Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Posle ovoga mislim da nam vise antifudbal dugo vremena nece pasti na pamet

videcemo za manje od 20 dana.. samo da ne resimo da vadimo fleke pa opet ispadnemo magarci.. nije smak sveta, samo stalozena igra sa malo vecom petljom da se krene u napad.. mozda je vreme i za rotaciju igraca.. Brasanac ceka sansu, mogao bi cak i Davidov malo neke da odmori, Mare Jovanovic takodje, svaka promena moze kolko tolko da doprinese.. u svakom slucaju,
NAPRED PARTIZAN!! :pfc:
 

winter_demon

Početnik
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
81
Reaction score
38
Локација
Belgrade City
Морам да признам да сам током утакмице био незадовољан и благо речено револтиран нашим издањем данас. Једноставно, ово није оно што смо ми и овако Партизан не би смео да игра. Није проблем у дефанзиви ако то има некаквог смисла, и неке од претходних дербија на којима смо победили је игра била прилично дефанзивна али је ипак било неког плана, ово данас је било класично отаљавање посла а то може да прође на неким утакмицама, може да прође чак и на дербију (јер ипак прошли смо даље) али то није то. Морало се играти мало конкретније и храбрије и са већом жељом да се нешто уради напред. Ми смо чак и у оваквој ситуацији успели да направимо 4 шансе, Адија добар шут на почетку кад је њихов голман једва одбранио, Томићев шут са десне стране где је акција била добра али завршни ударац право у голмана, Раћа главом после корнера када је њихов играч закачио лопту па замало да буде ауто гол, и на крају Лазевски где су и акција и шут били прилично добри али онај њихов је опет одбранио (у праву су били сви који кажу да је боље да им је бранио први голман, тај увек прими бар 1). Е сад, ако смо са оваквом "игром" успели да створимо 4 шансе а реално је било да бар једна од њих резултира голом, ценим да би их размонтирали да смо одиграли само мало конкретније. Но, тренер се определио за отаљавање посла и то је на крају то. Примарни циљ је остварен, остаје горак укус због пораза и због начина како смо играли. Ако у наредним мечевима у првенству и финалу купа одиграмо како треба, ово ће се заборавити, ако не, онда смо најебали.

Што се тиче индивидуалног учинка играча, нема шта пуно да се прича. Ем је већина била објективно лоша, ем су то играчи који нити имају смисла нити искуства у игрању овако дефанзивне утакмице. Издвојио бих 2 појединца, по мени је Камара био најбољи а после њега Илиев. Што се Камаре тиче, видим да има оних који кажу најгори је био а има и оних који кажу да је био најбољи, ја сам свакако у другој групи. Покупио је баш доста лопти на средини, осујетио приличан број њихових напада, доста пута помагао задњој линији са удвајањима њихових офанзивних играча, доста је трчао што је свакако добра ствар, једино што није радио како треба је што ни у једном тренутку није једну од тих украдених лопти претворио у директан контра напад (иако можда није имао ни коме да дода али свеједно чини ми се као да није имао ни идеју како то да уради). Илиев је у другом полувремену показао да штагод неко мислио о њему он испада скоро па најбитнији играч у офанзиви. Доста боље је отварао терен од Адије у првом и Тејгоа током целог меча, издржао је пар тешких дуела, пар пута се вратио назад и помогао у сечењу њихових напада, и на крају отворио наш најбољи напад где су још 3 играча одрадила баш како треба али нажалост гол није постигнут.

