Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Мени се чини да Остоја због Партизана пуши у снс секти, јер очигледно не може бити секташ а радити против секташке мезимице.

Лијепо би било да неко из клуба одради видео материјал дочекивања Жељка Обрадовића у свим халама у којима смо гостовали током ове сезоне.
Без попратног текста, само снимке да људи устају и дуготрајним аплаузима поздрављају највећег, довољно је.

У стилу Петра Грбића.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Zeljko je najveci trener evrope svih vremena.
Bilo koja druga drzava i narod bi se tom cinjenicom ponosili i isticali je. U bilo kom takmicenju, bilo gde da smo igrali, Zeljko je docekan i ispracen kako i dolikuje najvecem. Bukvalno svuda van Srbije je cenjen i postovan. Jedine uvrede i prozivanja dozivljava u svojoj zemlji, i od pripadnika svog naroda. Na zalost, medju tim pametnjakovicima ima nemali broj navijaca Partizana. Tu sad ne mislim na ovaj forum. Jebo te zivot, u kakvom oboru mi zivimo, kakav nakaradni sistem vrednosti imamo, da cemo i one najbolje medju nama na medjunarodnom nivou, namazati govnima, samo da bi bagra nastavila da bude to sto jeste, bagra.
Cigani izasli sa brojkama, gle cuda, kao klasicni streberi: ucitelju jel tako da sam ja dobar?
Lebe mekani. Nepokoreni narod, ratnicki narod, herojski narod, nabolje sto je planeta Zemlja iznedrila. A u stvari picketine, vazali, poltroni, dupelisci. Sramota, spram onih koji su nasi preci. Sramota, spram onih koji ce tek ziveti ovde.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Lebe mekani. Nepokoreni narod, ratnicki narod, herojski narod, nabolje sto je planeta Zemlja iznedrila.
Najveci mit. Ono sto je valjalo izginulo je po ratovima, skoro svi smo potomci skarta, invalida, prevaranata koji nisu hteli da se bore za ovu zemlju. Zato biramo cipuljice da nam vladaju, ko nam jebe mater
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
400
Reaction score
714
ako sam dobro shvatio nasu i njihovu objavu npr prosla sezona mi od drzave dobijamo oko 5,6m a oni oko 11 i nesto...i svake godine mi od drzave dobijamo slicno a oni nama vicu kako smi drzavni projekat,a ostatak tj veci deo para je od karata i privatnih sponzora..ovo je ono sto je zeljko i trazio a to je da ne budemo toliko zavisni od drzave i mislim da to bolesnika najvise i boli
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.136
Локација
127.0.0.1
Ovo je katastrofa. Ovako komunicirati preko tweeter naloga kluba. Nisam jos ni otvorio, nego zamisljam sad sve one sportske novinare u svetu, klubove, takmicenja poput EL, pa i one strance koji su nam dolazili na utakmice i kako oni svi prate profil kluba i sad im iskace nekakva tabela sa brojevima. Ovaj nivo gluposti ima samo u zemlji Srbiji.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.136
Локација
127.0.0.1
@JasminaT ma dobro, ja govorim o mediju i kanalu komunikacije. A poruka je poslana. Posebno sto su kod nas ovi brojevi u 2023-24 okrugli sto znaci ono sto je planirano. Ko zna koliko toga nam je do sad uplaceno. Kazu 3 miliona. Daj Boze da je tako. A cigani mi izgledaju da su u tekucoj sezoni upisivali samo novac koji im je uplacen (brojevi tako izgledaju), ne i ono sto im je obecano (potpisano). Sto bi se reklo, ne poklapaju nam se racunovodstvene metodologije, oni za prihod vode priliv a mi potrazivanja po osnovu ugovora (ili cak i obecanja) kako prihod i nastaje. :buhaha To sto nama od tog obecanog nece leci ni toliko, a njima ce priliv samo rasti, to je prica za sebe.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.316
Локација
Kipar
Da li situacija sa prekidom sponzorstva mts-a potpada pod podrsku drzave? Ili ce zvalavi prekid tog sponzorstva nazvati poslovni interes na koji drzava ne moze da utice?
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Evo koliki je budzet za 2023/2024 godinu @Mister MVP @Zalosna Sova @Paja Čutura - 20M.

Kakva hulja od coveka je AV, niko ga nije spomenuo, ni njega ni drzavu, ni indirektno. Sve sto se odnosilo je bila prica za drzavni projekat, aludirajuci ciganski tupi mozak da smo mi mezimica i da je Zeljko blizak vlascu.

Na kraju kad se pogleda, mi svake godine budzet popunjavamo dvostruko vise od nasih i privatnih sredstava za razliku od cigana.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.316
Локација
Kipar
Treba reci, za ove sa "nikad veci budzet" pricom, da je budzet potrosen na igrace i strucni stab 12 miliona evra.
Ogromna vecina ostatka ide na ono sto je stubu otpisano elegantnim resenjem u vidu uppr.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.729
Локација
underground
Budzet za sta ? Pise sa svim troskovima, znaci uracunat je i placen porez. Jedini relevantan za mene je budzet za igrace i strucni stab , tj koliko kosta nasih 15 a njihovih 20 igraca fmp1 , i 15 igraca fmp 2 koji se saltaju tamo vamo.
Evo koliki je budzet za 2023/2024 godinu @Mister MVP @Zalosna Sova @Paja Čutura - 20M.

Kakva hulja od coveka je AV, niko ga nije spomenuo, ni njega ni drzavu, ni indirektno. Sve sto se odnosilo je bila prica za drzavni projekat, aludirajuci ciganski tupi mozak da smo mi mezimica i da je Zeljko blizak vlascu.

Na kraju kad se pogleda, mi svake godine budzet popunjavamo dvostruko vise od nasih i privatnih sredstava za razliku od cigana.
 
Top