Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од OnlyYou

  1. OnlyYou

    FK Partizan 2023/24

    Ko god da dovodi igrace radi to vrhunski. Vezni red i napad su vise nego dobri. Nadam se da ce sada kada svi prodju pripreme to delovati jos bolje i uigranije. Cak smo i sa golmanom pogodili, ali velika je zal sto na sve to imamo jednog korisnog beka i jednog stopera. Velika je greota bilo ne...
  2. OnlyYou

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Malo o kosarci pre svega. Partizan ovu sezonu iako je talentom na vecem nivou nego prosle godine igra mnogo losije, pogotovo u ovom delu godine. Razloga je mnogo, ali je jasno da se kockice jos nisu slozile. Egzuma je zamenio PJ, licno Dante mi je prirastao za srce, ali osim atraktivnih...
  3. OnlyYou

    KK Partizan 2020/2021

    Ovo, jucerasnje cepanje rsb na tviteru i Covicev intervju gde nas hvali i kenja su mi jasan znak da ce oni da dobiju licencu el na tri godine, a mi ovo govno...Nadam se da gresim, ali sve mi se nekako poklapa...
  4. OnlyYou

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Mrzim banovanja i bilo kakvo ogranicavanje kritickog misljenja, ali BELI BG za ovakvu glupost treba da odes lepo na hladjenje. Veze nema sa istinom, a jedino sto moze je da naskodi klubu u ovoj i ovako losoj situaciji. Problem postoji, nije ni Tomas nevin, ali Scepanovic je definitivno krenuo...
  5. OnlyYou

    Uprava i marketing

    http://partizan.rs/252692-saopstenje-fk-partizan-17-2-2-2/ Iznenadjujuce dobro...
  6. OnlyYou

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Kaze ona stara prica da je najveci trik djavo izveo kada je ubedio ljude da ne postoji. Godinama se mi raspravljamo ko je kriv, ko nas je od uprave upropastio kako u fudbalu tako i u kosarci, ali odgovor je samo jedan i uvek ce biti samo jedan. Djavo! Djavo je kriv za stanje u kojem se SD...
  7. OnlyYou

    FK Partizan 2019/20

    Ajde malo realnosti, igrali smo dobru utakmicu, zatvorili ih skroz, primili dva gola ni iz cega, gde je Pavlovic kiksirao, dali dva lepa gola, Rockov skinuo dosta sansi i nismo imali srece u penalima. Momci su sve dali da izjednace u 90, pali su, ako ste zaboravili ljudi nisu trenirali 3...
  8. OnlyYou

    Liga Evrope 2019/2020

    Nekad mi se cini da pola foruma ni ne prati fudbal niti ima pojma o njemu, nego napise prvo sto im padne na pamet u ovakvim situacijama, bitno da bude socno i uvredljivo. Izgubili smo jako glupo sto boli, ali smo izgubili od bolje ekipe koju smo danas takticki razbili i kojoj nismo 70 minuta...
  9. OnlyYou

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Ziv je covek!
  10. OnlyYou

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Hvala gospodinu Markovicu pre svega jer nas je POCASTIO svojim potpisom. Hvala gospodinu Markovicu sto je uradio ono sto bi i svako drugi od nas i odbio govnare i LS Hvala gospodinu Markovicu sto je uradio ono sto bi i svako drugi od nas i odbio kroasane i LS Ono sto treba svakom od vas koji ga...
  11. OnlyYou

    KK Partizan 2018/19

    Bravo za zapazanje to je po pravilima faul u napadu.
  12. OnlyYou

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Nemojte se praviti englezi ovde, prolazi i te stvari se kaznjavaju iskljucivo zarad bezbednosti gledalaca, ali niko te ne kaznjava jer brine za tebe i tvoj zivot vec da bi ogradili sebe od bilo kakve odgovornosti u slucaju neke katastrofe. To sto mi ne sedimo gde treba i kako treba u 21. veku to...
  13. OnlyYou

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Svaki trener dovodi igrace koje poznaje, ne pravite od toga teorije zavere i kombinacije. U ovoj situaciji kada ima malo vremena, covek trazi igrace koje je moguce dovesti, a za koje zna sta mogu da mu pruze i to je to. Nije doveo malog Radojicu iz Bileca nego reprezentativca CG koji igra u Turskoj.
  14. OnlyYou

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Bata trener, Gordan pomocni...
  15. OnlyYou

    FK Partizan 2018/19

    Slazem se da je biti navijac iz unutrasnjosti stvarno tesko i mnogo zahtevnije nego ziveti na pola sata od stadiona i da su tim momcima koji dolaze na Partizan iz Novog Sada, Pozarevca, Mitrovice, Kikinde, B. Palanke, Rume, Subotice, Sabca, Loznice, Pozege, Ivanjice, Crvenke, Vrsca, Vrbasa...
Top