Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. dani 98

    Liga Konferencije 2023/24

    Ajte budite realni dali ste očekivali pozitivan rezultat ? Ja se ne nadam nekoga uspeha u F.K. Partizanu dok je onaj pas na vlasti. Tako , da mirno ladno posmatram naš F.K.Partizan. Mene samo raduje što još nismo ugašeni. Samo , da pozdravim sve " grobare , partizanovce " koji su glasali za...
  2. dani 98

    FK Partizan 2022/23.

    Pa što se uopšte nervirate. Mi titulu nečemo videti minimalno još 5 godina. Nama ostaje borba , da se Partizan ne ugasi. Znači ako nas ne ugase to , če nam biti kao , da smo osvojili LŠ. Treba terati upravu ali svi znamo , ko je postavijo upravu u klubu i upravu na Jugu.. Pre to shvatimo bolje ...
  3. dani 98

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Ajd kume u 100 marki , da se je pre potpisivanja Šehovića pitao prvorođeni za pojačanje...
  4. dani 98

    FK Partizan 2021/22.

    Kad jug ( vučićevi grobari )brani Stanojevića i novinari režimski ...znači treba samo kontra...kada oni napadaju nekoga u Partizanu , tu osobu treba podržati... SVE KONTRA PSIHA I NJEGOVIH SLUGA.
  5. dani 98

    FK Partizan 2021/22.

    Žvalavi psiho dali si sada zadovoljan ? Tkz.uprava dali ste sada zadovoljni ? Vučićevi "grobari " sa juga dali ste sada zadovoljni ? Dali se bojite Boga žvalavi psiho , uprava i vučičevi " grobari " ?
  6. dani 98

    Uprava i marketing

    Kritičnu masu nam je uništio prvorođeni sa veljom i principima. Upravu nam je postavio prvorođeni A veča su meni bagra koji kao " vole " Partizan a rade u FSS ili KSS i gledaju kako se uništava JSD PARTIZAN. prvorođenog i njegove ulizice terzić , čović i ostala g...a njih boli briga , oni...
  7. dani 98

    Uprava i marketing

    Kako nas uprava sa prvorođenim polako gasi..... Aplauz za " grobare , partizanovce " koji su glasali za prvorođenog i njegovu sektu
  8. dani 98

    FK Partizan 2021/22.

    Ko bi se takvom žrebu nadao....
  9. dani 98

    FK Partizan 2021/22.

    Ovde postoji samo jedan krivac....a zna se ko je taj.....
  10. dani 98

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Đani....
  11. dani 98

    FK Partizan 2021/22.

    Pa posle izbora , sam ovu utakmicu odgledao mrtav ladan jer je rezultat več bio u nedelju i takav če biti najmanje 4 godine. Grobari , Partizanovci , bračo ima li spasa našem Partizanu ?
  12. dani 98

    Liga konferencija 2021/22.

    Bože imali negde barem malo svetla na kraju tunela ? Do kada , da pratim Partizan bezvoljno jer znam , da nema titule , nema pojačanja , nema igre , nema pravog Juga , nema budučnosti....e to me boli jer nema nimalo nade za Partizan dok je onaj pas i njegove sluge na vlasti.
  13. dani 98

    FK Partizan 2021/22.

    Da se mene pita ali me se ne pita ...posle pada režima i , da Partizan uzme neko ko ga voli , da nadje pravog trenera sponzore ukratko , da ga vrati na zelenu granu.. E sledeči korak bih voleo , da se sledečim ljudima doživotno zabrani ukazak na stadion JNA : Zečević , Bjekovič , Vazura...
  14. dani 98

    FK Partizan 2021/22.

    A sad adio titula , Stanoje , 80 % igrača , uprava ,vučićevi grobari...
  15. dani 98

    Liga konferencija 2021/22.

    Grobari i Grobarke , da se ne lažemo. Da nema onog psa na vlasti u Partizanu ne bi bio ni Stanojević ni sns uprava ni 80 % ovih igrača ni onako JADAN jug. Tako , da direktan krivac se zna .
  16. dani 98

    Liga konferencija 2021/22.

    Titula je izgubljena 2012...
  17. dani 98

    Liga konferencija 2021/22.

    Bože imali te gde....Sve rasprodati , ostaviti mlade . Od starijih Zdjelara , Uroševiča. I onda moliti se Bogu , da čim pre padne vlast...
  18. dani 98

    FK Partizan 2021/22.

    Izgubi se derbi...ok desi se. Ali največi problem.je što.nema svetla na kraju tunela. Nama trebaju igrači koji odigraju 10 dobrih utakmice pa onda jednu malo lošiju. Mi imamo kontra , odigraju jednu dobro a 10 loših utakmica. Mi titulu nečemo videti dok je onaj uh ,da ne kažem šta na vlasti...
  19. dani 98

    Liga konferencija 2021/22.

    Da je Partizan bar malo ozbiljan klub ( i neče biti dok je onaj pas na vlasti ) sada bi dali otkaz komplet stručni štab , komplet uprava i svi skupa platiti 500,000 €. Tako ,da opet dajemo ciganima i jehovom svedoku ,da nas j....
  20. dani 98

    Liga konferencija 2021/22.

    Desna strana napred Markovića iza njega Miljković....i sredina Jojić....pa moramo biti zadovoljni ko nam sve igra...Jedno pitanje za trenera Stanojevića : Doklen češ nam j..at živce sa Jojićem ,Miljkovićem i Markovićem ?. Uprava.....vama treba doživotno zabraniti ulazak na sve utakmice JSD...
Top