Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. АлехГРС

    FK Partizan 2018/19

    Kimijevi dosli da sklone agente,preuzmu jug,a pojacavaju pjesmu i na uprava napolje i na vucicu pederu,mrs sa stadiona bagro i vi i tuzna tribina
  2. АлехГРС

    FK Partizan 2018/19

    Ovo ko prezivi pricace... Jel se meni cini ili na jugu nema zastave mutavog vec par utakmica?
  3. АлехГРС

    FK Partizan 2018/19

    Na terenu gledamo djecu,prosjecne igrace i rvace,fudbalera nema,na tribinama tri frakcije oderase grlo na narkomana lalatovica,a upravu niko ne spominje.Nikakvi protesti,akcija pa makar bila i gadjanje jajima onih govana u lozi.Nema spasa,nema bolje sutra dok se ne ujedine Grobari pa krenu na...
  4. АлехГРС

    FK Partizan 2018/19

    Odvratna utakmica:puke: Sa ovim dzelatom igramo sve samo ne fudbal,docekali smo da nas :picka-ciganska: vadi iz govana deset minuta prije kraja utakmice. Jos jadniji je onaj sljam sa istoka koja dolazi na svako nase gostovanje u Surdulici,a vjerovatno nisu navijaci ni dinama ni radnika vec neki...
  5. АлехГРС

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Marcus je veci od Mekejleba 2 cm,doduše dva potpuno razlicita profila igraca ali ovo je pokazatelj da mu fizikalije nisu lose i da se sve moze korigovati :D
  6. АлехГРС

    FK Partizan 2017/18

    gdje se nalazi tema za diskutovanje o navijacima?
  7. АлехГРС

    FK Partizan 2017/18

    Kako ce biti smjesteni navijaci u rupi?Kontam da ce zvanicni na jug,a Partizanovci izmedju juga i zapada gdje su i navijaci kelna,inace tu ima bas dosta prostora ako puste pun kapacitet u sta cisto sumnjam.
  8. АлехГРС

    FK Partizan 2017/18

    Necu previse duziti,momcima svaka cast na pobjedi,Partizanovcima na soldinoj brojci i navijanju :napred Partizan Na derbiju pokazite da imate muda(ako ih imate)i dajte sve od sebe. :partizan_fan:
  9. АлехГРС

    FK Partizan 2017/18

    Ovi su sve samo ne navijaci Partizana:roll:
  10. АлехГРС

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Koliko je karata ostalo? Za koje tribine?
  11. АлехГРС

    FK Partizan 2017/18

    Ma dajte vise i sapunica oko Leondarda Pa gdje je taj Leonardo bio prije Partizana,gdje?U prasumama Brazila i drugoj Ruskoj ligi.Dosao si brate moj kao niko i nista,a igracem te Marko napravio.Jednostavno zakljucak je: Ako ce nastaviti srati prodati ga fino Arapima za dva miliona(Za vise nisu...
  12. АлехГРС

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Pa sustina je borba,mi se potiv ovih braniti ne mozemo,ako se budemo branili u prvih 15 minuta primamo dva komada 100%.Sve u svemu ceka nas PAKLEN dvomec
  13. АлехГРС

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Ljudi sjetite se dvomeca sa Anderlehtom 2010-te,izasli smo pokazali muda Anderlehtu koji je cak i imao jacu ekipu nego ovi cigani iz Pireja danas,izadjite momci na teren i igrajte srcem,igrajte za 30000 ljudi koji ce biti na stadionu,grizite,borite se....Druge nam nema! :partizan_fan:
  14. АлехГРС

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Upravo to,ako bude Jagos igrao prvu treba igrati presing sa Djukom,Leom i Sumom pogotovo u Bg.Bice ludnica na stadionu,prvi ja potezem iz druge drzave sa punim kolima drugara da bodrimo Partizana :D :pfc:
  15. АлехГРС

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Da li ima prenos na eurosportu ili na nekom drugom kanalu?
  16. АлехГРС

    Zimska Radio Mileva 2017

    Ljudi,ima li ko kakav predlog kako da skratim sutrasnji dan,ja jednostavno ne mogu da docekam utakmicu :D :BB
  17. АлехГРС

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Nije lose Ima li ko informaciju kada i gdje se igra prva utakmica u trecem kolu?
  18. АлехГРС

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Kako ide prodaja ulaznica? Sutra ocekujem utakmicu kao protiv Dile Gori,napadacemo ih cjelu utakmicu i na kraju cemo im umuvati 1,2 gola.
  19. АлехГРС

    Zimska Radio Mileva 2017

    Daj brate gledam post i tripujem sa smo mi doveli Ibrahima Rabiua,tek sas skontah da ga je Slovan doveo :banghead
  20. АлехГРС

    Zimska Radio Mileva 2017

    Eto,dzabe ste tupili mozak i tastaturu sve ove dane,te nece doci,te bolje da ne dolazi...Idemo posle dvije godine u kvalifikacije za Ls i umjesto da nas hvata euforija sto ce se tresti musema mi kukamo jer je Leo malo zakasnio:D Opustite se malo ljudi,a ako vam je toliko dosadno evo vam par...
Top