Све у свему, игра није била добра али прошли смо. Идемо на дуплу круну па шта буде. Наравно, куп је фино освојити али титула је ипак апсолутни приоритет. :napred Partizan
 

Neimar

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
226
Reaction score
6
Локација
Beograd
Niz je prekinut isključivo zbog jednog čoveka, Saleta Stanojevića. Anti-fudbal smo propagirali u septičkoj jami i prošli put, no brz gol, i očajna igra nedoraslog rivala nam je omogućio pobedu. Na našem stadionu u prvom kup meču, dva gola zahvaljujući individualnom kvalitetu su opet nadomestila nedostatak kvalitetne igre. Zatim sledi pobeda protiv Ofke, pa presrećni bod protiv Rada koji nas je nadigrao, mučenje protiv Borca, da bismo danas videli kulminaciju bezidejnosti od strane našeg trenera.
Sramotna igra nedostojna i mnogo, mnogo, slabijih timova od Partizana. Bez prave taktike, koju su sprovodili igrači kojima nije mesto u timu(Tomić, Adija, Kamara), bez ikakve ideje šta treba da se uradi u ovom meču, bez ikakve želje...jad, beda i mučenje za sve nas.

Sale je dao psihičku injekciju onima koje davimo već godinama. Pobedili su nas, i to zasluženo, na naš stadion, na prvenstveni derbi, stižu osokoljeni, bez straha koji ih je krasio u prethodnom periodu, dok ćemo ih mi dočekati bezvoljni za fudbal, bez taktike, i bez ikakve želje da pobedimo, jer će nam verovatno tih startnih 0-0 odgovarati u borbi za titulu. Daj Bože da tako i bude, jer postoje velike šanse da nakon mečeva sa Spartakom i Vojvodinom budemo primorani da jurimo pobedu protiv cigana.

Sramota je izgubiti od ovakve Zvezde, bez dva ključna igrača u odbrani, bez najvećeg kreativca u ofanzivi, sa ludakom na golu, sa trenerom koji ustvari to i nije nameravao da bude..sramota velikih razmera. Sale, čestitam!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
U koja frka panika, Voša će da nas opere, cigani će da nas operu, Čuka će da nas opere, svi će danas operu. Koji je vama moj, igrali smo dvomeč, ušao je pičkasto teo je da ide na kontre, nije se isplatilo, prošli smo dalje i to je ono što je bitno!!!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ali jel ste videli ono cigansko govno od kaludjerovica kako se kurcio mamu mu jebem...Kako odvratno stvorenje,ja nemam reci
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Igra jeste bila katastrofa, da nije zalosna bila bi smesna - ali nazivati Stanojevica p**kom!? SRAMOTA !
Ako se ne secate - Stanojevic nam je doneo titulu kada smo bili u minusu prosle godine, uveo nas je drugi put u Ligu sampiona, jos uvek smo prvi na tabeli i finalu smo kupa(iako nisam presrecan nacinom kojim smo to uspeli). Sve to ne amnestira kurcoboljsku i mlitavu igru od pocetka jesenjeg dela, ali imajmo granice iako nam to nije svojstveno!

Samo da podsetim - Stanojevic nije bas dobio igrace koje je zeleo u zimskom prelaznom roku.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Boli me kurac sto smo prosli nezasluzeno!
Zelimo samo duplu krunu! Jebe mi se da li cemo davati golove u 95min iz penala za 1-0 ili pobedjivati 5-0, kad ionako znamo da je nasa liga nasa realnost,i da u Evropi ne mozemo nikad nista da uradimo, i sto pre to shvatimo necemo ziveti u iluziji. Hvala Vam na prolasku, i hocemo titulu i nastavak dominacije, pa makar i sa ovakvom igrom!
 

south_kengur

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
57
Reaction score
0
Локација
australia
Pratim Partizan 30 godina,ali ovakvo jajarenje nisam dugo video,doslo mi je posle sat vremena da ustanem i odem u tri lepe pm...ko je zadovoljan zbog prolaska u finale posle ovoga svaka mu cast.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kako vas nije sramota da toliko pljujete po svima u Partizanu nakon jednog poraza , jesu li to navijači Partizana sinonim za "VERNOST"?

A kako njih nije sramota da obuku "sveti dres" i poseru se po grbu Partizana!

