Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Desna strana napred Markovića iza njega Miljković....i sredina Jojić....pa moramo biti zadovoljni ko nam sve igra...Jedno pitanje za trenera Stanojevića :
Doklen češ nam j..at živce sa Jojićem ,Miljkovićem i Markovićem ?.
Uprava.....vama treba doživotno zabraniti ulazak na sve utakmice JSD PARTIZAN ,kada prodje ovo zlo i njegova sekta.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Tek kad igraš sa nekim iz jace lige vidis sve slabosti. Santa Klara je dobra ekipa. Ali, mi mnogo grešimo u odbrani. Prolazili su kod oba gola kao kroz svajcerski sir. Popović nije večeras odradio posao. Sanicanin slab. Vujacic bar ume go da da. Jojic... sve ste vec rekli.Nikako ne umemo pod pritiskom da igramo. Zadnja linija pogotovo. Mislim da najgore u nasoj ligi to radimo. Znaci tehnika nula. Za prolaz dalje nisam optimista. Nadigrali su nas. Plasio sam se petarde.
Uprava je nasa kao talibani. Niko im nista ne može, štiti ih vrhovni taliban. Zato mislim dzaba se nadamo, pojacanja neće biti, ja sad vruće glave promenio bih ceo tim da imam tu moć.
 

Mitic

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
11
Reaction score
15
Локација
Niš
Ljudi, ja opet moram da vam napišem da sam ja ovo video. Zato sam napisao 60/40. Ko misli da je Santa Klara smešna ekipa nisam siguran da pričamo o istom sportu. Imaju stvarno jak vezni red i ovog krilnog napadača.
Santa Klara je smesna ekipa, ali je gore sto smo mi jos smesnija bez Pantica, Zdjelara i jos jednog krstenog pojacanja.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.775
Reaction score
19.416
Локација
Nickname
Tri utiska koja sam stekao.

Atmosfera kao sa prosečne utakmice na kiparskim pripremama.

Ciganski mentalitet protivnika, bezobrazluk van sportskih okvira, širenje ruku i dobacivanje celog tima na svaku izvesnu i neizvesnu odluku koja ide protiv njih, jednostavno prljavo ponašanje.

Ukrštanje 2 različita sporta večeras.
11 Evertona VS 11 Miljkovića.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Poslije svega viđenog, ovo je odličan rezultat. U prvom poluvremenu sam stekao utisak da oni imaju igrača više. Sakrivali su nam loptu kao kad stariji igraju protiv mlađih iza zgrade. Naši igrači u odbrani stoje tri metra od njihovih, tako da ovi imaju svi vrijeme svijeta da prime loptu, dobro razgledaju i razmisle šta dalje.

Nadam se mnogo boljoj partiji u revanšu, jer ako opet ovako odigramo, crno nam se piše.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.753
Локација
Beograd
Dobro jutro ljudi...evo i poraza...tja...kako smo se nadali (i noćas izgledali) možda smo se dobro i ,,udali,,...
Ako je tačno da sastavljamo tim samo od igrača koji pristaju da igraju na ,,dođem ti,,...ne može čovek ni da im nešto mnogo zameri - ovo su njihovi igrački limiti, maksimumi, i tako to...da su bolji, ne bi ni bili ovde, a da mi dovedemo bolje od njih - nemamo para.

Golman nam neiskusan, odbrana bušna i porozna, Vujke bolji centarfor neko centarhalf, S,,E,,ničanin slabo ceni loptu, Riki u napadu nema s kim da odigra, mnogi neubedljivi, bez učinka...Jojić pokušavao, Markec pokušavao, Suma mora da ima veću minutažu u Beogradu - uradio nešto ne uradio, ali on bar ima osećaj za fudbal i loptu...
Stanojević bez Zdjelara došao po ,,aktivan rezultat,, i to je i dobio...videćemo našta ćemo zaličiti u Beogradu i kako ćemo se tada ,,udati,,...

