Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Pošto je ovo preslikana utakmica kao ona protiv Napretka, ja ću preslikati svoj komentar posle te utakmice. Samo reč "Napredak" zamenite sa "Mladost".
Šta reći? Na žalost, zaslužen poraz. Previše smo ovakvih utakmica odigrali u ovoj sezoni, da bi se nadali tituli.

Duljaj sad ima snimak sa ove utakmice, pa može da prostudira kako se postavlja odbrana, kako se igra presing, kako se iznosi lopta, kako se bori za svoj tim. Naravno, mislim na igrače Napretka.

I da, to sam mislio od prvog dana kada sam ga gledao, to mislim i sada - Baždar nije igrač ni za Palilulac, a kamoli za Partizan.
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
52
Reaction score
287
Локација
Smederevska Palanka
Штета, веровао сам да ћемо курви да отмемо титулу у рупи, али сад је зајебано јер они бодове неће да губе до краја намештеног првенства
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.457
Na žalost sada kreće slobodni pad. Na kraju sezone kada budemo 3. niko se borbe više neće sećati. Duljaj će dobiti nogu ako ne ode sam, gmazura će nastaviti svoj uspešni mandat, bojkot će se pojačati... već viđeno.
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
165
Reaction score
645
Локација
Beograd
Jesu nas opet pokrali??? Sramota na šta ličimo, 5 komada su mogli da nam strpaju... Nordjeland u najavi na leto opet. Ko voli ovo da gleda i kome je svejedno dal ćemo osvojiti titulu nek navija za TSC i Čukarički. Sedma godina bez titule, klub je dotakao dno. Pod hitno promene na svim nivoima.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Antic, Stojkovic, Bazdar.....kad vas Varjacic od 32+ skoluje i pretrcava....
Bazdar nije dobar igrac, a nece nikada ni biti...Kada das go na pocetku i otvoris utakmicu, onda je druga prica.
Taki Nikolic je tata za njega
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Teren uzasan, mi bez napadaca pokusavamo da se usetamo u gol. Ne znam gde je mali Jovanovic, on je golgeter, sigurno bi bio bolji od Bazdara.
Kovacevic, Stojkovic, Ovusu kriminal.
Mnogo mi zao Duljaja i momaka, mnogo gotivan tim, mnogo Partizanstine ali jbg.
Najzalije mi je sto ce sad krenuti opsta pljuvacina po igracima i Duljaju, a uprava ce zadovoljno da trlja ruke.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.457
Čovek sa trenerskim poslom nema pojma.
A nije da mu nisu doveli pojačanja.
Gde je Kanute?
Ako su prodali Belića i Ilića.
Ostavka.
Ja sam za to da Duljaj ode prvi... ali kada pre njega ceo UO podnese ostavke. Do tada se ne menja ništa. Otišao Petrić došao Duljaj, ode Duljaj dođe Nađ... nastavi niz. Menjamo filter vazduha, a motor crkao odavno.
 
Top