Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Geri Huper, Mukandjo i Zonatas bi bili dobra pojacanja, da li mozemo da zajebemo jednog od njih trojice da dodje, pitanje je, jer sigurno nismo jedini klub koji ih zeli dovest.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Uh
Zeljko Pantic je rekao da ce najverovatnije doci neki iskusniji stranac i da je blizu dogovora,takodje je rekao izmedju redova da moze taj novi fudbaler se koristiti kao zamena Sadiku,sto znaci da verovatno nije sad neki spektakularan igrac da bude prva opcija vec da vise sluzi kao dobra zamena za Sadika...
Ako dovedemo igrača da bude zamena za Sadika, e to bi bio vrh. Da pozajmimo #51 od Darmstada(kako se vec zovu) na godinu dana.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ja sam još prije 10-ak dana tragajući po transfermarktu izdvojio Geri Hupera i Mukandja kao potencijalne bombe sa kojima mislim da bismo pogodili, nego nisam htio da pišem da ne bih dobio neki ban zbog želja, ali vidim vi ste se raspisali žestoko :D
Izbor se veoma smanjio, šta da se radi osim da vjerujemo u naše iskusne pregovarače i stare lisce iz uprave, kao i da refreshujemo forum svako malo :D
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Mene sve više plaši da su naši nesretnici napravili takav dogovor sa Romom da plaćamo debele penale ako nam Sadik ne bude prvi špic i ne dobije ulogu u ekipi i minutažu koju ovi iz Rima očekuju...
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
449
Reaction score
2.548
Локација
Novi Beograd
Klub neispunjenih "obecanja" ... Na Savi je samo da upari ovog od sinoc sa ovim danasnjim i, u tandemu sa onom dvojicom, trojicom sto su stigli najkasnije do 10.jula, ima da pali i zari [bez ognjena, darmstadtovog novog firera] po svim frontovima
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

zemun2

Početnik
Учлањен(а)
24.05.2018
Порука
21
Reaction score
15
Локација
Zemun, Cherry Hill
Savo potpisao na još dve godine.

 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Gledam sad ko je sve bez ugovora, jezivo kakva imena a da su ispod 30 godina... Nisam ni znao da nemaju klub. Glat bi rizikovao, doveo 3 stranca i revidirao spisak za grupe. Time bi ozbiljno napali titulu koja je primarni cilj. Kroz kf za LŠ ko iz pičke igraš LE ako ispadneš. Tu ti se vrati minimum 5miliona, da ne računam pobede. Al jbg, to je moje viđenje biznisa, moj CV je u prilogu, Vazura slobodan sam da promenim sredinu i zamenim te.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top