Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Uspeli su da oteraju jedinog coveka koje se iskreno iz ciste ljubavi borio za ovaj klub, uspeli su da oteraju one istinske navijace, pokusavaju da nam ogade i da nas sto vise otrgnu od naseg voljenog kluba tako sto vuku lose poteze. Gubimo identitet, gubimo ponos, gubimo sve ono sto smo imali.

Nasa obaveza je da napunimo Pionir u cetvrtak i pokazemo da smo i dalje tu i da nijednog momenta nismo odustali od naseg Partizana!

Zato braco Partizanovci u cetvrtak svi uz voljeni klub!!

Volim PARTIZAN!!!
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Izgleda da Gagic nece sutra igrati, samo ne znam zasto smo ga sada i dovodili
Canak pominje vracanje na pobednicki kurs, a mi smo odavno svaki kurs izgubili
Klub je ostavljen na cedilu, najveca je zabluda da ce neko nama pomoci tj covek iz senke nema nikakvog coveka iz senke po svemu sudeci zavrsicemo u stecaju na kraju sezone, samo da je ostao Dule zavrsetak bi bio isti , ovako smo produzili mrcvarenje, a mozda je i tako bolje jer bi onda oni sto se busaju u grudi sa Duletom u beton ligu posle prve serije poraza bi ga napljuvali i ispljuvali i proglasili da je KK njegov zatocenik
I da u cetvrtak svi u Pionir !!! Podrska Canku i ekipi !!!
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Partizanovci,
Naš voljeni KK Partizan polako ali sigurno gubi svoj identitet. U samo trideset meseci dejstvovanjem parazita
Partizan gubi sve ono što je nekad imao i ono što smo zajedno sticali i gradili godinama.

Izostankom sa utakmica postajemo nemi svedoci u mrcvarenju Partizana koje se odvija pred našim očima. Našim prisustvom bićemo brana težnjama neprijatelja da odvedu Partizan u stečaj i nastave da rade u korist onih koji žele da nas dodatno ponize.

Naša moralna obaveza je da 04.01.2018. napunimo Pionir, i jasno svima stavimo do znanja da smo i dalje tu i da niti jednog trenutka nećemo odustati od našeg Partizana.

Brate crno-beli u četvrtak MORAŠ biti uz svoj voljeni klub i odbraniti ga!!! Pitanje je časti i moralne odgovnosti.

AJMO U PIONIR.

04.01.2018. 17 časova

Partizan.net
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Spejs, dobar tekst. U delu "dejstvovanjem parazita", tacnije bi bilo parazita, izdajnika i sns poslusnika.
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
E danas je i zvanično pao mrak na naš klub. Dok ova bagra ne izađe iz kluba koja je prvoga od onih koji su donijeli potop vratila nazad u klub ne treba mi da se bavimo titulama. Ne davati vjeru za večeru, pametnome dosta. U FK je nažalost prošlo, a mislim da će i ovdje. Daće nam kup da se zamajavamo...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Danas je cetvrtak i igra Partizan u Pioniru. 17.00. Ulaz besplatan.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ja ću neko vreme da odmorim malo od Pionira. Sve mi je ovo previše bolno. Odlazak u Pionir mi je ranije bilo takvo opuštanje, bez obzira na protivnika i ishod meča, a sad mi je takav stres i nerviranje, da nema poente. Ovo sa Gagićem je prelilo čašu.

Edit. Da ne bude zabune, govorio sam u svoje ime, da ne bude da bude da potkopavam ljude koji pozivaju da se dodje na utakmicu.
 
Последња измена:

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Danas na zalost moju igra ono malo sto je ostalo od kluba sa bogatom tradicijom.Deluje surovo i bolno ali je tako.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Slbodno tamo mozete diskutovati na chatu za vreme utakmice :)
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.411
Reaction score
4.469
Koja sizofrenija u Pioniru...
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
459
Reaction score
1.257
Verovatno na dvoglasno navijanje.Ni meni nije jasno o čemu se radi.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
26613105_10215765376111571_260731432_o.jpg

26613465_10215765376671585_1768920245_o.jpg
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Ono sto mene pogadja je to sto ovi nedavni problemi izazvani incidentima na stadionu i cime sve ne su stavljeni ispred trenutne situacije u klubu koja je ovakva vec nekoliko godina. Mislio sam da se ovoliko ljudi skupilo da pokaze upravi sta ima, ali nazalost, cini mi se da se ovde radi o onome o cemu izvestavaju "nezavisni" mediji. Mislim da bi trebalo SVI da se zapitaju, zasto je morao da se desi onakav incident da bi se svi skupili da iskazu protest. Takodje, zasto je lako da se skandira drugoj grupi grobara, zasto je lako da se skupi i organizuje ovakva stvar, a cele godine ne moze da se organizuje ovako nesto za cigansku SNS upravu koja mnogo gnusnije stvari radi?
Igra kao igra, ne zelim da komentarisem za vreme utakmice. Raduje ovaj broj, ali motivi nikako.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top