Ne pljuje se ovde zbog poraza, nego zbog pičkaste igre koju gledamo celo proleće, a ako se nastavi ostaćemo i bez kupa i bez titule!

SS traži brz i napadački Partizan a ima 50% sporiji i defanzivniji Partizan nego jesenas. Ko je kriv za to, zna se!
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Ja se samo brinem da ovakva taktika nije smisljena od strane Saleta, vec da je posledica potpune fizicke nespremnosti i sad se vec moze reci - Dubai sindroma. Ako se secate, cak i protiv Rada smo bili apsolutno fizicki inferiorni.
Za sve one koji vide neku ozbiljnost kod ciganije, ne znam samo na osnovu cega. Realno, jedna izradjena akcija za 90 minuta, ono kad je Stojke odbranio nogom, sve ostalo zesca stihija, bez ikakve ideje, a danas smo im se prosto nudili da nas naguze.
Ocekivao sam da ce se posle ove reprezentativne pauze, ekipa vratiti svezija i spremnija, a desilo se suprotno. Mnogo toga ce se videti vec u nedelju.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
...i jos jedna stvar, mislim da cudo treba da se desi pa da uprava resi da otkupi Adiju.. Scepovicu dati vecu minutazu, ako oce da igra nek igra ako ne da znamo sta nam je ciniti na leto..
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Sami otkopavamo vec zakopane cigane...Dobili su nas posle x derbija, skinuli mrak...Dobili su nas i rezultatski i igrom, nabacili samopouzdanja i kapiram da jedva cekaju sledeci okrsaj, ovaj put u prvenstvu.....Za ovu sramotu ne moze da bude opravdanje igranje na rezultat, posto mi nismo igrali, vec jajarili:banghead
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.751
Reaction score
11.455
Локација
.
Ja se ponekad zapitam da li sta vi ljudi normalni. Kakva igra ciganije, imali su 2 šanse i dali 1 gol, o čemu mi pričamo? Samo mi nije jasno kako uvek isti ljudi seru i pljuju po FK Partizan. Pišete što se mene tiče Stanoje odlazi, Stanoje izgubio si sve kredite... Pa koga boli kurac za vaše mišljenje. Mislite li da će Stanoja posle čitanja vaših komentara da zaboli uvo za to što pišete. I ne treba da ga zanima mišljenje ljudi koji pljuju posle jednog lošeeg rezultata. To su isti oni koji zvižde protiv Brage u 10. minutu zato što ne vodimo 5:0.

Što se tiče utakmice igrali smo mnogo zentaroški, čekali ih na kontru, oni nam uvaljali neku frljoku i to je to. Loš dan i ništa više. Nikog ne napadam i ne branim nikog, da me neko pogrešno ne shvati ali bre ljudi mi smo Partizan a ne Barselona.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Auuuuu,katastrofa od igre !Znam da smo igrali na nulu,ali samo jedna dobra akcija u 88-om minutu,bez trcanja, bez duela,sa dusom u nosu ...
Koliko je puta KLEO znao da stane na loptu i odigra ka saigracu???
Koliko je puta to uradio Tejgo? Nula puta ! Covek nije sutnuo ka golu !
Koliko smo asistencija imali ka napadacima za 90 minuta ? Samo jednu u 88-om !
Koliko je puta MOREIRA odigravao asistencije ka napadu ?
Ako smo za Klea uzeli pare,Moreiru smo oterali kao psa i zato smo drhtali danas,zato nam visi titula,zato su cigani favoriti u sledecem derbiju !
A danas...
Stojkovic,Miljkovic i Lazevski solidni.
Savic uplasen i nesiguran,legenda Krstajic je u padu forme i od juna bi morao u penziju.
Raca i Medo otaljavali posao bez neke jace duel igre.
Saletu je dusa u nosu i on bi od juna morao u penziju(kao i Vukic)
Tomic i Babovic bledi,ponekad i smesni (nadam se da nismo produzili ugovor sa Babovicem).
Adija nema kvalitet da nam donese prevagu u nasem prvenstvu a kamoli u Evropi.
Tejgo neprimetan,pitanje da li vredi tolike pare.
Ilijev se trudio ali i njega stizu godine.
Sve u svemu,nemamo igru ,idu teski mecevi(Subotica,Vojvodina),drhtacemo do derbija a ako pre njega nemamo bar 3 boda prednosti tesko nama.
Stanojevicu,u sledece meceve u tim samo najspremnije,neka preoru teren i donose bodove.
Nadam se da ce i uprava posegnuti za SVIM sredstvima da osvojimo titulu !
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
:pickaciganska
Не бој се, нећете освојити титулу.:kur

