Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.893
Reaction score
13.751
Po čemu je Nađ gori trener od Duljaja? Ne kažem da je bolji ali po čemu je gori?
Дуљај је лош тренер, Нађ није ни тренер па је било какво поређење њих двојице у том смислу немогуће. Један од доказа да је Дуљај лош тренер је управо то што је Нађа прихватио за помоћника, Нађа који је на конто играчке каријере и срећних околности по њега (а несрећних по клуб) дошао до ове позиције до које никад не би дошао да је ФК иоле здрав. ФК је трулежан од дна до врха и ја стварно не знам да ли има и један човек, чак и у тим млађим категоријама, који има квалитет да буде део неког здравог и јаког Партизана. Вишегодишња антиселекција на свим нивоима.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Па није то проблем, то је привилегија коју ЈСД Партизан има као јединствен случај у Европи. Много би било да у две секције имамо таквог генија и Гробара на клупи.
А онда ок.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
348
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Taman kad sam pomislio da je Nadj privremeno rešenje a ono godinu i po ugovor, kakvi su ono pomoćnici, glavu dajem da svaki klub Superlige ima bolje .

Nezna se za sta veći bojok treba za novi stručni štab ili upravu, nek nam je Bog na pomoći!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
Pretpostavljam da ce se banovati clanovi koji budu vredjali aktuelnog trenera. Mislim da bi bilo logicno isto ciniti onima koji budu pisali Adi.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.360
Локација
Beograd
Al će biti: ban-ban-ban-ban-ban-ban-ban-ban-.....-ban-ban-ban.
Na kraju će ostati samo moderacija i botovi.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.120
Reaction score
321
Spekulise se sa Lazeticem kao trenerom
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.893
Reaction score
13.751
Спекулише се, а Буђ потписао на годину и по дана. А тек то што је потписан уговор на годину и по дана.....шта рећи.....већ га наградили унапред....а можда је то награда за ону фер изјаву после дербија.
Ово нема нигде на свету да ти потисујеш уговор на годину и по са доскорашњим помоћником, а тераш тренера и све то у смирај сезоне. Па све и да нису потписали на годину и по него да му уговор зависи од резултата до краја сезоне ти си тиме поручио да Дуљај сноси одговорност, а Буђ је ето изузет од исте? Шта нам раде јбт, спрдају се на свим нивоима са ФК
 
Последња измена:

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.120
Reaction score
321
Vidjeh sad da je na godinu i po...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.259
Reaction score
2.991
U ovakvom Partizanu trener izgleda moze da bude ko hoce…daj sta das…jer niko ko se ozbiljno bavi ovim poslom,ocigledno nece.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.135
Локација
Beograd
Obično im to bude jedini angažman u narednih xy godina.

Čast izuzecima Jokan, Marko, Stanoje...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.279
Локација
Žrnov
Дуљај је лош тренер, Нађ није ни тренер па је било какво поређење њих двојице у том смислу немогуће. Један од доказа да је Дуљај лош тренер је управо то што је Нађа прихватио за помоћника, Нађа који је на конто играчке каријере и срећних околности по њега (а несрећних по клуб) дошао до ове позиције до које никад не би дошао да је ФК иоле здрав. ФК је трулежан од дна до врха и ја стварно не знам да ли има и један човек, чак и у тим млађим категоријама, који има квалитет да буде део неког здравог и јаког Партизана. Вишегодишња антиселекција на свим нивоима.
For the records-
Duljaj nije hteo Nadja u strucnom stabu. Dodeljen mu je. Na pocetku, Nadj cak nije ni sedeo na klupi nego je sa tribina pratio utakmice jer se “bolje teren vidi odatle” :buhaha
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
525
Reaction score
3.310
Локација
Nis
Zavrsicemo sezonu kao treci vec vidim
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.954
Reaction score
21.925
For the records-
Duljaj nije hteo Nadja u strucnom stabu. Dodeljen mu je. Na pocetku, Nadj cak nije ni sedeo na klupi nego je sa tribina pratio utakmice jer se “bolje teren vidi odatle” :buhaha
Ne znam kome je ovo veći minus, za Nađa znamo otprilike koji je mentalni sklop, a sad vidimo da je Duljaj pristao da mu nameću ljude, pa je tako prihvatio Nađa, prihvatio onu sotonu Mišu Filipovića. Kako onda neko da ga žali?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.279
Локација
Žrnov
Nije prihvatio "da mu nameću", hajde da ne širim - glupo je što ću ovo da napišem - prihvatio ga je iz nekih ličnih razloga.... Neću u deljate, i zbog Igora i zbog Alberta. Ali, ako neko ne treba da bude žaljem jer ima ljudskosti u sebi, onda si u pravu - ne treba žaliti Duljaja.
Na stranu što ja smatram da Igora svakako ne treba žaliti - ali iz potpuno različitih razloga od tebe to mislim.
 
Top