Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Feanor

    FK Partizan 2019/20

    Ja koliko znam dozvoljeno je kraće zastajanje, sve dok se kreces napred. Ne smes ni pedalj unazad da napravis.
  2. Feanor

    FK Partizan 2018/19

    Jos veceras istupiti iz lige i zamoliti fudbalske saveze Madjarske, Rumunije, Bugarske, Grcke da nas prime u svoje redove.
  3. Feanor

    FK Partizan 2017/18

    Eh taj sunčani Valjadolid... Ako ijedan novinar čita ovaj forum, a čita, sigurno, neka uvaženom postavi pitanje: "Sa partizan.net-a... Gospodine, običaj je da svaki trener ostavi nekakav trag na igru svog tima. Možete li nam reći, u odnosu na parametre iz prošlosezonskog izdanja, koji je vaš...
  4. Feanor

    FK Partizan 2017/18

    Jedino odeljenje gde Lazni trener treba da bude je na odeljenju za psihijatriju. Kakve on izjave (pored onih difoltnih) daje... jebote... Postepeno vracamo vitalne organe... izlazak iz sok sobe... :pop Nalazimo se na istom onom zemljanom putu o kojem si pricao... Tu si nas doveo sa svojom...
  5. Feanor

    FK Partizan 2017/18

    da nije pomenuo 500 puta da Partizan zivi od pobeda, nikad ne bih ni pomislio da su pobede jako bitne za nas, jer u ovom slucaju mi moramo da jurisamo na pobede, jer pobede su nam jako bitne i od njih nam zavisi bodovna razlika, pogotovo kad se ima u vidu da su nam sada pobede preko potrebne...
  6. Feanor

    FK Partizan 2017/18

    Gde moze da se pogleda snimak?
  7. Feanor

    FK Partizan 2017/18

    Nadam se da igraci ne misle da ce da izbegnu svaku vrstu kritike, samo zato sto su trenutno Lažni trener i s.d. na liniji vatre. Nadam se da nekima sleduje Teleoptik dok ne porazmisle o svom zalaganju na terenu. Videcemo da li ce im tada biti do zajebancije...
  8. Feanor

    FK Partizan 2017/18

    Lažnom treneru i sportskom direktoru, vidim, sve zabavno...
  9. Feanor

    FK Partizan 2017/18

    Glavu na panj dajem da je Nikolic otisao zbog sporednih likova. Tojest, sve sto je Gazda napisao, to je i moje misljenje. I to tesko da ce iko da me razuveri od toga. Nikolica drzim i slavim rame uz rame sa Stanojem. 0,1 posto je sansa da dodje u Partizan, tojest da se vrati, jer se sve...
  10. Feanor

    FK Partizan 2017/18

    Jedan od najjačih potpisa ikad, Makso brate :clap:ziveli
  11. Feanor

    FK Partizan 2017/18

    D. Bekvalac je za Lažnog trenera, Ferguson lično. Marko Nikolić je preuzeo ekipu u rasulu od drulovića (namerno malim slavom), i izvukao od nje maksimum svih maksimuma, neophodnih za uvaljivanje debele karine kučki u usta. Hajde da verujem da i Batica to može, mada mi srce i duša navijaju za...
  12. Feanor

    FK Partizan 2017/18

    Vučeliću jel ti još uvek nije hladno i imaš toplo krzno, nakazo!? Jel još skakućeš po snegu?
  13. Feanor

    FK Partizan 2017/18

    @maximilian72 znam brate :( ali sve se nadam da ako je mogao Mare, možda bi mogao i on... @tobacco Šta ima loše u tome, ako imaš novca i slobodnog vremena? (čitaj: nemaš posla)
  14. Feanor

    FK Partizan 2017/18

    Informacije radi, Stanoje je slobodan (ako neko od smradova iz uprave čita...) "Đukiću, odlazi", bio je jedinstven stav razjedinjenih frakcija navijača Partizana u subotu na Čairu. "To je normalna reakcija kada su loši rezultati", nije se iznenadio Đukić. (mondo) Normalna reakcija je da...
  15. Feanor

    FK Partizan 2017/18

    Laznom treneru sa laznim igracima (uprava se podrazumeva) nije mesto u Partizanu! Podmetnite mu cijanid, kidnapujte ga, zakljucajte negde i bacite kljuc, razvlacite ga po prasnjavim ulicama, samo ga terajte vise odavde... Olosu jedan, kojem preti nervni slom ako pokusa da osmisli vise od 2...
  16. Feanor

    Liga Evropa 2017/18

    http://oi64.tinypic.com/2ym8tna.jpg Cesto slika kaze vise od hiljadu reci
  17. Feanor

    Liga Evropa 2017/18

    Mene stvarno, ali stvarno interesuje da cujem/vidim sta je "trener" rekao igracima na poluvremenu? Da li je uopste ista rekao? Da li su uopste i usli u svlacionicu? Kakav je to "motivacioni" govor odrzan, kakva je "taktika" odlucena? Koja je tajna kosmosa smestena u podizanju ruke iznad glave...
  18. Feanor

    Liga Evropa 2017/18

    Stranci odigrali kao da su ponikli u Partizanu, ovi ostali da se obmotaju eksplozivom, zajedno sa trenerom bolidom... Toliko.
  19. Feanor

    Zimska Radio Mileva 2017

    Srecno Djukicu, mada mi intuicija vristi da ces nas usrati i zajebati, samo tako. (Spreman sam da povucem rec u suprotnom)
  20. Feanor

    Zimska Radio Mileva 2017

    Ponovicu jos jednom, zapitajte se kome u ovoj zemlji najvise odgovara da se krivac za punjene kucke, okrivi i omrzne? T(e)arzanova vika i pena na ustima, morala je da urodi necim radi mira u kuci. Ne verujte upravi i ciganskim medijima.
Top