Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Ako ima neko da kaže našima u klubu da kutije sa kockicama ne budu crveno bele, jeste smešno ali juče gledam momke sede sa obeležjima našek kluba i jedu crveno bele kokice, pa jebeš ga, nek u areni menjaju kutije u crno bele.
Ja sam prije za opciju da neko kaže našim u klubu da se zabrane totalno kokice.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ljudi, mozda je glupo pitanje, ali ja sam iz CG i ne mogu cesce dolaziti na utakmice, pritom nikada nisam bio u Areni. Najvjerovatnije dolazim sa burazerom 22.10 protiv Lokomotive, pa me interesuje za koju tribinu, sektor, broj ili sta vec da trazim kartu s obzirom da ne zelim da sjedim i sjemenkarim vec da navijam sa Grobarima?!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Горњи ниво ће се пуштати само у утакмицама које "изазивају пажњу шире јавности"... Евро Куп и "дерби утакмице" АБА лиге + плеј оф АБА... Дакле, у тим утакмицама ће бити или као синоћ или БОЉЕ од тога.

Ту завеса нема. Завеса служи за "остале текме" у којима се горњи ниво неће ни пуштати, против ФМП, Приморске, Меге, Цибоне итд...

Зато ћемо или напунити Арену како треба или ћемо имати оно од синоћ.... Не кажем да је лоше за један јебени Тофаш, прво отварање, све ново, погинули навијач... Нисам ни за ни против навијачких група/фракција и не мешам се у тај сукоб... Али једно је имати фракцију а друго је имати фрагментарно навијање. То су веома различите ствари. Није мени важно ни "зашто" ни "ко је крив", то није битно (мени није). Фракцијама ЈЕСТЕ битно и нека се "ћерају" ни то немам против.

Међутим, и зараћене стране имају преговоре у току рата имају неки ЗАЈЕДНИЧКИ МИНИМУМ чак и онда када гину стотине хиљада људи на свим зараћеним странама. Ти преговори су некада и тајни (да народ не зна), али их има. У свему могу да се међусобно глођу, да се разликују у транспарентима, паролама, погрдним песмама једни против других - све ок ако баш мора.

raduje me kada urade nešto dobro i jedni i drugi (i treći) više zbog Partizana nego zbog njih samih

Ово се слажем... Али је проблем у томе што они све што раде, раде због њих смаих, да буду бољи или "у контра" оној "другој групи" а Партизан им само дође као лош изговор. Они навијају за себе и једни против других уместо за Партизан. Неко то очигледно плаћа или су они сви комплетно ЛУДИ као струја.

Зна се шта је ПРИТИСАК на: 1. Судије; 2. Противничку екипу. Ово је основна улога и функција све три фракције ако воле Партизан. Зна се јако добро динамика кошаркашке игре и ритам "притискања"... Дуле јесте ДИРИГОВАО навијањем, дајући својом реакцијом сигнал да се "изрази незадовољство" суђењем нпр. :buhaha :buhaha :buhaha У фазону,"уплашите судију и кажите да он не мора по сваку цену изаћи вечерас из дворане". Али ако нико други, ми смо кошаркашки писмени да знамо шта нам је чинити.

Тачно је да екипа "диктира" навијање, али ова екипа је већ "издиктирала" своје "навијајте јебем вас" јер се види по свему да имају капацитет за оно што нам је циљ - морамо дати допринос! Остаће нам Арена полу-пуна! Свака фракција за себе мисли да "има право" и свака би ваљда желела да буде НАЈБРОЈНИЈА!? Бар је то природа сваке организоване групе? Уместо тога они одбијају људе од себе навијајући сами за себе а не за Партизан уз наравно ризик да свако ко им је близу настрада. Само на овом форуму је било на десетине људи који су питали "А где ће бити фракције да не идем тамо? Код Тегија исто, свуда исто питање... Чија је навијачка група најјача у Србији? Треба их то питати (мислим на фракције).