Ova Santa Klara nije baš neki ,,bauk,, mislim da smo u stanju da im damo bar tri gola (ako se sve ,,poklopi,, kako treba), nažalost i oni su u stanju da nama daju jedno 6-7 (ako se njima sve ,,poklopi,,)...
Respektovali smo noćas jedni druge, primetno je da oni mogu da odigraju nešto i u ,,petoj brzini,, dok je naš maksimum ,,treća,,...
Sporo trčimo, sporo igramo, sporo mislimo, neshvatljivo mi je da u 99% slučajeva naš igrač, kada mu se saigrač ,,OTVORI,, on ili ga ne vidi, ili ne zna da mu da loptu, ili neće...a to su neke osnove fudbala...

Ali, eto, kakvi su takvi su, naši su, nemamo druge, sve je još uvek otvoreno...

Ako nas ovi njihovi budu respektovali i u BGDu, ako se uplaše od JNA, ako naši smanje amaterizam ispred našeg gola, a povežu tri krštena pasa ispred njihovog i dodaju bar 3 lopte Rikardu...imamo šanse, pa makar na produžetke i penale...
A ako nas ne budu respektovali, nego nas napadnu u ,,petoj brzini,, više nego večeras - najebali smo.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Jojić "ima prekid" a iz jedinog prekida koji nije on izveo smo dali gol...

Vujačić, Saničanin, Miljkon, Šćekić, Jojić, Marković ne smeju da budu deo Partizana koji želi da igra u Evropi, kao što ni Stanojević sa svojim fudbalom s kraja 19. veka ne sme da bude trener..
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Loša igra, sramno prvo poluvrijeme... Ali i takvi smo mogli do remija da smo imali samo malo više volje i želje.

Vujača brate, hvala za gol ali oba primljena preko tebe uz još par loših poteza koji nas nisu koštali.

Ostali takođe katastrofa, jedino se Rikardo borio i Suma je nešto iščeprkao kad je ušao.

Ali posebno ističem našeg miljenika Zeku. Osim trčkaranja i nijednog dobrog poteza na utakmici posebno bih izdvojio katastrofalne slobodne udarce (čim je Natho jedan izveo odmah gol) i mučeničke kornere. Pa daj sine prebaci jednom igrača na prvoj stativi...bar jednom.

Zeka, kakav metilj od igrača.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.972
Ljudi,aj malo realnosti..pa nije ova Santa klara kurac bas od ekipe pa da toliko lose pisete o utakmici…ovo je brza dobra ekipa,imaju par igraca koji su jaki na lopti,ali nekako nedorecena…bice ovo bolje na JNA
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.554
Reaction score
29.550
Локација
Novi Sad
Jos ne kontam kako je ovo moglo biti ovako bez volje i zelje citavog tima... bukvalno su svi polu zivi bili...

Ps. Nadam se da je mali Pop stekao sad neko iskustvo i nesto naucio iz svojih gresaka na ovoj utakmici. Nemoj mali molim te vise, ubices me pre Miljkovica.....
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
2 puta su brzi od nas i barem 3 puta tehnicki bolji. Ovakvu ekipu samo na snagu i celicnu disciplinu smo mogli ovakvi da dobijemo,falilo nam i jedno i drugo veceras. Pre svega Zdjelar pa famozno krilo koje cekamo od odlaska Asana pa mali Jovic pa Suma od pocetka i bilo ko umesto Jojica. To je 5 promena u odnosu na danasnji tim.
Prebrzi su za nas i mnogo dobri sa loptom,jesu malo “divlji”,ali to nama ne znaci nista,nemamo igrace da eksploatisemo te njihove mane dok oni u napadu i na sredini itekako imaju sa cim/kim da to nama urade. Dobro smo i prosli,prosto previse smo spori i jalovi i previse toga fali i ne vidim da cemo nesto drugo pokazati u revansu,ali naravno nada umire poslednja.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
@Direktor_Grobar , izvini brate.. Svaka tebi čast na analizama protivnika. Al, malo si smorio sa tim i tolikim potenciranjem tih "60:40".
Ovi su kurton od ekipe. Samo što na žalost, ni mi nismo ništa bolji.
Ne znam ko mi se više gadi. Dal oni teletabisi sa jedne od slika. Jer kada videh tog Ivicu i onog Gmaza. Prodje mi kroz glavu pomisao. Pa, za šta se bre ja nerviram. Prethodnu utakmicu Miljković menja Markovića. Sada Lutovac igra levo krilo. To su takve akrobacije, (improvizacije), da je to ujedno i smešno i žalosno.
Al onda i pored prethodna dva smrada (debelog Gmaza i Iglice). Shvatim da će i njima kad tad (na žalost izgleda, ne tako skoro, doći kraj). A Partizan je postojao i postojaće i nakon njih. Doduše, učiće u anale, kao dva najveća smrada ikada u upravi kluba.

