Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
406
Reaction score
725
pisao sam i pr-u na IG pa neka proba on,ako vidi poruku
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.384
Reaction score
37.824
Vise puta je (od dolaska u Partizan) pricao kako je konkretan cilj Partizana da budu TRAJNI VLASNICI Evrolige (a licenca) i nikad u zivotu nije pomenuo nesto drugo, kamo li b licencu.
Ako sam ispustio izvinjavam se, ali ja se ne sećam da je Željko i jednom spomenuo vlasništvo. Stalni učesnik da, ali vlasnik ne. Aкo postoji takav momenat, voleo bih da vidim/čujem.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
482
Reaction score
2.658
Zadržati Kaminskog i Nanelija, o Smajilagiću razmisliti, a ove ostale samo ako budu vrlo jeftino.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.109
Reaction score
5.144
Локација
vezenemam
Kaminski?
Daj ne zajebavaj...Bolje onda da zadržimo Anđušića, pa da smo mirni narednih sezona.:D

Neka "novinari" licitiraju, nama je fokus na treninzima i na terenu.
Sve u svoje vreme.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.098
Reaction score
4.097
Локација
Beograd

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Produzen ugovor Zeljku, Ostoja izvredjao coravu pudlicu uzivo na TV... jos da plati porez i vratice mi se na listu prihvatljivo simpaticnih. Bez placenog poreza nema price.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.560
Reaction score
29.601
Локација
Novi Sad
A gde prihvatljiv da ne znam šta uradi, govedo napredno sektaško.

Došla pudlica posle njega u stidio i prvo pitala da li je dezinfikovana stolica posle ostoje :buhaha Ahahahahahah pa kaze "nisam nikad sreo ovakvu anomaliju kao sto je ostoja mijailovic"

Treba sa zakažu boks meč, acasrbin da bude sudija.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.330
Reaction score
10.974
Локација
underground
Dosadili ste vise sa tom pricom o porezu , koji namecu oskar, coravi i mediji kao vid pritiska a vi se pecate. U drzavi gde ne mozes da prikupis papire za penziju jer ti nisu uplacivani doprinosi godinama , gdje je 90% drzavnih a boga mi i dosta privatnih firmi pod nekim reprogamom ili dugovanjima jedina tema je porez Partizana.
Uplacen je veci deo , bice uplaceno i ostalo i to je to.
Zapital se neko jel Partizanu uplaceno sve od drzavnih sponzora sto je po ugovoru i zasto nije , i propituje li neko u ovoj drzavi njih zasto nije ?
Duguje Partizan drzavi , drzavni sponzori duguju njemu , a 6 miliona sto je otislo nasih para njima u par zadnjih meseci , ne propituje niko po kom osnovu i kriterijumu.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.110
Локација
vaginamandibularia
Govnar je javno skupljao pare za porez. Nije pecanje, nego se ljudi koji su uplatili pare za tu namenu interesuju da li je potroseno na istu i zasto nije. Taj jebeni porez je jedan od poslednjih argumenata pickouste placipickarske nakaze da icim uslovljava KKP, naravno da se ljudi brinu.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.330
Reaction score
10.974
Локација
underground
Reko je ranije da je uplaceno vise od polovine i da za drugu polovinu je odobren reprogram. Trebalo je do 31 marta a pre toga je usla inspekcija. Nema tu nikakve misterije. A za ova predhodna pitanja nikoga nije briga ? Eto mene je briga zasto drzavni sponzori nisu isplatili sve po ugovoru , i po kom kriterijumu su oni dobili 6 miliona ?
 
Top