Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

zaro - најновије активности

  • zaro reacted to PFChampion's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Дуљај је лош тренер, Нађ није ни тренер па је било какво поређење њих двојице у том смислу немогуће. Један од доказа да је Дуљај лош...
  • zaro је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ne znam sta sad treba da se napise, milion postova, svi isto vrte, drustvene mreze pune citata ko da je umro ne daje Boze, a ne samo...
  • zaro је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Zbog cega je VV drugaciji od Ostoje limarcine? Ok… isti su… Verovatno je Igor Duljaj isto trenersko ime i nosi tezinu kao Zeljko...
  • zaro је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Nikog podvlacim nikog mi nije zao, pa da mi se otac iz groba podigne, ko je pristao da radi sa Vazurom i Vucelicem… Ne to nema veze sa...
  • zaro reacted to El_Grande_Jokan's post in the thread KK Partizan - uprava i marketing with Like Like.
    Причаће много а рећи ће ништа, као и увек. Дуг за порез није плаћен, уговор није продужен. Трла баба лан. Евентуално је неки нови снс...
  • zaro је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Opusti se
  • zaro је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Ko mu jebe mater ni ne treba da sw vraca… ni on ni onaj iz Baskonie Jebali ga bivsi igraci… cast izuzetcima naravno
  • zaro је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Pohapsice ih gazda sve ako ne budu rekli igracima da igraju, tako da znamo vec epilog ovog saopstenja i razmisljanja
  • zaro је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Stanje u klubu vidimo u tome sto vd trenera na ovoj utakmici mrtav ladan, kaze sve ok… A igraci gore… O cemu mi da pricamo… mi klub...
  • zaro reacted to Владан's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Milos Vazura
  • zaro је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Da li postoji odvratniji lik od Alberta Nadja
  • zaro reacted to petra011's post in the thread Rukometni klub Partizan with Like Like.
  • zaro је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Dossao sam da napisem da mi se svi realni napuse kurca… jer najvaznije je da je Zeljko promasio sa izborom igraca, nije rekao Panteru da...
  • Da se nadovezem na ovaj post, posto vidim da tamo na fudbalskoj temi imamo batistutu koji je glasac sns i pita ko nam je danas kriv, u...
  • Na ovoj temi samo želim da kažem da će KK da nam izgledao ovako kao FK ako Željko Obradović ode. Borba za njegov ugovor je borba za...
Top