Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Ne mogu da opišem zadovoljstvo što sam posmatrao ovaj spektakl naša dva najveća kluba. Svi smo mi Srbi, sve dostojanstveno, bacanje koske, zagrljaji... Sudije nisu bile tako dobre kao u prvenstvenom derbiju ali bože moj. Evo trener domaćih kaže odličan derbi dve dobre ekipe, mnogo teških utakmica. Fantastičan plej of je tek pred nama. Uživaćemo u fudbalu do kraja sezone.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ja ovu veselu druzinu necu pratiti dok se ne pocisti uprava, ovaj “trener” i ostali amateri… U prevodu, ko zna kad cu ih ponovo pratiti, a pratim ih bukvalno od 1985… Ako su oni spremni da se dobrovoljno ponizavaju, ja necu da gubim svoje zivce… Eto tako.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
Gospodine Igore Duljaju. Trenersko mesto nije za Vas. Vi ste apsolutni krivac sto imamo najgoru odbranu u istoriji kluba. Dovodili ste igrače samo napred dok ste odbranu potpuno zapostavili. Igrajte se FM u nekom drugom klubu i molim vas ako imate malo morala podnesite ostavku jer je ovo neizdrživo. Sastav koji ste izveli kao i izmene, sve je to bilo skandalozno. Neuspeh do neuspeha dok ste naš trener, molim vas da podnesete konačno ostavku.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Slobodno urednicko uverenje, da ne zaglavis robiju i zbog pisanja
Pa tako je bilo i dok je ludi zex bio u klubu zar ne?
Zapravo, ovo je samo nastavak iste politike koja se vodi od 2014...

A Vucivi navijaci su bar dosli, za razliku od 20K pravih Grobara iz Arene koje boli uvo za FK dok ne budemo u poslednjem kolu sampionata igrali mec za titulu...

Pa da dođem, da se ja nerviram.
A oni da se ljube i da ih zabole kurac.
Pa oni imaju više mogućnosti da nešto pokušaju i da se pobune.
Ja mogu samo da rizikujem robiju i da uletim na teren.

Od mene podršku nemaju.
I to je to.

A trener nam je posle svih neuspeha uvek nasmejan i srećan.
Srećniji je kad Partizan izgubi nego kad pobedi, tad je sav namrgođen.
A sad se smeje i zbija šale, i lepo se saginje svom prijatelju na klupi Cigana koji se sprda sa njim.
A on il je neinteligentan da to shvati il nema obraza i muda .
 

DraganBG

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2022
Порука
23
Reaction score
130
Локација
Beograd
Ne mogu da opišem zadovoljstvo što sam posmatrao ovaj spektakl naša dva najveća kluba. Svi smo mi Srbi, sve dostojanstveno, bacanje koske, zagrljaji... Sudije nisu bile tako dobre kao u prvenstvenom derbiju ali bože moj. Evo trener domaćih kaže odličan derbi dve dobre ekipe, mnogo teških utakmica. Fantastičan plej of je tek pred nama. Uživaćemo u fudbalu do kraja sezone.
Hahahahahahhaa,verovatno 2 mesto i licenca obecani,pa daj da odigraju prijateljsku danas uprava i duljaj zadovoljni :buhaha
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Битно је да је успела спортска приредба. Свим учесницима честитамо на издању, али пошто што ће преЦедник републике бити присутан на финалу Купа, онда је његов клуб морао даље. Али битно је да је светковина дербија очувана, да се играло за интерес српског фудбала.

Иначе, знате ли шта је једино директно задужење Звездана Терзића у Црвеној з.? Да договара утакмице за њихове омладинце и кадете, као и за први тим Графичара. И знате шта увек каже? Па да би њихова победа била у интересу српског фудбала ...
 

mileta51

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2016
Порука
53
Reaction score
122
Gospodine Igore Duljaju. Trenersko mesto nije za Vas. Vi ste apsolutni krivac sto imamo najgoru odbranu u istoriji kluba. Dovodili ste igrače samo napred dok ste odbranu potpuno zapostavili. Igrajte se FM u nekom drugom klubu i molim vas ako imate malo morala podnesite ostavku jer je ovo neizdrživo. Sastav koji ste izveli kao i izmene, sve je to bilo skandalozno. Neuspeh do neuspeha dok ste naš trener, molim vas da podnesete konačno ostavku.
Sto bi podnosio odlicno obavlja posao ,plata ide redovno njemu se ne duguje kao igracima , oskar zadovoljan bole ga kurac
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
206
Reaction score
1.191
Локација
Tamo daleko
Siže zadnja cetri dana fudbala. Hocemo li zadrzati drugo mesto u ligi? A i čemu? Znam da igrači moraju igrati (ugovori, uprava, menadžeri, kurci, palci) pa da pitam, zašto ne igraju? Jer igra vecine večeras se ne može ničim nazvati.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Ova agonija će trajati sve dok je ova vlast. Ništa novo nisam rekao. Dakle još najmanje četiri godine bez trofeja. U te četiri godine verovatno ćemo ostati bez stadiona, taman će biti gotov onaj u Surčinu.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Evo na ciganskoj areni gost stevanovic.Ja tamo ne bi iso nikad!
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Duljaja i nadja sam obožavao kao igrace, jednom Zidanu se nisu povukli. Besprekoran borac, al zato kao trener sisa. Koji je ovo fudbal sto mi igramo sta je ovo. I to ne racunajuci odbranu to su neki ok igraci koji znaju fudbala, al ovaj nas antifudbal, golman centralni bek, on desnom beku, on ili napuca ili vrati u sredinu pa srednji na drugu stranu a levi bek isto ili napuca po strani ili vrati. I tako kruzi cio mec. Dupli pas koji je osnov fudbala nama je misaona imenica. Gledam ove strane lige to nije isto sport sto mi igramo
 
Top