Моје је мишљење да су то Партизанови семенкари на челу са Милком Џикић и никако НИСАМ ИРОНИЧАН!!! Они иако не баш гласни, нису ту због себе већ због кошарке и Партизана. Они су у неколико наврата ПОДСЕЋАЛИ ФРАКЦИЈЕ за кога се ту НАВИЈА и који се спорт игра. Пошто ови нити су пратили ритам текме, нити су знали који је резултат, нити им је било важно.

ЗАТО поштујем све фракције и семенкаре ал НАВИЈАМ ЗА ПАРТИЗАН! :partizan-fan:
 

Perava

Početnik
Учлањен(а)
19.09.2019
Порука
23
Reaction score
72
Локација
Valjevo
Malo kasnili sinoć sa ulaskom (tradicionalno) pa smo propustili deo sa predstavljanjem, himnu i ceo taj uvodni haos o kom pričate. Žao mi je što nije bilo ničega za Grua, kao ni minuta ćutanja za Bosketa. O toku utakmice ste manje više sve rekli, pomenuli zasluženo i Novicu i Zagora, Gordića, Voldena... Svi su oni imali svoje minijature i vodili su nas do pobede al mi žao što niko ne akcentuje Mozlija, po meni čovek radi ogroman posao, dosta tih prljavih stvari koje se ne vide plus imao je uticaja npr i na neke Gordićeve prodore kada mu je bukvalno ucrtao auto-put do koša. Al sve to na stranu, raduje timski duh jer je to najvažnije pogotovo kada u ekipi ima dosta stranaca.
Što se tiče Arene lepo bi bilo da zaživi priča sa tim paravanima za gornji nivo al se plašim da je to neizvodljivo. Ako pustiš karte u prodaju kako da zatvoriš taj deo...??? Navijanje je bilo solidno ako uzmemo u obzir da je prva četvrtina prošla bez istog zbog Bosketa. Partizanovcima svaka čast, kratak je bio rok al parola za čoveka koji i nije deo njihove priče, bez navijanja 1/4, ispoštovano-nema šta, dok su posle uz 2 bubnja praktično i nosili navijanje do kraja utakmice. Al šta da kažemo za južnu tribinu, brojka razočaravajuća, ni slova za Bosketa, par puta zapevali nešto... Slabo, mnogo slabo. U ovoj podeli nisam ni na jednoj strani, raduje me kada urade nešto dobro i jedni i drugi (i treći) više zbog Partizana nego zbog njih samih ali ovo sinoć što se "juga" tiče jedan od negativnih utisaka sa utakmice.
Al ipak glavni utisak, pored toga da je Zagor očvrsnuo i da pokazuje da može da bude vođa ekipe u narednom periodu, je pravi kapiten, neko ko zna kako se "lome" ovakve utakmice i ko je po meni bio taj X faktor za sinoćnu pobedu. Živ nam bio Novice još godina 100
Bez da brani ikoga, ali je jug sinoć ćutao celo poluvreme kao omaž Bosketu, tako da ti ta tvrdnja i ne stoji baš. Pri tom ja nisam deo te frakcije, ali čisto istine radi da napišem
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Odlican start iz ova 4 duela prognozirao sam 3:1 skor. Naravno bili bi lepo da pobedimo i Lokomotivu ali otom potom. Bilo bi lepo da srusimo neku negativnu tradiciju sa Ritasom i da pobedimo. Ako stvarno zelimo ove godine da imamo neku znacajniju ulogu u EK, moramo pobedjivati na strani.
Tu ekipa pokazuje od kakvog je kova.

Ja sam zadovoljan i startom sezone koji nije mogao bolje poceti, normalno je da imamo trzavice i krize u igri ali pobeda se pise. Fali Tomas i taj jedan bek skorer 2 na 3 da bude sve u fulu. Ocekujem da Parahuski kako sezona bude odmicala bude sto bolji i bolji a negde u novembru kad budemo vise vremena provodili kuci da udje u neki ritam.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.897
Reaction score
10.077
kiss cam vec ima, sta fali i prehrani. Shop u Areni za prodaju rekvizita navijackih. Mislim na salove, kackete, dresove, ne letve drenovace.

Hocu da se zavalim, zderem hot dog, pijem lose toceno pivo i kad Novica zakuca skocim sa sve tom pivcugom.

