Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
683
Reaction score
4.502
Локација
Kosovska Mitrovica
Svetino guranje, po ko zna koji put nam se obilo o glavu. Sto se sudjenja tice, na sve to smo odavno navikli. I da.. Mazic je peder! Cestitke igracima za borbenost i povratak nakon dva gola zaostatka.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Za sve one koji kazu da sudije kradu, ali ovo se mora dobiti i pored toga: da li vi pratite fudbal uopste??

Zasto barselona gubi od leganjesa? Oni bi sa dva igraca manje trebalo da to dobiju, kad oni izgube.

Nismo mi barselona, i bolji smo od ostalih 200%. Svako ko je mislio da ovde mozemo lagano da prodjemo, taj domaci fudbal i ne prati. Ovakve utakmice sitnice odlucuju, kao jebeno nedosudjeni penal!!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ovaj Markovic stvarno nije dorastao prvom timu, nemamo sta da se lazemo, neke stvari ne mogu na silu.
Miletic sa kosom, vise bih volio da je saboter nego da je toliko ogranicen (morace decko posle fudbala od necega da zivi).
Ova igra u ovoj ligi vise nema smisla. Treba napraviti neko povlacenje ekipe sa terena ili prekid utakmice na originalan nacin, ispucavanjem svake lopte preko tribine i slicno - esto sto ce privuci paznju UEFA i stranih medija, neko mora sa strane da se pozabavi sa ovim, Partizan nije bilo koji tim! Ah da, da bi se nesto tako desilo morala bi da postoji uprava koja radi u korist, a ne protiv Partizana.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Бати свака част што је дигао екипу, али ми не иде у главу шта смо радили 80 минута. Да би смањили могућност крађе у мањим мечевима морамо и боље играти и не пружити им задовољство. Ми до полусезоне морамо све добити, и да се надамо чуду и да негдје киксну. Други дио сезоне може бити и другачије.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.656
Razlika raste, već smo na -7... Ali...

Ponoviću da i dalje treba da odjebemo ovakvu ligu koja je obična lakrdija. Svedoci smo šta se dešava iz meča u meč kako u našim utakmicama tako i u kurvinim. Bukvalno svaki meč... Ako hoćemo tako da nas jebu onda okej. Ćuti i trpi. Imamo situacije gde nas lopovsko-sns uprava userava sve više i više sa sve slabijim timom i tipa ovog levog beka koji mora svaki meč da igra, ime i prezime mu neću više pominjati, gde se kurva šeta ligom sa trećim timom i gde svaku jebenu utakmicu imaju pomoć prijatelja kad zatreba a treba skoro uvek, gde većina njihovih protivnika dolazi na prijateljske mečeve dok protiv nas svi ginu i neka treba da ginu ali imalo bi smisla kad bi isto tako ginuli i protiv drolje ciganske, situacije su takve svako jebeno kolo... Ovaj Radnički se gura da bude drugi klub u Srbiji posle kurve koja je prešla sve igrice tog zanata, dok nas sakate brutalno i sve brutalnije iz kola u kolo. I hoćemo da nas jebu dalje? Ok onda aj igramo i ćutimo dok nas guze. I treba tako, ko nas jebe.

Izvinjavam se na pravopisu ali boli me kurac jer jako sam besan. Ne znam da li ću više uopste da postavim neki komentar u ovoj temi.
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Bas me zanima kada je nekom klubu u kokeza ligi sem Partizana sviran protiv kurve?
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Cigani nece ni jednu ovakvu na nož utakmicu u ligi osim sa nama odigrati..

Omogućila im sudijska infrastruktura i fss..
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Da nije bilo sudijske oružane pljačke Partizan bi ovo dobio bez problema, a to je moglo da se zaključi odmah posle primljenog drugog gola, kada je Partizan počeo da ih melje sa dva napadača! Posle onakvog kiksa nesrećnog Miletića da se ekipa vrati samo pokazuje razliku između Mirkovića i Đukića, onaj flegmatični bi sačuvao tih 2:0, da ne bi bio i teži poraz. Zato svaka čast igračima na reakciji! Nije ovo uopšte bila loša igra Partizana, nego splet okolnosti sudije+Miletić.

