Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Mi smo ovo izgubili već u osmom minutu kad su napravili dvocifrenu razliku...
E jebiga sad, ti ga pretera sa ovim...bilo je i samo "-7" par minuta pre kraja poluvremena...Nije čak ni -15 na poluvremenu definitivan kraj, ali jeste -21 nakon par minuta u drugom poluvremenu...mislim, ako ti je protivnik ovaj Real u Madridu...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
@Deki_blade

Тај исти тренер тврди да су Ло и Радуљица добри играчи, за Лоа прича к'о да му је брат, све у суперлативима, али на терену ништа, то сви видимо. Поставља се логично питање, зашто нема резултата на терену, а ради се о тако добрим играчима, да ли тренер добро ради са њима. Са друге стране, Ло игра лоше, али има највећу минутажу, у чему је фора. Да је Пера, до сада, имао 1/3 његове минутаже, ми би сада певали. Са Радуљицом иста прича, да је Катић имао његову минутажу, ми би сада имали доброг центра. Чак ни Бешовић не би био лошији од њега.

Дефинитивно, Влада Јовановић је наш највећи промашај ове сезоне.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Očekivan rezultat, realno bolji su od nas na svakoj poziciji tako da tu nema šta da se priča dalje. Što pre zaboraviti ovo i skoncentrisati se na to da se pobedi Armani.

Ne bi bilo loše da Ejsi kupi nove patike po mogućstvu sa kramponima, kliza se po parketu kao da je na ledu.
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Razmisljao sam da napisem seminarski na temu vecerasnjeg,a i prethodnih poraza ali ipak necu,iskuliracu kao i do sada.

Glavu gore i mi navijaci i igraci,idemo da zgazimo zabare i da proslavimo ulazak u top 16,a posle toga da sredimo stvari u nasem dvoristu.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Није срамота изгубити од Реала па још у Мадриду,није срамота ни ако не прођемо у топ 16 али брате играмо очајно,што ме и највише брине не видим никакав помак у нашој игри,протеклих сезона(па и прошле) смо у ово време знатно подизали форму,не знам можда меч са жабарима буде прекретница у позитивном смислу па и поправимо игру,резултати су много бољи од приказане игре.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Cakarevic da zameni Veselog?Lupas brate kao niko do sada..Veselog ne bi mogao da zameni niko on je mnogo znacio ekipi..Cakarevic je doveden za buducnost a ne samo za ovu sezonu i niko od njega ne ocekuje da zameni Veselog jer je to nemoguce..Imali smo vise ofanzivnih skokova od Reala ali to nije iskoristeno takodje nisu iskoristeni otvoreni sutevi i zato smo izgubili sa ovolikom razlikom..
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Davide pa nema na trzistu svake godine neki novi Maric ili Bo..

Сви су они правили име у Партизану, нису баш били нешто на цени пре Партизана. Ло је дошао као "најбољи странац икада у Партизану", а не може да присмрди ни Лафајету кога смо отерали, а о осталима да не причам.

Све је јасно, нису играчи криви. Тачно је да Влада не игра и не може он да убацује ѕицере који играчи маше, али он их припрема, он их тренира. Како их је припремио, такви су.

Овде завршавам дискусију, мЛого сам попиздео.
 

Maki PFC

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
34
Reaction score
0
Pa normalno je da imamo vise ofanzivnih skokova kad nam je sut za 2 bio katastrofalan, a oni su sipali odakle su stigli, pa nisu imali na sta da skacu. To nije nikakav pokazatelj
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.586
Mislim da Malet uzima oko 400 000 evra godisnje, dakle dosta skuplji.
Нећу превише о томе јер знам да нам је тешко финансијски али зар није боље дати толико па се стиснути на другим позицијама јер плеј и центар су више од пола тима.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
ocekivao sam ovako nesto...
al me stvarno brine ova stegnutost u napadu, u utakmici u kojoj nema sta da se izgubi...kapiram da igramo sistemski, al i kad je bio dule govorio sam da ponekad treba dozvoliti improvizaciju i sut, i razvijati neku mastu kod igraca... ovo ne govorim samo za ovu utakmicu nego pre svega kada igramo sa slabijima u jadranskoj

