Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
.... i sve kaže zato što se čovek ne boji nikoga.
Kome da kaze?
NAMA? Pa mi to sve znamo!
Njima (cigansturama)? Oni ne zele da znaju!
Novinarima? Pa 95% ih je njegovo i duvaju u istu tikvu kao i on! Ako nije tako, gde su? Zasto ne reaguju na finansijske izvestaje iz kojih se nedvosmisleno vidi ko je drzavni mezimac i bez da se analizira upumpavanje para od strane fmp-a!

... vidiš da ovaj juče nije ni ime smeo da mu spomene.
Nije smeo ili je recenica ''UMESTO DA CESTITA, ZALI SE NA SUDIJE'' bila dovoljna? Zar nismo svi shvatili na koga misli?

Da ne bude zabune, ja bih voleo da si ti u pravu. Ali mi jednostavno nije svejedno kad pomislim koje su sve jake osobe sklonjene sa javne scene te bacene na marginu i prilikom samo pomisli da mu se suprostave (da ne navodim sada imena ovde).
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.215
Reaction score
15.825
Локација
Beograd
Da kaže svima, zar stvarno misliš da to ne bi imalo odjeka u celoj košarkaškoj javnosti pri tome ne mislim na ovaj naš mulj. Pa onda kada bi krenuli o tome da izvešavaju renimirani košarkaški portali, novinari...misliš da je to ništa?

Koje su to jake osobe sa javne scene? Nema ni jedna jača od Željka to 100% garantujem.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Da napišem sada dok je zatišje, pa da se od sutra, odnosno danas, ujutru shvati krajnje ozbiljno.

Poruka svim spavačima na forumu, maderašima i ostalim zainteresovanim stranama:

Svakog ko bude u narednih 14 dana (a i kasnije) pozivao na odlazak Željka Obradovića, pisao kako gubi konce, kako ga je vreme pregazilo, kako bi svako drugi sa ovolikim parama (od države, majke Srbije pre svega) osvojio NBA itd. itd.

Makar i u formi insinuacije i ,,između redova''.

Banovaću ga trajno.

Pa dobro razmislite.

Hvala na pažnji.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Da kaže svima, zar stvarno misliš da to ne bi imalo odjeka u celoj košarkaškoj javnosti pri tome ne mislim na ovaj naš mulj. Pa onda kada bi krenuli o tome da izvešavaju renimirani košarkaški portali, novinari...misliš da je to ništa?

Koje su to jake osobe sa javne scene? Nema ni jedna jača od Željka to 100% garantujem.

Sećaš se Dude svojevremeno, pa kako je Bodiroga prošao na samu ideju da se kandiduje na predsedničkim izborima, Bjelogrlić, Koja, spisak je podugačak i nije uopšte svejedno, ali slažem se da niko nije jači od Željka i da bi to u evropskoj javnosti bilo propraćeno i te kako, ali smatram da bi nam slaba valjda bila od toga.

Mi moramo ovde da zaštitimo Željka i da ne dozvolimo da nam se ponovi Dule. Jednom, ok, pogrešili smo, drugi put, već bi bilo do nas.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Zeljko je popizdeo na sve i rekao sta je rekao. Koliko je pametno nisam siguran. Ali ja ga razumem i podrzavam u potpunosti. 99% nas odavde bi na dupe progovorili odavno,i to u mnogo gorem maniru nego on sinoc. Psiho je vec popizdeo,to smo jos prekjuce videli,a nece ostati samo na recima plasim se... Samo ni njemu ne ide u prilog otovreni rat sa najvecim trenerom u istoriji evropske kosarke. Opasnih previranja ce biti,ako vec i nisu krenula.Samo se nadam da ce se Zoc zainatiti i izgurati do kraja.Zato protiv Efesa mora dobiti NENORMALNU podrsku,kao nikada do sad. Da se i psiho malo porazmisli dal mu je mudro da cacka,gde se ne cacka. Sa Duletom mu je proslo,ali njega su proglasavali ludakom i bolesnikom godinama u sta su objektivni i poverovali. Sada nece biti bas tako lako.
PODRSKA ZA ZELJKA!!! DO KRAJA!!!
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Popizdeo je Željko davno i odlučio da sve što ne mora da se igra od takmičenja u ovom mulju on neće igrati.
A što se izjave tiče odlično je ona tajmirana. Šta je psiho postigao? To da mu i režimski medij čitaj rts potvrdi da ciganšture dobijaju od države 2/3 budžeta.
Šta to mogu da nam uzmu i da nas kazne a da već nisu, koji državni sponzor je ostao? NiS, pa i oni bi bili bivši da ne postoji ugovor. Videli smo na primeru mts-a kako to izgleda po isteku ugovora.
Kukumače za porez koji imamo novac da platimo i da im se popišamo po faci. Al platićemo poslednji dan, pre isteka svih rokova, do tada kukajte, nećete dobiti novac za svoje mezimče !!!
Poredi dugovanja kluba koji postoji 13 sa klubom koji postoji 79 godina.....

Jedno je jasno ŽELJKO mora ostati pod svaku cenu!
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.023
Reaction score
7.664
Apsolutno DA!

Ne uporedjujem ih po uspešnosti jer to nije ni realno, već po zalaganju za svoj klub koje je dovoljno veliko da sve Grobare koji izmisljaju razloge da ne dodju na neku utakmicu i podrze tim posrame.
Toliko.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi malo su uspeli u tome da zamene teze. Mi kao branimo najboljeg svetskog trenera i kao on mora nekome nesto da se pravda?! Rezultati i zivotno delo stoje iza tog coveka. Ovi sto crtaju po kineskim tablama,seru o BDP-u,gostuju kod jovane jeremic,marica,oni koji su prodali Kosovo,ucestvovali u atentatu na Djindjica-oni trebaju da se pravdaju i da puse kurac.
 
Top