Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Nemote se sprdat mnogo sa Podgoricom,da ne dobijemo opet neko zvucno ime sa stadiona kraj valjaonice bakra...:buhaha
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Kamberovica smo kupili sa stadiona pored valjaonice, mada ima dobrih fudbalera i na stadionu pored zelezare, a imacemo i tim u Super ligi sa stadiona pored pruge (Indjija) :)
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Neprevaziđeni Risto Lakić.

Vidjećemo šta će biti s pojačanjima ovog prelaznog roka. Ako postoji mišljenje da je Savo sastavio odličan stručni štab i da odavno nismo imali bolji, možda to znači da se ne dovode napamet igrači. Elem, ja sam skeptik prema ovim pojačanjima, ali vrijeme će pokazati.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Prvo prodaja Pavlovica, Markovica, Zakarica, Gomesa i jos neko ako se uklopi u kobinaciji potom ide dobar deo od zarade za azdaje u upravin pa tek ako onda ostane za igraca Rome, igraca Arsenala i ostale bombe koji su nama spomionjali kako moguca pojacanja i na kraju cemo se pojacati sa igraca koji imaju slobodan status i koji nisu za onaj Partizan koji mi zelimo gledati. Ako je ova uprava ozbiljna i ako je htela da srusi dominaciju rivala do sada bi donela pojacanja skautirana koja prave razliku i mozes od njih da ocekujes borbu za tron. Posto je ovo utopija da se vratimo u nasu realnost pa da ostavimo menadjer sa klupe da sklopi tim mozda ce nesto da i lepo ispadne.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Odlicna vest, jos jednog stopera da dovedemo, moze i ovaj klinac iz Buducnosti i desni bek i odbranu smo zatvorili
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
... i još samo 3 kvalitetna defanzivca i ja sam zadovoljan. Onda nam samo fale dva napadača, dva krila, zadnji vezni i jedan ofanzivni vezni. Očekujem da kupimo sve ovo u naredna 3 prelazna roka i da prodamo one pozicije koje smo zatvorili. I onda sve ispočetka.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Telegraf pise da Markovic nije zadovoljan platom u Olimpijakosu, te da zato posao nije zavrsen.
U prevodu: nisu zadovoljni menadzer i/ili roditelji.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
To je standardno, uvek tako ide
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Cudi me da Gomesa nisu prodali. Djelovalo kao svrsen cin, cak nije ni igrao prekjuce zbog transfera, na licni zahtjev.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Lazu nasi da ga neko trazi da bi mu digli cijenu, i Svetu prodaju vec godinu dana za 5-6 miliona pa evo na kraj ce poc za 2.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Iskreno, Sveta mi je za sada neki novi Milos Ostojic. Talentovan, ali nesiguran, sklon kiksu i sl...
Jeste mlad, ali nece ga prodati za vise od 1,5 do 2, sigurno.

Bolje i sad da ga prodaju nekome, nego posle za 300, 400k ili da zavrsi po JSL kao Ostojic sto je sad u Napretku. Doduse, bio je nesto kao u Izraelu.

Slusam Smiljanica juce na tv Partizan. Ja ga gotivim kao i vecina jer je zaista nas, ali to njegovo samopouzdanje dok prica o boravku u inostranstvu. Rekao bi covjek da je igrao svugjde, a ne bio uglavnom na tribinama. :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Dok je Sveta gradio svoju karijeru i stasavao, Partizan je preko njega primao golove i gubio bodove...ali, eto, mladi igrači se lakše prodaju, pa, dečko bio u izlogu, dođe vreme za prodaju, Olimpijakos bi da reskira...ja mislio prodaćemo ga pod hitno pa da za te pare uzmemo špica...kad ono...da li Sveta nešto ,,zateže,, jer misli da bi odlaskom Pavlovića imao zagarantovano mesto u prvih 11 pa da mu skoči cena...?
Ali, eto ni taj Juventusov Pavlović i dalje ne odlazi?
Rikardo ne igra, ali i on još nije otišao?
Sa ta dva-tri (četiri?) transfera bilo bi love za plate plus dovođenje igrača, ali...NIKO još NIKAKO da ode?!
Jel otišao Zakarije u Tursku?

A nama je valjda još oko mesec dana do kvalifikacija za Evropu...

Ko zna, možda radimo po starom oprobanom principu, što da kupujemo stranog kvalitetnog igrača ako već možemo da odmah ispadnemo, pa smo onda bacili novac za igrača, a ispali smo...nego, prvo mi da prođemo jedno kolo, pa možda i još neko, pa da onda (eventualno) kupimo nekog...a možda i da lepo prođemo sve do kraja...pa, ako uđemo u LE...e možda tek tad da kupimo nekog, mada, zašto bi, ako smo tamo već ušli i bez njega...pa ne ulazimo tamo da osvojimo LE nego da dobijemo pare od UEFE, da možemo igračima da damo plate...koje im dugujemo...

A možda da namolimo Rikarda koji čuva noge za prodaju, da ipak zaigra neko kolo i da koji gol, pa nek ide posle...

Ili...

Ja se kao i uvek bar NADAM nekom pravom i kvalitetnom pojačanju, možda i tome da ova ,,tišina,, znači da posao radimo u tajnosti da nas neko ne ,,provali,, i odvede nam te ,,pikovane,, igrače...
A ako ne...ima da nam napadački trio bude Suma-Ožegović-Ivanović...
Onaj mali Filip Stevanović stvarno igra smisleno kao da je 10 godina stariji, SAMO, bilo da on bude u prvih 11, bilo da tu ipak budu Suma-Ožegović-Ivanović...neko bre mora da da te golove...od smisaone ili smušena igre ili ne-igre slaba vajda bez golova...
Bambi Tošić možda nešto ,,nanišani,, iz slobodnjaka, Lola je bio i ostao samouveren ali nikad neka glavna stavka Partizana na terenu, valjda će i Pantić da ode da gradi karijeru negde drugde...

Iz dosade ispisah sve ovo, jeste da su došli Crnogorci, jeste došao i Lutovac (od malih nogu Partizanovac), ali meni prelazni rok bez stranaca nije prelazni rok...
Plus bar jedan stranac mora da bude crnac!
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Apsolutno se slazem da ne vrijedi te pare, po meni prosjecan i izvikan igrac
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Vidim da je Trujić potpisao trogodišnji ugovor sa Debrecinom. Sad će da proradi mađarsko-srpska proverena kombinacija i eto nama Truje na jednogodišnjoj pozajmici:buhaha
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Za Markovića je dva miliona puna kapa. To bi bio dobar transfer.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Sa ovim pojačanjima tim nam je "Bogovski",samo da se krstimo kad izađe na teren i da se molimo.Trenutan sastav teško da može i ovaj Kilmarnok da prođe.Pa nas je i Budućnost pobedila a kao prodala "važnog" igrača nama.Svake godine sve crnje i gore.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top