Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од morpheus86

  1. morpheus86

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Atmosfera na tribinama donekle svadbarska jer smo navijački potcijenili protivnika, ali se i uželjeli da u Podgorici pjevamo našem klubu. :) Igra iznuđena zbog više faktora. Pozitivni aspekti: odbrana Koprivice, kapiten i Ledej (ovaj drugi na momente) u svom modu i Dozier koji se jako fino...
  2. morpheus86

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ne znam sta me više šokiralo objavljene cijene sezonskih ili procentni računi na našem malom toplom virtuelnom kutku. :cool: Moraćemo kao Kinezi za Iphone, bubreg da založimo za sezonske.
  3. morpheus86

    KK Partizan - transferi

    Mislim da je ovo suština svega i da je ispravno stvari nazvati pravim imenom. Njemu na čast sva ova drama, a sada da se okrenemo sastavljanju tima koji će osvojiti EL. :-)
  4. morpheus86

    KK Partizan - transferi

    Potpuno nepotrebna drama i izhajpovano sve do ludila. Je li NIkola igračina jeste, je li igrač koji može napraviti razliku i to jeste, ali ovakvu dramu bih samo razumio da je došlo vrijeme da se BB vrati i iskupi za Nolana. :-) Nema tog Srbina iz Crne Gore koga prijetnje ovakvog tipa mogu...
  5. morpheus86

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Mnogo je toga ispisano na temu šorke u Madridu, ali i serije uopšte. Mislim da su španski kraljevski romi uradili jedinu stvar koju nisu smjeli, spriječili su nas da padnemo u naš standardni trans i napravimo od ovakvog meča svadbarsku atmosferu. Ovako su, uz podršku disciplinske komisije EL...
  6. morpheus86

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Mora se priznati da promjena formata Evrolige na prvi pogled ne ide na ruku ekipama koje nisu bogate. Sa druge strane, ogroman broj utakmica sa kvalitetnim timovima bi zaista morao da učini da, ako imamo kvalitetno sjeme, ruže procvjetaju na proljeće kada bude najvažnije da se sačuva kontinuitet...
  7. morpheus86

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Posle pretprošle sezone kada nam mađije izmakoše Evrokup mislio sam da će proći dosta vremena do novog radovanja, ali ovaj grandiozni povratak veći mi je i draži od tri trofeja u rapalom Evrokupu. :-D Veliki Željko po drugi put među Srbima! Neka nam je srećan i da bude makar jednokao uspješan...
  8. morpheus86

    KK Partizan 2017/18

    E danas je i zvanično pao mrak na naš klub. Dok ova bagra ne izađe iz kluba koja je prvoga od onih koji su donijeli potop vratila nazad u klub ne treba mi da se bavimo titulama. Ne davati vjeru za večeru, pametnome dosta. U FK je nažalost prošlo, a mislim da će i ovdje. Daće nam kup da se...
  9. morpheus86

    KK Partizan 2016/17

    Ovdje je prosta računica, pozvati žuto govno iz saveza i reći mu da je za bilo kakvo razmatranje našeg izlaska iz EK potrebno da nam se pismeno garantuje učešće u Fibinoj ligi šampinjona. Samo tako se smijemo odreći kupa Milke Canić. Ako neko pita zašto, pa zato što smo zauzeli poziciju i nismo...
  10. morpheus86

    FK Partizan 2016/17

    Kokezin Partizan ispao. Brašanac je takva nula od igrača da je to strašno. Hoće li neko rastjerati ove dušmane dok nam još grb stoji hoćemo i na njemu napisati posvetu kokezi ili dičnom premijeru. Hoćemo nazad klub! :BB
  11. morpheus86

    KK Partizan 2016/17

    Mislim da se ne može praviti osovina Peković-Džikić i porediti se sa PSD-DV dinastijom. Prvo što je to svetogrđe, drugo što je Peković Džikića doveo tek kada je napravio najveći mogući promašaj sa Perom na mjestu trenera. Hej ljudi, mi smo bili fenjeraš koga je neka Sutjeska nakantala 20...
  12. morpheus86

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Ko sa đavolom tikve sadi (igra prijateljske i ide na ručkove) ovakvo nešto i zasluži. Sraman pristup igrača. Nadam se da je ovo konačno otrežnjenje da sa pudlicom nema sportske priče. Tu samo može partizasnki stil da prođe. Ajmo sad da im pokažemo Kadinjaču. Ovo do kraja sezone da časno...
  13. morpheus86

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Napokon jedno PARTIZANSKO saopštenje nove uprave. Tako se bori bre. Dosta više uzmicanja pred raznim gmazovima. Psihopata nas nikada neće voljeti, pomirimo se sa tim. Na stranu što nam ta ljubav ne treba.
  14. morpheus86

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Mislim da je ovo psihološki najlakši meč ove sezone. Imperativa pobjede nemamo zahvaljujući prethodnom kolu tako da će igrači biti maksimalno rasterećeni. Ako proradi šut možda ih iznenadimo, a ako ne iskoristiti ovo kao pripremu za naredne mečeve koji nose mnogo više. Na tribinama će nas opet...
  15. morpheus86

    Dule Vujošević

    Dok ne dođe vrijeme da ponovo počnemo da igramo košarku jedini košarkaški užitak su Duletovi intervjui, posebno ovaj posljednji sa ogromnim osvrtom na umjetnost. Ovi koji potcenjuju značaj Orlova koji rano lete bi trebalo da ih opet prouče ima tu dosta toga poučnog za sve generacije, a i...
Top