svi traze greske u centrima, a ja kazem da imamo slabu spoljnu liniju, i da previse opterecujemo centre, koji, da se nelazemo nisu gasol i o nil, i mislim da sa boljom bekovskom linijom da bi se otvorio i veci prostor za centre.
pa pogledajte marica kako je igrao kod nas, skupljao je odpatke, jer je imao boa koji ce da probija i da ga ostavlja samog ako promasi ulaz, tako da ta igra gde silujes preko centara ponekad se obije o glavu, ili jednostavno nemamo beka

druga, stvar, kad smo vec gubili, u utakmici koja nista ne znaci, mogu i mladji igraci da dobiju malo vise minuta, ako se stvarno racuna na njih da budu nosioci igre u narednim sezonama...

verovao sam u Loa, al me razocarava definitivno, ne snalazi se, a sut mu je ocajan... al nije to problem, nego svake sezone se nerviram kako nemamo drugog pleja, ako imamo dva centra, tri krila, sto nemamo i dva pleja... ili gurnite tog miljenovica ako je tako veliki talenat, nek pece zanat, bar u nebitnim ili slabijim utakmicama
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.391
Reaction score
2.437
Локација
Novi Beograd
Jedne stvari se plašim (više od ostalih stvari kojih se plašim u vezi našeg KK-a), a nadam se da sam loše video, Mačvan je u 2/4 tražio izmenu i žalio se na leđa. Dr. Maksić i Šapina su ga masirali i baš je posle toga nekako drveno hodao.

Nadam se da je glupost.
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Pa dobro,posteno je da se odluci izmedju nas i zabara.Imamo Pionir,69-65 iz Milana...malo li je?
Ocekujem da bude napeto do 38. minuta i onda ih slamamo.

** Sta se desava kod utakmica gde neki tim juri pobedu sa odredjenim brojem poena i bude nereseno po isteku 40.minuta i u produzecima taj tim koji juri pobedi sa zeljenim brojem poena. :)Ispali bi budale da gubimo 3 poena i imamo zadnji napad i pogodimo trojku i odemo u produzetke i izgubimo 5 razlike,zar ne? Mozes li dati auto-kos i izbeci produzetke?xexexe...mislim da se cibona pre par godina tako sjebala sa produzecima?
Kasno je,lupam svasta.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Хахахахах, Зоранис, и мени је иста мисао синула у ове касне сате, била би највећа фора да Кецман да аутокош за пролаз у Топ16...:) ООО МИ ЗА ТЕБЕ ЖИВИМО, АЈДЕЕЕ ИНДИЈАНЦЕ ОВЕ ЗАЈЕДНО ДА ЈЕБЕМОООО...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Vidim ja da Talicni i MVP pominju neke paketice. Mrs agenti!
Nadam se da je taj paketic jedan suter ubica :D
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Kako bi nam legao jedan suter,ne mogu ni da zamislim :wink:
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Nece biti nereseno, necemo to dozvoliti (bar se nadam).
Bolje smo prosli nego Makabi, da je moglo bolje - jeste, ali moglo je i gore. Kako su prosli Armani i Efes u Madridu?
Ovo je i bilo ocekivano, ali sad nam predstoji Cedevita pa Armani.

Da nam je na pocetku bilo receno da cemo odlucivati sami o svojoj sudbini sa Armanijem u zadnjem kolu, skakali bi smo od srece.

Pobeda naredne nedelje u ludilu Pionira!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ocekivan poraz,realno ocekivali smo da cemo popiti 20 razlike....sve smo videli tako da nema vece potrebe za analizom vec se treba okrenuti kljucnom mecu.

Samo mi nije jasno kako onaj indijanac Dzejsi Kerol puni nas kos.Decko igra napamet kosarku,nema trunke elastike,svaki potez mu je na silu,sablonski,krut je ,klasican palijas napamenko......
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Статус
Затворена за писање одговора.
Top