Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.391
Reaction score
3.214
Локација
Tamo gde su Grobari
Sjajna utakmica, lepo smo odigrali. Bilo je uživanje gledati. Ne slažem se sa komentatorom da je bila slaba utakmica Baždara. Sve je odlično odradio, igrao za tim…
Bravo za Kanutea, sjajan povratak, i veliko bravo za Igora Duljaja!

Ps: Kastiljo nije normalan..
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Kanute kad je izašao kreće slom odbrane. Ne znam zašto ali tako je bilo.
Svejedno, lijepa utakmica za gledanje i super golovi.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.813
Prelijepi golovi Severine i Kastilja. Bravo majstori! Veci dio utakmice smo bili bolji, iako jesu neshvatljivi ti trenuci pomracenja kad nam se ocas posla stvore pred golom. Pohvalio bih i Bazdara jer je iscackao mnoge lopte koje su postale sanse, a i golovi. Steta sto Severina ne dade bas taj gol, ali ovo je vec bolje, a vjerujem da ce biti i jos bolje.

Pretece me kolega za Bazdara... Svakako sam htio "pozdraviti" i komentatora Filipa, koji me, kad se pojavio, odusevio, a sad kao da mu je neko kidnapovan. Zalosno.

A i Antic je bio aktivniji nego inace. Spartao je gore-dole, i solidno i zatvarao pozadi, sto i inace radi.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
809
Reaction score
4.291
Локација
Beograd
Rekao sam nakon proslog meca da se bojim da Duljaj nece nista menjati, ali srecom demantovao me je, bar kad je priprema utakmice i pocetni plan u pitanju, posto je izmenama dosta toga pokvario. Povratak Zahida levo i Goh centralno, povratak Kanutea, i mnogo jaci presing na zadnju liniju Pazara su dali rezultat.

Kanute je sa svim svojim manama svemirski brod za Ovusua, nadam se da je ovo danas njegov definitivni povratak u startnih 11.

Takodje bih kao kljucnog igraca danas pohvalio i Bazdara i ako ga bas nije slusala lopta, nenormalan posao je uradio u presingu, oduzeo 3 lopte u jako opasnoj zoni i generalno sprecio Pazar da razvije svoju igru, uz naravno Goha i Severinu koji su mu pomagali. Ne razumem odluku Duljaja da zameni njega i ubaci Takija, ta izmena je ugasila nasu igru i ubila nas presing. Za Takija su utakmice gde protivnik igra bunker a ne ovo, cak i ako Bazdar nije mogao da nastavi zbog umora pre bih probao sa Kaluluom u spicu nego sa Takijem.

I naravno, vecita misterija, zbog cega Scekic pre Stjepanovica, i zbog cega uopste zadnji vezni umesto Zahida, time smo samo jos vise gurnuli sebe u svojih 16 metara. Ako je hteo da osvezi vezni red, mislim da bi bolja izmena bila Stjepanovic-Kastiljo.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Pobedi se ne gleda u zube ali treba mnogo bolje ipak mi smo Partizan.Uprava napoljeeeee
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
499
Локација
Ruma
Već su svi rekli šta je trebalo da se kaže, kvalitetniji fudbal ponajviše što je konačno klupiran Ovusu. Da se ne lažemo, petlja i taj Kanute, nije baš sigurica na lopti, ali dečko svojom gradjom i energijom pravi kakvu takvu razliku. Ovusu s druge strane je prokleti prosek, baš ni u čemu ne odskače, kao duh na terenu, ne vidim ni želju, a ni neke fudbalske kvalitete. Kao da ga nemaš i onda svaki božiji klub otvoreno šuri kontre i ona naša pogubljena odbrana ispada kao od šale. Greota da zbog takvih Stjepanović ne vidi teren. Takodje mali Baždar, dečko svakako hoće, ali ne znam, mislim da ofanziva baš trpi, jer mu je završni pas očajan, a ni prvi kontakt s loptom mu nije za pohvalu. Vidi se da u glavi može da isprati, ali bukvalno više od polovine napada upropasti. Nadam se da će se ovo forsiranje isplatiti i da će klub konačno uspeti nekom da ga uvali za pristojnu lovu. Jer mi svakako nećemo dočekati nešto bolje od njega (pod uslovom da je kadar za tako nešto). Što se tiče ostalih, Zahid bliži protivničkom golu i odmah nešto konkretnije, mada nije baš ni on u nekoj formi, treba mu taj famozni gol da se sredi u glavi. S druge strane Severini i Kastilju se igralo, pogotovom ovom prvom, koji zna, ali je očigledno i razmažen, mada drago mi je kada odigra dobro (doduše onaj promašaj je za osudu). Goh dosta radi, ali još uvek malo šta konkretnog. Mislim da se treba istrpeti. Sve u svemu, konačno jedna lagana utakmica...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.611
Локација
Beograd
Срце ми се стегло кад сам видео Суму како предводи противнички тим кад се излазило на терен, а и није ми некако било природно да нас укопају Шћепотели и Љаја...
Сад, да ли и њима није било баш природно, или нису могли више, тек...имао сам утисак да ово добијамо, чак и када нас је НП стиснуо при крају утакмице...
А осим овог смртоносног трија партизанус фантастикус, треба рећи да су кроз Партизан прошли и (сада њихови) Бојат, Момчиловић, и Ћићко (који је додуше и даље наш, само је у НП на позајмици)...