Budem retardiran.
 

Perava

Početnik
Учлањен(а)
19.09.2019
Порука
23
Reaction score
72
Локација
Valjevo
kiss cam vec ima, sta fali i prehrani. Shop u Areni za prodaju rekvizita navijackih. Mislim na salove, kackete, dresove, ne letve drenovace.

Hocu da se zavalim, zderem hot dog, pijem lose toceno pivo i kad Novica zakuca skocim sa sve tom pivcugom.

Budem retardiran.

Bode li još kome oči onaj štand cedevite, nabijem ih??
I jedna molba za moderaciju, da se od sada ili briše ili kažnjava svako ko mene običnog navijača koji prelazi 200 km da gleda voljeni klub naziva semenkarom, sinoć je nas semenkara bilo 9284. Ostatak do 9856 otpada na frakcije. I da, nama je Partizan na prvom mestu pa makar po nekad i ne navijali baš najbolje. Napisao sam mene nazove semenkarom, a odnosi se na sve nas koji nismo frakcijaši. Pun mi je..... "pravih" navijača, semenkari rules.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
877
Reaction score
2.721
Локација
Beograd
Toliko se ne slažemo da je dalja diskusija nepotrebna.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
@ Dzoni 43
I to je ok. Ja lično kad gledam Partizan i kod kuće na tv, a pogotovo na stadionu/hali, nisam u stanju da jedem kokice niti bilo šta drugo. Jednostavno ne ide. Kokice mogu da jedem kad gledam Čelzi-Vigan ili neki NFL gdje me generalno boli kurac za rezultat.... gledam sport zato što ga volim pa daj i kokice ili šta bilo. Razumijem i drugačije razmišljanje ali jbg
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.436
Локација
Novi Beograd
kiss cam vec ima, sta fali i prehrani. Shop u Areni za prodaju rekvizita navijackih. Mislim na salove, kackete, dresove, ne letve drenovace.

Hocu da se zavalim, zderem hot dog, pijem lose toceno pivo i kad Novica zakuca skocim sa sve tom pivcugom.

Budem retardiran.
Stvarno, kada su krenuli sa "kiss cam"-om i šutiranjem trojki u poluvremenu, došlo mi je da se userem u sopstvene mokasine.

Odvratna mi je Arena i ceo ovaj poduhvat "novog" Partizana. Neću se nikada navići.

Utakmica od očaja do sjaja. Pobeđujemo i sa 70 datih i sa 90 datih poena, totalno razbijanje protivničkog skautinga, možemo i ovako, a možemo i onako.

Jednu, po jednu, pa dokle stignemo...
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
@Perava Semenkari will rise again.
Blago nama Grobarima, kad igra Partizan dobro, naci cemo nesto drugo da se podelimo, npr kokice i sama boja kutija, sta treba da ima na meniju u Areni...Ocekujem da neko pita zasto nema kiselog kupusa, da se zamezi na poluvremenu?
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja bio na tekmu sačekao ceo dan i moram jednu stvar da napomenem, jbg putujem 150 km, dođem do Arene, parkiramo se lepo, preko puta severa i čekamo ispred severa 40 jebenih minuta da kupimo karte u metalnom polu kontejneru.
Pritom tapkaroši nude karte po 200 din uredno za oba nivoa.
Da li je to normalno.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Jebote, ni na kraj pameti mi nije bilo da ce onaj moj post da izazove ovakvu lavinu, znaci apsolutno nista lose nisam mislio niti ikoga uvrijedio sto sam napisao ''sjemenkari'', jer sam i ja isti taj, ali dok gledam fudbal i kosarku u svom gradu, posto nisam lokal patriota. Kuliram, pratim utakmicu bez stresiranja, grickam sjemenke ili jedem kokice, ali posto mogu samo 7,8 puta godisnje da se iskombinujem i prevalim oko 500 km da gledam Partizan, onda tada zelim da dam sve od sebe u vidu GRLA i DLANOVA ako me razumijete, da budem u kopu, da dam svoj minijaturni doprinos vrsenju pritiska na sudije, protivnicke igrace i bodrenja voljenog tima... Eto!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top