi razliku na terenu, ali isto tako mislim da ce biti jako koristan i znace da koristi Vukica, Ilica i Babovica iz veznog reda...
Ako uopste dodje, mislim da ce biti dobra akvizicija...
 

grave_digger22

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
97
Reaction score
3
Kleo,srecno majstore i ljudino,veliko ti hvala..... Da nam se vratis jednog dana majstore
Srecno i Moreiri,nasem doktoru.. ne znam sta je prava istina i zato necu ovo previse da komentarisem,ali i da znam da je on kriv ja cu mu biti zahvalan do neba, mnogo je on uradio za nas klub. Hvala i tebi majstore,zao mi je sto si otisao ovako :cry:

Zvonce,Tagoe,Adija dobrodosli. Mislim da su i vise nogo dobra pojacanja,samo da se uklope kako treba !!!:D:
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
sto bi rekli stari ljudi proteci ce mnogo vode dok mi docekamo da jedna legenda pocne i odigra celu karijeru kod nas...odlazak, svakog kvalitetnijeg fudbalera koji je igrao kod nas, je neminovnost...

to nije ništa novo, pa nema ni matorih legendi koji su celu karijeru igrali u Partizanu..

elem, Kleu srećan put, i da upamti koji mu je najbliži put da se jednog dana vrati u Evropu..
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Hvala Kleu za sve! Zao mi je sto nece igrati u nekom vecem klubu, ali mi je drago sto ce da zaradi dosta, a i zivece kao kralj u Kini :D
Sto se nas tice - sve dok ovako poslujemo i imamo lazovcine u upravi, bicemo mali klub.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top