И утолико ми је глупље то ,,обавезно,, национал-шовинистичко препуцавање ,,Насер Орић-Ратко Младић,, и ко је заклао Мурата, кад ови имају 6 играча Партизана у Пазару, а ми момке у екипи који посте рамазански пост...
И не знам што би Пазарце тангирало оно ,,Косово-Србија,, кад они и нису на Косову него у Рашкој илити Санџаку, како већ ко воли или не воли да назива ту област...
Додуше, и једни и други, сложише се и ујединише се око онога ,,Вучићу-педеру,,!

Кануте је фудбалски шмекер и добро је да нам се вратио, Кастиљо није само кракати дугајлија, него и момак који итекако уме да мисли на терену, а Северини би користило да зна да изабере кад се на терену мисли, а кад се само и једноставно прође (протрчи) и шутне...кад већ има ту брзину, па, ваљда и шут...

И кад на форуму неко негодује што Дуљај држи овог, што не мења оног, морао би претходно да се запита да ли можда ипак има и неки разлог...нпр. да је Дуки боље од нас упознат са физичким и здравственим стањем наших фудбалера...

Све у свему, публика на стадиону нашег тренера јако воли, дочекује га и испраћа са скандирањем, а клинци се стално фоткају с њим, тако да су га задржали и кад већ почиње друго полувреме, има воље и да личмо смирује једног гледаоца који негодује због Баждара, итд...

Лепо је публика поздравила и Суму, Љајића, Шћеповића...

...а полиција је испратила навијаче НП са стадиона још доста пре него што се утакмица и завршила...и управо зато ми је било чудно зашто је, већ неко време по завршетку утакмице, заустављена Партизанова публика која се кретала према Аутокоманди?
Додуше не баш сва...неки од нас су се већ били ,,провукли,,...а ови који нису, нек напишу неки утисак...

:napred-partizan:




 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Fala kurcu da mi se nisu obistinile crne slutnje pred pazar. Bilo je manje stresno za razliku od zadnje tri tekme, a opet nedovoljno za neko vece zadovoljstvo.
Primecujem:
Kanute uvek pre ovusua
Antic mi je sve bolji i bolji
Bazdarove igre je bas zajebano objasniti
Goh nije los, ali bezi od brojki. Nit gola, nit asistencije.

Ova ekipa ce sasvim sigurno igrati evropu na jesen…ne smem ni pomisliti na sta ce to liciti
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.702
Reaction score
22.682
Локација
Beograd
Jebite vi meni sve, ako Ljajić ne bi bio bombetina nama od naredne sezone ako se dobro spremi.
Apsolutno je svaki put odigrao iz prve i bez greške skoro, ima više u dupetu, nego pola lige u glavi...
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Već su svi rekli šta je trebalo da se kaže, kvalitetniji fudbal ponajviše što je konačno klupiran Ovusu. Da se ne lažemo, petlja i taj Kanute, nije baš sigurica na lopti, ali dečko svojom gradjom i energijom pravi kakvu takvu razliku. Ovusu s druge strane je prokleti prosek, baš ni u čemu ne odskače, kao duh na terenu, ne vidim ni želju, a ni neke fudbalske kvalitete. Kao da ga nemaš i onda svaki božiji klub otvoreno šuri kontre i ona naša pogubljena odbrana ispada kao od šale. Greota da zbog takvih Stjepanović ne vidi teren. Takodje mali Baždar, dečko svakako hoće, ali ne znam, mislim da ofanziva baš trpi, jer mu je završni pas očajan, a ni prvi kontakt s loptom mu nije za pohvalu. Vidi se da u glavi može da isprati, ali bukvalno više od polovine napada upropasti. Nadam se da će se ovo forsiranje isplatiti i da će klub konačno uspeti nekom da ga uvali za pristojnu lovu. Jer mi svakako nećemo dočekati nešto bolje od njega (pod uslovom da je kadar za tako nešto). Što se tiče ostalih, Zahid bliži protivničkom golu i odmah nešto konkretnije, mada nije baš ni on u nekoj formi, treba muaj famozni gol da se sredi u glavi. S druge strane Severini i Kastilju se igralo, pogotovom ovom prvom, koji zna, ali je očigledno i razmažen, mada drago mi je kada odigra dobro (doduše onaj promašaj je za osudu). Goh dosta radi, ali još uvek malo šta konkretnog. Mislim da se treba istrpeti. Sve u svemu, konačno jedna lagana utakmica...
Ne shvatam ovu priču koja se dugo provlaći forumom . Baždar ne valja,u kurcu,trom,loš,bahat,katastrofalan ali da se proda za veliku lovu.
Kako neko takav može da se proda za veliku lovu???
Partizan osim Baždara ima Saldanju i Takija u špicu,brazilac povređen ostala dvojica igrala. Gde je tu forsiranje Baždara? Ko da igra špicu pre njega? Po meni jedino Stojković ,evo on protiv Spartaka skoro da uzme loptu Baždaru i on da gol.
 
Top