Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од pfc2

  1. pfc2

    Uprava i marketing

    WebCrew edit
  2. pfc2

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Grobari ako ima neko link utakmice nek okaci, hvala.
  3. pfc2

    pozdrav, vidim da si iz PD i ja sam... znamo li se? danda je

    pozdrav, vidim da si iz PD i ja sam... znamo li se? danda je
  4. pfc2

    Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    nismo bogati, ali nismo ni siromasni da uprava radi ovakve stvari, kao da smo seljacki klub
  5. pfc2

    Ima jedan tim... Najboljih 11 - FK PARTIZAN 2001-2010

    bozovic- rukavina,west,Krstajic,emeghara--- Moreira,Duljaj,Juca,Tosic Cleo,Jovetic
  6. pfc2

    FK Partizan 2010/11

    Bolje ne gledajte snimak samo cete se iznervirati, ocajni svi, boja k'o da se u venu ubo maketi ne moze :( ma niko nista nije uradio za cijelu tekmu. Inace 1-0 smo izgubili od srpskog drugoligasa
  7. pfc2

    Prelazni rok, leto 2010

    samo da se zahvalim sto si mi dao novu adresu za koju nisam ni znao. sad me slobodno :ban: , ovdje sam secer i onako dobio zadnjih dana
  8. pfc2

    Prelazni rok, leto 2010

    na derbiju ga podhitno na klupu, sto je sigurno sgurno je
  9. pfc2

    Prelazni rok, leto 2010

    Koliko se sjecam, momak je otjeran iz Partizana
  10. pfc2

    Dres Partizana - nekada i sada

    Nazad skroz bijel ili???
  11. pfc2

    Prelazni rok, leto 2010

    zato sto moze popiti gajbu piva u 10 minuta ;D
  12. pfc2

    ПАОК

    Svaka ima cast, ali mogluu dati jos jedan kos, pao sam samo njih na tiketu :D (vise koseva)
  13. pfc2

    Liga šampiona 2009/10

    Nije izostavio dobio je crveni karton :D U srijedu je bitna samo jaka podrska sa tribina i da ostave posljednji atom snage na terenu i dobijamo sigurno... Glupo je da forumasi sastavljaju tim koji ce poceti, bolje bi vam bilo da se pojavite na stadionu u srijedu i to bih sdamo bio vas zadatak
  14. pfc2

    Dres Partizana - nekada i sada

    Jel u sve jednoj temi morate da trazite dlaku u jajetu? Skroz je glupo komentarisati izgled dresa, a jos gluplje bi bilo da mi navijaci odredjujemo kakvi ce dresovi biti... U kojem to klubu odreedjuju navijaci izglede dresova?
  15. pfc2

    Novi stadion

    Pa normalno da je tako mislio... Da kaze da je 300 miliona,pa da ga uradi za 90 miliona, a ostatak sebi u padze ;)
Top