Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Sutra vjerujem da cemo imati sve preduslove za pobjedu. Nikolic ih poznaje, imamo sve igrace na raspolaganju, samo je bitno da ih dobro proucimo i da ne izadjemo potcjenjivacki niti da odigramo samo jedno poluvrijeme. Bice bas zanimljivo vidjeti koga ce Nikolic poslati na teren i ko ce biti zamjene.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
PARTIZAN - VOJVODINA
STADION: Partizana. Početak: 18.00 (Arenasport4). Sudija: Darko Bogdanović (Loznica).
PARTIZAN: Lukač - Vulićević, Obradović, Trajković, Volkov - Brašanac, Drinčić, Ilić, A.Živković - Lazović, Škuletić.
VOJVODINA: Jovanić - Živković, Babić, Pekarić, Nastić - Radoja, Poletanović, Puškarić - Alivodić, Gaćinović, Stojanović.

izvor novosti.rs
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Marko, sutra hoću petardu !! ;)
Mislim da će Voša sutra već na poluvremenu da kupi gedore...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Samo da ga metnemo na vreme i nece biti problema, ako ne daj Boze moramo da jurimo rezultat u poslednjih deset minuta moze biti svasta. Nadam se jos jednoj dobroj poseti i pobedi !
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.530
Reaction score
1.345
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Trajko nalozen pred mec:

Трајковић: Радоваћу се ако дам гол Воши

5 апр, 2014 Браниславу Трајковићу су биле довољне само две утакмице у Хумској да постане љубимац Гробара! Хвалоспеви на рачун борбеног дефанзивца, оличени у скандирању имена, подједнако стижу са јужне, источне и западне трибине.

Корпулентни штопер је због четири жута картона пропустио гостовање Парног ваљка ОФК Београду на Старој Карабурми.
- Ужелео сам се фудбала. Једва чекам да почне утакмица са Војводином – као из топа ће Бранислав Трајковић, командант одбране Партизана.
Прво – па ваше Лале?
- Три и по године провео сам у Новом Саду. Ценим Војводину, желим јој све најбоље, али после наше утакмице.
Пуно лепих успомена носите из Српске Атине?
- На свакој утакмици, по обичају, давао сам 100 одсто. Људи су то знали да цене. Стекао сам пуно пријатеља, али, чини ми се, није то више онај клуб. Отишао је легендарни Бата Буторовић, дошли неки нови људи.
Сада сте играч Партизана?
- Волим Партизан, играм са емоцијама. Питају ме људи да ли ћу се радовати ако Војводини дам гол, наравно да хоћу!
Zurnal

Sastavi po Zurnalu:

Партизан – Војводина 18:00 (ТВ Арена 4)
Стадион: Партизана. Капацитет: 32.710. Судија: Дарко Богдановић.
Партизан: Лукач, Вулићевић, Обрадовић, Трајковић, Волков, А. Живковић , Брашанац, Дринчић, Илић, Шкулетић, Лазовић.
Војводина: Јованић, Живковић, Пекарић, Бабић, Настић, Радоја, Полетановић, Аливодић, Пушкарић, Гаћиновић, Веселиновић.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Konacno kompletni. Konacno Marko moze komforno da optira koga,kako u kojoj formaciji na travi Hrama... Naravno,nas zadatak je da ispunimo JNA i da ocekujemo od momaka da ginu,ujedaju i trce do kraja... Mogu momci da se ponavljaju na polju maksimalne angazovanosti iz utakmice u utakmicu... Verujemo u vas... :napred Partizan
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Sad gledam ovaj sastav iz žurnala i ostaje mi nejasno da li će se Ilić i Brašanac sudarati na sredini (uz Danka koji faktički igra na 70m), ili će Saša u 37. na lijevo krilo? Da li sam ja totalno ispao iz tokova, ili je žurnal stavio nelogičan sastav?

Što se tiče utakmice moje mišljenje je da su utakmice sa Pazarom i Radničkim iz Niša bile teže od ove sa Vojvodinom. Ovim ne mislim da će nam biti lako, ali sam siguran da ako utakmicu shvatimo kao bilo koju drugu da pobjeda neće izostati, a ako im damo veći značaj nego što zaslužuju, onda može svašta biti.
Hvala Bogu da danas imamo nekoliko igrača koji su igrali jače lige, pa na utakmicu sa Vojvodinom ne gledaju kao na utakmicu karijere, kao što je bio slučaj sa pojedinim igračima u ranijim mečevima.
A što se tiče Alivodića koji je često predstavljen kao Kristijano Ronaldo, mišljenja sam da će ga sačuvati bilo koji igrač koji je spreman da se oznoji tokom utakmice i koji sposoban da se 90 minuta skoncentriše na teren, a ne da razmišlja o kafani i kurvama. E sad da li je ovaj naš sposoban za to (pogotovo ovo drugo)...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Baš je sranje što će biti pljusak i što neće biti pun stadion ko što bi bio da je vreme kao juče...

