Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
E majko moja, ovim iz uprave jebem sve! Sta zamjeriti mucenom Batici, covjek sto je imao probao je, koga je imao ubacio je. Ivice narkomancino, sve ti jebem sta si uradio od Partizana, sram te bilo!!!

E moj Partizane, sta ti rade zlikovci, dusa me boli, katastrofa, dobise nas ni krivi ni duzni u sred Beograda, a navijači jebu ovog tralalatovića, tjerajte upravu, bolje bi bilo...
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Raspad sistema u igri! Raspad sistema kod navijaca! Uprava ...garantiram ,da bi u upravi bolje radio klinac od 8 godina.
Jel ti dosta vucicu mamu ti jebem...jesil dosta rasturijo Partizan u svim sportovima... Jesil zadovoljan vucicu pederu sto ti je crvena kurva vec prvak....jestel zadovoljni partizanovci koji ste u sns sekti.....
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Makar znam zasto Bambi nije igrao derbi ni minut, on je samo za loze na istocnoj tribini.

Ja bih prodao svakog za koga stigne ponuda, i najmanja. Nama treba kompletno nova ekipa na ljeto. Ja se sigurno necu zaliti na prodaje, garantujem 100%.

Kad zalis za Sumom kao ja danas dok sam gledao nas srednji red sve ti je jasno.

Slijedi bruka u kupu.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Sramota!

Izgubili od tima koji je namjestio 70% utakmica u prvenstvu. I ne boli toliko poraz koliko sam pogled na taj jadan sastav i igru, koja je ista kao kod raspalog štitarca, samo uz veću borbenost.

Živo me zanima hoće li se ludi Pantić u svojim vjesmicima prestati baviti ovim smradovima koji su odigrali bolje od nas i zalijepili nas za 3će mjesto.

A šta reći za ove recitatore, čime se oni bave i šta recituju dok ti tim liči na ovo na šta liči.

Umjesto da grmi Uprava napolje ili da se ista linčuje, oni pjevuše I kada ne budeš prvi ti. A sljedeće sezone tu pjesmu će modifikovati u "i kada ne budeš drugi ti".

Ovako nam i treba, kad imamo tu bolesnu situaciju na tribinama.

4 igrača imamo, jebe nas ko stigne, narkoman se uzdiše poslije derbija, tim koji uz kurvu najviše namješta ne možemo da ugrozimo za 90min na svom terenu, a na tribinama ide "I kada ne budes prvi ti...".

Kakva poremećena svijest kod mnogih.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Sramota sta ucinise od Partizana za 2 godine...svi mars napolje od uprave do igraca.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.463
Reaction score
4.876
Hipotetičko pitanje: kada bi mogli vratiti vreme na septembar 2018., a imali sadašnju pamet, da li bi ste bili pristalica totalnog bojkota dok svi iz uprave ne podnesu ostavke?
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
577
Reaction score
2.285
E majko moja, ovim iz uprave jebem sve! Sta zamjeriti mucenom Batici, covjek sto je imao probao je, koga je imao ubacio je. Ivice narkomancino, sve ti jebem sta si uradio od Partizana, sram te bilo!!!

E moj Partizane, sta ti rade zlikovci, dusa me boli, katastrofa, dobise nas ni krivi ni duzni u sred Beograda, a navijači jebu ovog tralalatovića, tjerajte upravu, bolje bi bilo...

Da Bati se ima itekako sta zameriti. Trener koji drzi do sebe insistirace na igracima koja on zeli, da bi ostvario svoju viziju. On lepo cuti i sedi na klupi, ima dobar alibi( uprava mi ne da pare za pojacanja). Lepo je u CV napisati da si bio trener FKP, vece su sanse da ces da zabodes neki dobar ugovor posle, ali ocigledno je da nema nista od toga. Na stranu sto mu je tim limitiran, ali i sa ovim timom igra mora da bude bolja, majmun lalat ga je izvozao samo tako.

Uprava je dovela klub na najnize grane, dosli smo dotle da se pitamo da li cemo uopste biti drugi na tabeli, igraci volontiraju ( Tosic video kakva je situacija, pa zabatalio sve)... zaposleni ne primaju plate. Iliev obecao da odlazi ako ne uzmemo titulu, jel stvarno neko veruje u to???

Pantic veceras ima tezak zadatak, kako u sledecem monologu popljuvati ceo svet a ne pomenuti VVV I iglicu. Ozbiljan izazov.

Sve u svemu mnogo losa situacija, ali ne treba se puno nervirati, nema tu sta da se promeni.
 

АлехГРС

Početnik
Учлањен(а)
11.06.2017
Порука
23
Reaction score
9
Na terenu gledamo djecu,prosjecne igrace i rvace,fudbalera nema,na tribinama tri frakcije oderase grlo na narkomana lalatovica,a upravu niko ne spominje.Nikakvi protesti,akcija pa makar bila i gadjanje jajima onih govana u lozi.Nema spasa,nema bolje sutra dok se ne ujedine Grobari pa krenu na ovu bagru,a nece nikad jer svaka frakcija gleda svoju korist.Jos jedan dokaz sta su uradili od svetinje,a ne smijem ni da pomislim sta ce tek da urade ako se ne bude promjena.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Najgori moguci horor..

Nemamo kvalitet i tu se prica zavrsava... ali ja budala opet cu se nadati dobrim utakmicama i pobjedama...

UPRAVA NAPOLJE! IVICE, GMAZURO MRS!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Dovoljno je pogledati današnje izmene i sve je jasno.
Georgijević ?
Osim rodbine niko ga ne zna.
Pozajmljen igrač od Ferencvaroša ?!
Stevanović-dete od 16 godina,kadet ?!!

Vezni red bez kreacije , snage i znanja.

Ko je selektirao tim ,taj je kriv za ovaj poraz i ovoliku bodovnu razliku.

Remont kluba totalni hitno.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.783
Reaction score
19.551
Локација
Nickname
Sad borba sa Čukaričkim za 3. mesto.
Putuj Evropo već sad. Bolje sad nego na leto da nas izbaci neki Širak ili Domžale.
Ljudski talog nam sedi u upravi. A mi ništa ne preduzimamo. Piskaće se po forumu i portalima i to je to.
A na tribinama "I kad dodju nevolje i kad dodje tuga"...
Kako samo žalosno zvuči da je seljački Radnički Niš ispred nas. A mi mazohisti navikli. Ne može gore.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.301
Reaction score
18.649
Локација
Kej Republika
Pa dobro, tu je i uvek bitno i takmicenje u Kupu...u igri smo za jedan trofej...
Zemljo otvori se...progutaj nas. Da nas izdrkani lalat postrojava u sred Beograda.

Moj poslednji post na ovoj temi dok su ova gamad na celu kluba!
Ne mogu vise, nemam snage.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
ovo boli, a boli jos vise kad cujes blebetanje onog ciganskog mandrila nakon utakmice.
istini za volju, ovo je pravi reper kvaliteta nase ekipe u ovom trenutku. derbi ih je iscedio, a sam pogled na klupu je vise nego depresivan. djerlek jos uvek nije za seniorski fudbal, tosic mozda i izgubljen za isti, rikardo i nikolic u kontra ritmu(narocito ovaj drugi), a od kosovica i nisam ocekivao nesto. malom pavlovicu nista ne zameram i pored kiksa.
ivice, drincic ti pred nosom, a tvoje akvizicije na zadnjem veznom su amateri spram njega. idiote usmrkani!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top