Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Zabranjeni navijaci stali uz zabranjenog trenera. Krstajic i Stanoje su uradili svoje za sada...ostaje na navijacima,pojedincima iz kluba da podgrevaju stvar plakatima,porukama,pesmama do te skupstine gde cemo vaskrsnuti ili umreti. Djuricu, go to hell Avram, go home
  2. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Grant,Mateus,Rivaldo...tipicni lesinari...biraju klubove koji su prvi na tabeli da bi sebi u CV upisali po koju sampionsku titulu,pa makar i ovu nasu u Evropskim okvirima totalno beznacajnu. Koji navijaci ,bre?...U Pancevu je u poslednjih 15 dana skoro svaka ulica ispisana sa "JFPA" i slicno...
  3. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Na prvoj utakmici uletimo na teren sa istoka i sednemo na travu,vezemo se lancima za stative. Nema fudbala dok uprava ne ode. Jel smo spremni da budemo hapseni,prebijani ,da izgubimo titulu?...ako nismo bice zajebano. Mutavi ako ovo prezivi bice u Partizanu do penzije.
  4. KK Partizan 2011/12

    Ode oko 300 sezonskih niz mutnu Maricu...zasluzili smo kaznu ali 30 000 evra,mnogo je.
  5. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Gde mutavi docekuje novu godinu,da mu se okaci parola Zabranjenih sa odbojke juce :)...
  6. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Mali korak za Mladena Krstajica ali VELIKI korak za bolji Partizan i Grobare. Ja sam zadovoljan,u poslednjih 20 godina u nasem sportu nikad niko nije ovako javno istupio,spustenog garda,posteno,niko se nije ni usudio da pomisli da udari na bagru. Nadam se da ce i ostali krenuti njegovim stopama...
  7. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Sigurno svaki od njih posebno pravi plan kako da sto pre svoju "pozajmicu" vrati nazad. Dace Bog da se pokolju oko para. Jer ako to ne ucine do februara bice: Dodji juce :)
  8. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Preko Partizana peru prljav novac i za to jos uzimaju kamatu. Da bog da im burek u grlu zastao.
  9. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Stanoju ako dodje dobra ponuda,ode on...i nema mu se sta zameriti,samo on zna kroz sta je sve prosao svo ovo vreme. Ko ce ovo sve da izgura ja ne znam. Duletu mora da je pozlilo od slusanja ovih olosa. Zamisli kako je slusao o milionima i milionima a KK jedva prezivljava.
  10. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Na strateskim mestima njihovi ljudi...kurvini sinovi. (Azra) Jako sam skeptican u vezi skupstine. Ocekujem ofanzivu od mutavog,cak i da potrosi ozbiljan novac za pojacanja,trenera samo da bi preziveo na celu kluba. Prosetao sam malo mojim malim gradom,sreo neke partizanovce...auuu kako ih boli...
  11. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Malo za podstrek...pesma postoji dugo. http://www.youtube.com/watch?v=LXE8pneGlnA&feature=related
  12. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Krstajic je svoju godisnju platu zaradio u rupi kada je odbranio tim od ciganskih hordi. A ti,picko mutava??? gde si ti zalegao??samo muzes nas klub. NAPOLJE BRE
  13. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Kako mutavom mecka zaigra uvek pred neku pauzu u prvenstvu,pred praznike...kad ne moze da se okupi veci broj navijaca. Vi sto sutra budete isli na kosarku ZAGRMITE bar jednom za Krstaju.
  14. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Sve je to Bata rekao davno...samo da Krstaja ne prodje kao on.
  15. Euroleague 2011/2012

    racunajuci i aba ligu u poslednjih 9 utakmica imamo 6 poraza( od zlatoroga do armanija),izgubili bi i olimpiju da se nisu raspali...pa gde smo mi za TOP 16?...realno. Neka cute i nek rade.
  16. Euroleague 2011/2012

    Zakopace nas ona petarda na kraju,videcete. Vlada drzi Danila na klupi celu sezonu i onda mu uvali sut za TOP 16,pa nije ovo holivudski film sa srecnim krajem. Borili su se ali nemaju kvalitet za prvih 16. Eto mi smo 17. u Evropi...
  17. Euroleague 2011/2012

    Sad na SOS-u ima stari snimak protiv armanija
  18. Euroleague 2011/2012

    Jedini lek je da u prvoj cetvrtini napravimo takav pakao od zvizdanja kad oni napadaju da ne mogu da cuju jedni druge na metar.Cim naprave sumnjivu kretnju,cim naprave jaci faul,3 sekunde u reketu... preci iz zvizdanja u UUUAAA.Da i sudije shvate da se publika i te kako razume u kosarku i da...
  19. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Svi pominju Groningen,velika pobeda,napeto..a kolo posle toga??. Jebeni Dinamo Bukurest i onaj Raducoju. Ubili su nas. Revans smo igrali u Titogradu?? Jako mucno za gledanje bese ali i to je istorija. http://www.youtube.com/watch?v=RiN19361dVQ&feature=related...
  20. Euroleague 2011/2012

    Pa dobro,posteno je da se odluci izmedju nas i zabara.Imamo Pionir,69-65 iz Milana...malo li je? Ocekujem da bude napeto do 38. minuta i onda ih slamamo. ** Sta se desava kod utakmica gde neki tim juri pobedu sa odredjenim brojem poena i bude nereseno po isteku 40.minuta i u produzecima taj...
Top