Pobeda nije upitna.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.599
Reaction score
3.432
Локација
JNA
Bio sam sa igracem Vojvodine Stojanovicem(napad) u cetvrtak uvece, sedeo je sa nama i pitam ga ja izmedju ostalog za utakmicu danas..kaze on da ce njima biti jako tesko ali da se nada dobrom ishodu, da je Partizan dosta jaci od svih u ovoj ligi...za cigane je rekao ono sto se odavno zna, zatvorena utakmica protiv Napredka i Javora u rupi, i na jedvite jade pobeda protiv Kragujevca i Srema, a kaze da nisu bile namestene bar ne od strane ekipa( to mi je potvrdio i golman Donjeg Srema Nemanja Belic u nedelju kad smo bili na rostilju u Zabranu )..ne znam ni sto sam ovo napisao, vrvt nema neku svrhu al eto.. :) Srecno crno-beli danas, ja bi bio na JNA ali imam svoju utakmicu opstinske lige u 16h..
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ako je "Žurnal" pogodio startnih jedanaest, ponovo će na forumu biti pljuvačine po Volkovu. Valjda je Nikolić pametniji...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Issa pa ti kazi treneru da te boli stomak pa dodzi na JNA:buhaha.Valjda ce ova utakmica veceras ispasti na dobro , da mi pobedimo nebitno kojim rezultatom, da se tenzija do derbija odrzi a u derbiju zna se da oducimo cigane od fudbala.Nego moj stari igrao dvicu na cigane ,a kad on igra obicno ispadne obrnuto (inace Partizanovac pa mu ja nedajem da stavlja Partizan na tiketu).pa velim moze i ranije od derbija da se vratimo tamo gde nam je mesto.:pfc:
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1

Јао мајко је*аће их Трајко! :D

Шалу на страну мислим да опет добијамо, не могу да кажем лагано, али без неких већих напора. Више је разлога за то, између осталог домаћи стадион, надам се и више него солидној посети, коначно смо у пуном саставу, а и дугују нам...

Мислим да када смо у најјачем саставу заиста смо респектабилан тим, тим за много веће утакмице од утакмице са Војводином. Тако да немам никакву дилему ко данас излази подигнутих глава са терена ЈНА.
 

ZeZoni

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
289
Reaction score
19
Локација
U "OAZI"
Krenulo da grmi i da seva... imamo i mi podrsku "odozgo"!:pfc:
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Савршен гробарски дан браћо! Време као створено да се направи сјајна атмосфера.

Нисам гледао сланинаре ове полусезоне, међутим, имам пуно поверење у наш тим! Једина ствар које се треба чувати су картони! На то се обавезно мора обратити пажња.

Видимо се на ЈНА!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Kakva crna kisa meni je to razlog vise da dodjem veceras :) Vidimo se ! Srecno Crno-beli !
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.521
Локација
Kej Republika
Ovo danas mora da se dobije. Vosa nam nije lezala poslednjih sezona, ali sada su sasvim drugi tim. Naravno uz ozbiljan pristup i 100% zalaganje 3 boda su upisana.

P.S. Prvi daje Skuletic na asistenciju Vulicevica, a drugi daje Trajko sa 3 igraca Vose na ledjima.:D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nadam se da neće biti ona postava koja je najavljena u Žurnalu...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Nikolic zna najbolje, meni nije logicna postava da Ilic igra levo krilo ili Lazovic kad se zna da je njihov najopasniji igrac po desnoj strani i to izuzetno brz, mislim da Ilic nece poceti ovaj mec, treba ocekivati Luku ili Malbasica.

U svakom slucaju pobeda ne sme izostati, IDEMOOOO GAZIIII
 

pfc2

Grobar
Учлањен(а)
22.02.2007
Порука
236
Reaction score
0
Локација
PRIJEDOR
Grobari ako ima neko link utakmice nek okaci, hvala.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top