Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
ПАОК има сјајну прилику да се данас још више одлепи цигањикосу (који је јуче играо 2:2).

Тренутно је разлика +4, ПАОК гостује данас Шкоди Ксанти.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
LE : PAOK 1-2 Guingamp :(

PAOK bi i sa bodom prosao dalje zbog bolje gol razlike ali primise drugi gol u 83. minutu i ispadose :/
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ništa mi tu nije jasno !
Koliko je prošlo godina od kad su bili prvi poslednji put ? 20 ?

Pobegneš ciganima 5 bodova i prvi put posle mnogo godina imaš šansu za nešto veliko i ti ovako sve ukenjaš u nekoliko utakmica .

Ako zna neko nešto više , nek napiše !
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Slažem se, dosta osciliraju, drknu cigane na strani i umesto da to iskoriste i još više se odlepe oni već sledeću kiksnu. Nude im se stalno grčki cigani bukvalno, a PAOK ih konstantno vraća u život ... :/
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
PAOK - Panionios 3-2 , uh ,jedva pobediše iz penala .

Idemo dalje ...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Kakva utakmica tri gola za deset minuta pala... Dobro je pa na kraju dobiše nekako i tako zadržali prvo mesto :clap
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
E , nek se teraju bre u PM !
3-0 IZGUBILI !!!
Nisu za titulu ,jebiga ! Ja sam mislio , to je ta godina ,ali ne vredi , kao da sami nemaju vere u sebe.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Nisam gledao vidim da su primili sva tri komada u prvom poluvremenu... Steta, imali su u nekoliko navrata lepu prednost na tabeli i konacno sam i ja mislio da je dosla ta sezona kada ce osvojiti titulu ali ako ovako nastave sanse su minimalne da se tako nesto i dogodi.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
PAOK 1-2 Panetolikos

Primise gol u cetvrtom minutu nadoknade i na kraju nisu ni bod uzeli ... 08.02. PAOK docekuje ciganijakos i ako tu ne pobede definitivno mogu da se oproste od titule.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Mogu da mislim kako je Paokarama . Strašno .
Onako počneš prvenstvo i onda sve u mesec dana prospeš . Jebiga .
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Pukose i od pretposlednjeg tima na tabeli ...

OFI Crete 3-1 PAOK

To je to, naredno kolo cak i da dobiju ciganijakos tesko da vise imaju sanse za titulu.
 
Top