Kosati Miletić, kako se ovde naziva, ne bi više trebalo ni da prismrdi prvom timu! Marković na klupu, previše je golova primljeno preko njega od početka sezone.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.946
Reaction score
7.945
Fudbal je najlepsa igra, najlepsi sport na svetu.
I porazi i nereseni rezultati i kiksevi bili bi samo emocije i lepota zivljenja kad bi ziveli u normalnom svetu gde nema mezimceta koga taj svet forsira. Ovako se sve svodi na sakupljanja bodova i taj fudbal nije ni pola od onoga sto bi mogao da bude.

Isto cemo mi igrati i protiv selekcije vatrogasaca i protiv reala. Skup lose povezanih nemaca pojma.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.256
ko spomene sudije ja bi mu obrisao post !!!

ovo nisu igraci za partizan i TACKA

ovo nisu igraci sa kojima se osvaja titula

ovo nisu igraci koji imaju kvalitet

ivice odjebi sa svojim bombama !
a gospoda iz uprave nek umre u najgorim mukama
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.781
Reaction score
19.540
Локација
Nickname
Meni je samo žao što Partizan nema navijače koji će da stoje iza njega i grizu zubima na svaku krađu.
Jer da Partizan ima navijače kao što sada u ovom trenutku nema, isti ti navijači bi se skupili u hiljadama na ulici ispred JNA i tražili smenu uprave.
Ili bi otišli ispred vlade Srbije i jebali majku vučiću dok nam se ne skine sa kurca.
Ili bi najavili bojkot i navijali ispred stadiona i skandirali i pretili vučiću, sudijskoj komisiji, FSS-u i upravi.

Voleo bih da iza Partizana ima ko da stane i da ga brani. Da ne da na Partizan, pokaže da NISMO NIČIJA KANTA ZA ŠUTIRANJE, iskaže sve što misli i da ako misle da je Partizan nečija igračka i da mogu kako hoće, pokaže da su se grdno zajebali!
Pričamo o nekom grobarskom inatu, buntu, revoltu. Treba da nas bude sramota. Prvo polazim od sebe. Jebem majku, lomim stolicu i daljinski, kad dodjem na JNA kao i većina gledam utakmicu i derem se umesto da dodjem do lože na zapadu i unesem kornet sa jajima.
Sami smo krivi za ovo, ovo bi u nekom drugom Partizanu bilo nezamislivo.

Uzimaju nam bazen, proganjaju Vujoševića, tuku nas u Pioniru, na JNA.
A mi NIŠTA. Jednog dana će biti kasno za bilo šta.
Živimo u nekoj stvarnosti gde će uprava sutradan da izda saopštenje kako je Radnički jedna ratnička ekipa i kako smo izvukli povoljan rezultat. A i bodovi se dele.
Željko Pantić će malo da se dotakne penala ali i da nas nazove miševima. Ivica Iliev će da dovede još jednog zadnjeg veznog.

Stiče se utisak kao da nas nema. O ovome će se pisati još večeras-sutra. Posle toga po starom. A cigani će nas zapišavati sa forama jel hladno, - 7?
I opet će nam delegirati iste sudije, raspored će nam biti takav da u zimskom periodu igramo po blatištima i snegu. Da li se neko zapitao zašto cigani ne igraju u Lučanima, Palanci, Subotici kad je blato i kiša? A mi redovno igramo.

Piše se o tome kako treba smeniti VVV. A ko da ih smeni? Vučić? Ne znam ko drugi. Navijači neće jer ih nigde nema. Čast izuzecima, 2000 ljudi koji su standardni. Možda oni sa juga sa onom krpom?

Revoltiran sam svim ovim kao i svi grobari. Ali gde smo, kako ćemo dalje a da budemo šampioni? U bilo kom sportu.tan2018-3-12129185560-830x0.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top