Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ponavlja se istorija.
Ponovlja se 1992.
Hvala ti Bože
Jos samo da rat izbije, i uzimamo trofej sigurno. Fali samo Fuenlabrada, ali mozemo tamo odigrati prijateljsku sa Denverom, ako Mozli obeca zalizanom da nece maltretirati Jokica u reketu.
Zaboravili su i mnogi medju nama ko je i sta je KK Partizan.
Ajde sad od ovog proleca da naplatimo svima sve z pa da vidimo sta cemo dalje..
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.551
Reaction score
3.874
Локација
Beograd
Uh, malo sam se smirio i pogledao situaciju dalje.

Pobeda nad Trentom nam garantuje domaci teren do kraja takmicenja. Isto tako i poraz ukoliko Unikaha izgubi od Huventuda jer bi od svih sa 4:2 imali najbolju kos razliku.

U 1/4 finalu igramo sa porazenim iz utakmice Monako-Uniks.

U eventualnom 1/2 finalu igrali bi sa pobednikom Tofas i neko iz one lude grupe ko bude prvi Oldenburg, Venecija, Promiteas, Bresa.

Po mom misljenju Unikaha je najozbiljniji kandidat sa druge strane da dodje do finala.

Sve nam se lepo otvara. Mi navijaci isto moramo da budemo pravi i od 1/4 finala igla ne sme da padne u Areni. Grotlo da se napravi, da im se svima tresu gace.

Napred Partizan
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ukoliko nekome vredi, usred ove euforije su dobre vesti da je Mirotić dao šut za pobedu Barse protiv Valensije, čime izvesno ovi padaju van top 8. A raspored im ne ide na ruku. Ako ne budu u 8, samo nam je finale dovoljno za EL.

Lepa noć.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.318
Reaction score
10.910
Локација
underground
I ne samo bez treninga nego samo 48 sati posle izrazito zahtevne utakmice,dok su oni jos u subotu imali laku utakmicu.Ali ko sto rekoh ,ovaj tim tesko da moze da izgubi dva puta zaredom,sad reset,i skupljanje ostatka energije za mnogo bitan mec sa milogorcima.Puna arena bi mnogo pomogla,da nasi momci pronadju neophodnu energiju za tu utakmicu,koju cemo verovatno igrati bez Gorde.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Institucija. Kad je najteze. Bravo Partizane, bravo grobari.

Sumnjao sam, ali zato sam sada radostan kao dijete. Forum je odisao optimizmom prije utakmice. Nevjerovatno.
Kralj Kori Volden nije dozvolio, a brat Mozli mu pomogao. Trifa nas cupao kad je bilo gadno, a Birca je imao dobru minijaturu na pocetku.
Zao mi Gordica, zelim mu da se sto prije oporavi.

Ova nestvarna pobjeda otvara prednost domaceg terena do kraja takmicenja ako sam sve dobro pohvatao.

Stizu Milogorci, ali ne mogu sada o njima. Nek cekaju. Razbicemo i njih, samo se sada veselimo.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
"Ali, pošto se utakmica završila kočnice su malo popustile, što je umalo dovelo do neprijatnih scena. Naime, Rade Zagorac i Miloš Teodosić imali su “trash talk“ epizodu pred sam kraj utakmice, što je po isteku vremena moglo da preraste u ozbiljniji obračun. Zagorac je pokušavao nešto da kaže Teodosiću, bio je prilično ljut, ali su ga saigrači sprečili u svojoj nameri, dok je kapiten srpske reprezentacije odmah otišao u svlačionicu. Srećom po sve učesnike, ništa se nije dogodilo što bi eventualno pokvarilo inače spektakularnu utakmicu u Bolonji."

:picka-ciganska:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Ukoliko nekome vredi, usred ove euforije su dobre vesti da je Mirotić dao šut za pobedu Barse protiv Valensije, čime izvesno ovi padaju van top 8. A raspored im ne ide na ruku. Ako ne budu u 8, samo nam je finale dovoljno za EL.

Lepa noć.

Teško baš da izvesno ispadaju, a još teže da imaju loš raspored, rekao bih možda jedan od lakših od ekipa koje se bore za poziciju 8. EL je luda ove sezone. Neće se tu ništa znati do par kola pred kraj.

Ali, ako osvojimo EC puca nam kaiš za španska govna. :D
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Crno bela muda čine čuda!!!Kad su zabari pomislili da jure +18 desio im se film za 18+.Nista Cicolina ,gledali su kako jebu Kori,Vil,Rade i ekipa.CRNO BELI sex u sred Boljonje.Pa nek im je nazdravlje:šal
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Čestitke Trinkiju, čestitke svim igračima Partizana.
Za druge se navija, Partizan se voli!!!

-Zagor na kraju, pružio ruku onom cigančetu, onome što u društvu nam PreCednika, otvara hotele po Srbiji. Smradila odbila da se rukuje i odgurnula Zagorovu ruku.
Kakva goveda, jednom cigan, uvek cigan. Ima snimak na netu, kako igrači obuzdavaju Zagora, da malo "prevaspita" tu ciganšturu.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Izdominirali smo u Bolonji. I mi na terenu a tek burazeri na parketu. Kakvo srce imaju Volden i Mali Urke. Stefan Markovic je najveca seljachina ikada.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Teško baš da izvesno ispadaju, a još teže da imaju loš raspored, rekao bih možda jedan od lakših od ekipa koje se bore za poziciju 8. EL je luda ove sezone. Neće se tu ništa znati do par kola pred kraj.

Ali, ako osvojimo EC puca nam kaiš za španska govna. :D
Mislio sam konkretno da padaju van 8 u ovom kolu zbog koš razlike, daleko od toga da su van igre. Ali nakon ove igre večeras, zaista, koga briga za računanje i paralelne momente? Jaki smo kao crna zemlja, govorim to od početka sezone ali je ovo prevazišlo moja najoptimističnija očekivanja.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Kori predator jebao kevu, mali Trifa hladnokrvno vezao 2 trojke kad smo bili na ivici, Mozli ne da nikom nista, čak se i Tomas malčice trgnuo,... Trinki antinazionale element rekao da je pustio igrače da igraju, a da se on sklonio sa strane. Koliko god to rekao da bi pohvalio igrače, deluje da je bilo malo i toga, nadam se da će biti prilike da opet pusti Korija da još neki put ovako ispenetrira.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Teodosić iskusno podmetnuo nogu Gordi prilikom onog step beka, ulazeći mu u noge i nedozvoljavajući mu da se dočeka na tlo. Ko je gledao ranije NBA, zna da je to bila legitimna taktika nekih defanzivaca protiv najboljeg napadača u 21. veku, Kobija Brajanta, te ga je na taj način povredio Džejlen Rouz čini mi se 2000. godine u plej ofu. Prilikom doskoka napadačeva noga se dočekuje na nogu defanzivca, uzrokujući u velikom broju slučajeva distorziju skočnog zgloba.

Ta povreda je bila u drugoj utakmici finala između Indijane i Lejkersa. A ekspert za to je bio Brus Boven iz San Antonija. Godinama je jebao Vinsa Kartera, Ajversona, sve najbolje košgetere sa tim potezom. Lukav i prljav potez. Iako ne verujem da je bradato ciganče namerno to uradilo, činjenica je da je trapavo izašao i pritom nije ni proverio da li je Gordić u redu. Minus za fer-plej, respekt za Markovića što je odmah došao. Ciganski maniri i posla, as per usual...
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
0Yy8Ly.gif

nxVROW.gif
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top