Kad sam ja voleo Partizan,ti si bio spermatozoid...za uvredu uvredom

Možeš slobodno da prelistaš moje postove,i tvrdim da ja VOLIM Partizan,za razliku od tebe koji si napaljeni klinac i navijač(a ne zaljubljenik):Ja tebe svojim ranijim postom nisam uvredio...ali srećom Bog sve vidi,i prašta:pop
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Šćepović je doktor u odnosu na Adiju! Samo malo da se uozbilji i nema greške...Znam ga dugo,sjajan je igrač!
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Jel vi smisleno pisete ili udarite glavom u tastaturu pa sta ispadne?

Smanjite paniku, ovo jeste najgora igra Partizana u derbijima, od kada ja pratim. Ali se nadam da je Stanojevic pokusao da igra cvrsto u defanzivi, sa pokusajem kontranapada ali nije islo. Nije islo jer su napadaci odseceni od sredine a sredina od odbrane. Sustina je da je utakmica ocajno takticki postavljena i da su igraci usli nemotivisani u mec.

Ajde da podrzimo Stanojevica i da se nadamo da ce puno da radi da ovo ispravi.
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
A kako njih nije sramota da obuku "sveti dres" i poseru se po grbu Partizana!

Ne pljuje se ovde zbog poraza, nego zbog pičkaste igre koju gledamo celo proleće, a ako se nastavi ostaćemo i bez kupa i bez titule!

SS traži brz i napadački Partizan a ima 50% sporiji i defanzivniji Partizan nego jesenas. Ko je kriv za to, zna se!


BOLD: Nemoj Gazda nazvaće te neki pičkom ciganskom,kao mene
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Станојевић ме је поштено разочарао данас. Почевши од Томића у саставу, повлачења пред распалим циганима, до вађења из игре јединог шпица и убацивања трећег задњег везног. Игром у ова два меча нисмо заслужили пролаз даље, срећа да цигани не умеју да убаце лопту у гол.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Ovo je danas školski primer za objašnjavanje deci šta znači izraz "Pirova pobeda". Stanojević nešto probao, nije uspelo. Doduše, čini mi se da mu je to drugi put da pokušava da igra defanzivno, bez željenog rezultata. U stvari, i to je diskutabilno...

Ja bih samo da pitam: da li biste više voleli da smo "umirali u lepoti", imali 5 stopostotnih šansi, a onda primili neku "svinju", i tako u dve utakmice? Boli me uvo kako smo igrali.
Jel bilo loše? - JESTE. Jemo li prošli? - JESMO.

Zaključak: zvezda i kada pobedi, jednom u tri godine, ona NE PROĐE.

I mislim da je ovakav način pisanja i vređanja trenera Partizana sraman. Kritikovanje, naravno. I osnovano i neosnovano, ali vređanje... to je neprihvatljivo.

No, dobro, ima ovaj poraz i dobrih strana. Pogledajte koliko ljudi je ostavilo komentare. Bar ih je poraz naterao da se uključe u diskusiju, pošto ih nešto nisam primetila posle Partizanovih pobeda, kojih je mnogo bilo, u mnogim sportovima. A način kako su pisali.... pa, bolje da su i dalje apstinirali.

:pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top