Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Djukic se verovatno nije pitao za svakog igrača koji dolazi, ali sada je druga priča teško da ivica može da dovede igrača bez Batinog i Gordanovog DA. Do zime ce nekako izgurati ovaj tim koji je sklapao Djukic i SD,a od zime očekujem pravi moćni Partizan. Mada ima još 10 dana prelaznog roka
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Nije ovaj momak los igrac, naravno da nije klasa, ali je cvrst, borben, disciplinovan. Odradio je nekoliko kvalitetnih utakmica za reprezentaciju.

E sad da li je Tumbina kombinacija, moguce... ima on nekoliko igraca koje gura u reprezentaciji, ciganski debil Stojkovic, debil Ivanic, Scekica je uveo...
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Kosovic nije zadnji vezni
Dakle pored Zdjelara i Lole, dobili smo zadnjeg veznogbio je standardan u aturskoj, Bata ga sigurno poznaje i sigurno je on njegova zelja.
Sada jos levo krilo, spic i ofanzivni vezni a da se prodaju soumah, ogezovic i cg maradona
Sve se slažem osim za Jankovića...on je opasan talenat i čini mi se da kod Batice došao sebi i popravio i stav i igru...po meni je on trenutno naš najopasniji igrač...tako da volio bih da ostane...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.602
Локација
25-i maj
Mnogo smo vise pogadjali sa igracima iz Cg nego masili. Kao promasaja se secam Rista Lakica i one dvojice iz Zete, Cetkovic i Stjepanovic.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Nije se ni Nikola Vujović proslavio, osim onog gola u derbiju, Zarko Tomašević marginalna uloga, ali kakav su dar mar napravili Stjepanović i Cetković te godine u CG ligi urnisali Rendzers u kvalifikacijama i nijedan ni drugi ne napravise nista u karijeri.

U svakom slučaju mnogo mnogo više je pogodaka bilo nego promasaja.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Mnogo smo vise pogadjali sa igracima iz Cg nego masili. Kao promasaja se secam Rista Lakica i one dvojice iz Zete, Cetkovic i Stjepanovic.
Koga brojis onda kao pogodak? Pa i nema bas puno u poslednih 10 godina..

Promasaji: Vujovic, Cetkovic, Stjepanovic, Lakic, Tomasevic
Pogodci: M. Bozovic, Savic, Jovetic
Osrednji: Jankovic, Kosovic, Grbic, D. Bozovic,
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.602
Локација
25-i maj
Mislim kroz istoriju Brnovici, Rojevic, Vujacic a Zarko Tomasevic i Drincic nisu ta kategorija jer nemaju skoro nikakve veze sa CG. Mladen Bozovic, Cakar, Mijatovic... Htedoh reci dosta bolji utisak od recimo Makedonaca. Nikola Vujovic je posebna kategorija i lep je utisak tim golom ostavio.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
A Simon? Mada je on došao kao baš klinac, isto ko i Jovetić uostalom.
I kakve veze ima to ko je iz CG... da je iz Srbije svi bismo znali za njega, jer dve godine je bio u Genčleru.
Niko od tih promašaja gore nije imao dve sezone u ligi kao što je Turska 1. Za nas će 99% biti pojačanje.
E sad, što nemamo para za stranca, a ni mesto u timu (ako krene Enake da igra više, uz Sumu), to je druga priča...

Sve mislim da pokušavaju ipak da se ratosiljaju Sume i njegovog ugovora, istovremeno oslobode mesto stranca i dovedu drugog... a možda mi se samo čini.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Tomasevic zverina samo mu nismo dali sansu da igra, Jankovic i Kosovic svakako pogodci kad uzmemo i obzir pare za koje su dovedeni, i Dejan Ognjanovic je bio solidan defanzivac. Ovog Scekica ne znam, nit' sam ikad cuo za njega.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.516
Локација
Žrnov
Ja tvarno ne znam ovaj dečko Šćekić kakav je igrač, ali ako želite da živite u nadi da će nas iznenaditi pozitivno, moj savet je da ne gledate ovaj njegov klip..... ja sam se zajebala pa pogledala...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Nije ovaj momak los igrac, naravno da nije klasa, ali je cvrst, borben, disciplinovan. Odradio je nekoliko kvalitetnih utakmica za reprezentaciju.

E sad da li je Tumbina kombinacija, moguce... ima on nekoliko igraca koje gura u reprezentaciji, ciganski debil Stojkovic, debil Ivanic, Scekica je uveo...

Ne vidim sto bi bilo guranje igranje Stojkovica i Ivanica, pa nema CG 20 miliona stanovnika pa da moze nesto mnogo da probire.
Pri tome bez neke klubske ostrascenosti sasvim solidni igraci.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Jebem te zivote.. Ovoga ni na klipu ne mogu da nabudze da izgleda pristojno...

Nisam znao da l' da se smejem il' da placem.

Sto kazu, nije neki tehnicar, al' je zato spor.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
753
Reaction score
255
Svaki trener dovodi igrace koje poznaje, ne pravite od toga teorije zavere i kombinacije. U ovoj situaciji kada ima malo vremena, covek trazi igrace koje je moguce dovesti, a za koje zna sta mogu da mu pruze i to je to. Nije doveo malog Radojicu iz Bileca nego reprezentativca CG koji igra u Turskoj.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top