Samo još jedna konstatacija.
Jojić, nije igrač manje na terenu. On je igrač više za svakog protivnika!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Obradović levo umesto Uroševića me izuzetno zabrinjava, a dobar deo drugih igrača takođe ima kartone.

Mislim da se brisu kartoni kad krene grupna faza tako da nema to veze sto smo se nadobijali kartona pa da ce neko biti suspendovan. Osim Urosevica za revans. A treba stici do te grupne faze, sa ovakvom igrom nikako. Nadam se drugacijem mecu u Beogradu inace sve ode u kurac.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Koga briga sta ce biti u beogradu
Sta i da prodjemo
Ovo je bre sramota ali sramota
Svi treba da se stide od govana do stanoja
Sta je ovo
Na sta ovo lici
Lola ulazu u 80min - kapiten eeeeeeej bre lola, decko nije fudbaler vec nekoliko godina
Molimo boga po 1001 put da na neke guzove dodjemo do evrope
I sta onda - nista
Ovi igraci NEMAJU kvalitet da budu u partizanu
Znaci nisu ni za klupu
Na prste jedne ruke mozes nabrojati igrace za koje mozes da kazes ajde neka ih ovo ostalo boze sacuvaj
Kakva je ono reakcija odbrane sta je ono
Strasno
Bolje da sam otisao na birfest nalio se piva i posle povracao i imao najjacu glavobolju nego ovaj mazohizam da gledam
Jojic igra celu utakmicu - vidi stanoje nesto sto niko drugi ne vidi
Sta vidi
Jbt
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Rezultat odličan, kako je počela utakmica tako mi se počeo priviđati Tun. Ovim putem samo da pozdravim Matkea koji već pola godine piše da je Vujačić tempirana bomba, što se pokazalo i protiv Rusa, a bome i večeras, ali treba priznati i da je momak borac, a bome i opcija više u napadu na skoku, tako se večeras iskupljuje za grešku, golom. Naša cjelokupna odbrana je očaj, isključujući Uroševića i Popa, ostala trojica su malo je reći kritični, i kad smo ovakva dva jeftina gola primili onda vam mora biti jasno zašto igramo zatvoreno sa nešto jačim protivnicima, ali i za njihove standarde drugi gol nisu smjeli primiti.

Što se tiče našeg napada, prvo poluvrijeme je bilo bože sačuvaj, Holender i Natko, dva igrača manje, jedino što smo pokušavali bilo je preko Markovića, Rikarda i Miljkovića (dobio sam napad kad je promašio loptu pri pokušaju centaršuta) i bilo je jalovo. Drugo poluvrijeme nešto aktivnije, pogotovo ulaskom Sume ali izjednačiti uspjeli nismo, ipak, u drugom poluvremenu smo vidili da se protiv portugalaca ipak može igrati i da i oni imaju itekako svoje mane.

Po meni Santa Klara je neka mekanija verzija Rusa, manje disciplinovanija, i mislim da itekako možemo da ih okrenemo na JNA.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Mora ćelavi da brani, Popovic nije golman za Partizan, po licu se vidi da je plašljiv, linijaš težak, ispucavanja loša.
Ovaj fudbal što mi igramo, taktiku koju je trener postavio, igrao se možda 2007 godine, danas ovo niko ne igra.
Ja smatram i dalje da smo mi mnogo jači od ovih i nije mi jasno zašto smo ovako uplašeni izašli na meč.
Naš manevar je katastrofa, niko da priđe štoperima, da naprave trougao, da se iznese lopta, samo su duvali a bila je šansa da napravimo tu višak i da se prosledi Sumi.
Jedina dobra lopta koju je imao Suma, odmah je bio dupli pas sa Rikardom i šansa za gol, to je recept protiv ovih Portugalaca koji su taktički limitirana ekipa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top