Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Želimir „Željko“ Obradović

  • Зачетник теме zive
  • Датум покретања

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.786
Reaction score
22.979
Локација
Beograd
Rekao je Đinđić jedared da svaka država ima mafiju, ali se nikad nije desilo da mafija ima svoju državu, e mi smo digli na viši nivo, nikad se nije desilo da klub ima svoju državu...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.718
Reaction score
23.250
Локација
Академија
U laguni kad se kupi knjiga neka dobija se nedeljnik??
Пре је било тако, не знам да ли је сада јер одавно нисам куповао код њих. Уз купљену књигу добијао се Недељник за 1 динар. Иначе је на трафикама 299 динара.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Bukvalno mi je ovo bila prva recenica kada sam procitao tekst...

Naravno, cigani su vec poceli sa relativizacijom ovoga i sprdnjom. Neka veruju u sta zele, ionako zivimo u Severnoj Koreji.

Ovo što ću reći se ne odnosi na tebe lično, nego na svakoga ko koristi ovu komparaciju.

Severna Koreja je uređena država gde se zna ko šta radi. U Severnoj Koreji u sportu pobeđuje bolji. Kim Džong Un je gospodin čovek, koji brine o interesima svoje zemlje i naroda. Severna Koreja ima ozbiljnu vojsku. Tamo se ne puše kite stranih ambasadora. Tamo nema američke ambasade. Tamo nema korupcije, tajkuna, klanova, krimosa i secikesa. Red rad i disciplina bato.

Svako poređenje sa Severnom Korejom je besmisleno.

Srbija, ovakva kakva je danas, je jedinstven primer u svetu.

Jedina država koja može donekle da se poredi sa Srbijom je Ukrajina. Po korupciji, lopovluku, samoubilačkoj politici, obolelom predsedniku.

On topic: Biće zanimljivo videti da li u Srbiji postoji neki novinar sa mudima koji će da pita Mirotočivog da li je istina ovo što je izjavio Željko, i ko ga je tačno zvao.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ovo što ću reći se ne odnosi na tebe lično, nego na svakoga ko koristi ovu komparaciju.

Severna Koreja je uređena država gde se zna ko šta radi. U Severnoj Koreji u sportu pobeđuje bolji. Kim Džong Un je gospodin čovek, koji brine o interesima svoje zemlje i naroda. Severna Koreja ima ozbiljnu vojsku. Tamo se ne puše kite stranih ambasadora. Tamo nema američke ambasade. Tamo nema korupcije, tajkuna, klanova, krimosa i secikesa. Red rad i disciplina bato.

Svako poređenje sa Severnom Korejom je besmisleno.

Srbija, ovakva kakva je danas, je jedinstven primer u svetu.

Jedina država koja može donekle da se poredi sa Srbijom je Ukrajina. Po korupciji, lopovluku, samoubilačkoj politici, obolelom predsedniku.

On topic: Biće zanimljivo videti da li u Srbiji postoji neki novinar sa mudima koji će da pita Mirotočivog da li je istina ovo što je izjavio Željko, i ko ga je tačno zvao.

Razumem sta si hteo da kazes, ali ovo je receno vise figurativno, bez zalazenja u politiku i drzavna uredjenja drugih zemalja, mislim da svi shvataju poentu :)
 
  • Like
Reactions: Oki

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.134
Локација
Beograd
Lepo sad svi koji su pljuvali da kažu izvini kolega @zoran mne . Željko bukvalno sve potvrdio što je on pričao dve nedelje.

Ne volim to da ističem, ali ja sam neko ko je baš privržen crkvi. Ima nas sigurno mnogo ovde takvih. Pre svega, rećiću vam da ja crkvu i sveštenstvo odvajajam.

Pokojnog patrijarha Pavla, slava mu i milost su bukvalno razapinjali kada se mešao u pitanje Kosmeta. Treba da se meša kako iz istorijskih razloga, tako i zbog manastira na Kosmetu i to su neka pitanja za koje mora da se konsultuje crkva, ali...

Zamislite da neko zove nekog sportistu, nebitno kako se on zove i da mu bukvalno puni glavu da ne dolazi u Partizan, da "ne deli narod".

Ja moram da priznam, da sam znao da ozbiljna mržnja postoji prema Partizanu, ali ovo je neki level koji ja nisam mogao ni da sanjam i hvala Željku na iskrenosti o ovom slučaju. Ovo je dno dna.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.920
Локација
Beograd

Прилози

  • IMG-edde2e158f27371801f9bd02dc916fd9-V.jpg
    IMG-edde2e158f27371801f9bd02dc916fd9-V.jpg
    244,3 KB · Прегледа: 59
Top