Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Gordićev poraz, na stranu brdo izgubljenih lopti na stranu tapkanje do pred istek napada ali odbrana....strašno
Jel on pre igrao korektnu odbranu?
Ne verujem da bi ga Dule dovodio da je igrao odbranu kao sada.
Sudije su priča za sebe verovatno fali kvalitet ali ovo je totalna antireklama ovoga divnog sporta.
Žao mi je što nismo pobedili zbog ona dva bolesnika pored naše klupe...kakvi su to kompleksi strašno...mada možda je opravdanje što je klub sa njihove maice ugasio Dule pa jadnici moraju nešto da gledaju...
Igra Birčevića raduje i donekle Jankovića u odnosu na dosadašnje igre ovo je bilo sasvim zadovoljavajuće....
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Gordić nas ukanalio sa izgubljenim loptama.

Pejdž katastrofalni procenti za 3, 1 od 5 uz to 2 napada je zajebao jer su se muda stisla i tako uvalio vruć krompir saigraču. Pogotovo ovaj drugi šut gde je isteklo vreme... Redži odličan za ekipu sve top 6 asistencija ali brate mili 0/5 za 3 katastrofa. I RR i Pejdž otvorene trojke sami kao duhovi maše, jebemu miša. Čini mi se da ova minutaža Peinersa nešto govori.. Fali šuter, fali lider baš za ovakve utakmice.

Birčević odličan, momak nije imao pauzu tokom leta, nije realno da baš uvek ovako šutira ali da daje otvorene trojke to se može očekivati. Bravo Birča! 17 poena 1/1 za 2, 5/7 za 3.

Da pohvalim Jankovića imao je u prvom poluvremenu dobrih minuta što se tiče odbrane... 10 poena, slobodna 4/4..
Ostaje žal što nismo prelomili u našu korist utakmicu, da se rešimo ovih Lokosa.
 
  • Like
Reactions: BaX

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Po meni, sudjenje je bilo cak i bolje nego li ono u Beogradu. Ne bih da mracim ali tesko cemo mi preko Evrokupa do Evrolige i to pre svega zbog sudija. Mi van bonusa, sviraju nam faul "na zemlji" a govno pokazuje 2 slobodna... Jasno je ko je onom katalonskom pederu na vrhu liste prioriteta.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Da se nadovezem na post kolege@strikefront, pa Pejdz nema muda do podne. Samo nesto pimpla u mjestu. Kakav je to suter?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.342
Reaction score
11.100
Локација
underground
Onaj nas napad kod 79:76 za njih na minut i nesto pre kraja je pokazao koliko nemamo muda. Lopta se vrti od igraca do igraca, niko da sutne i istekne vreme naravno. Tu je bio kraj nadanjima da mozemo dobiti. Generalno losa utakmica sa nedopustivo mnogo izgubljenih lopti (Gordic prednjacio) i sa malo raspolozenih igraca... Samo Bircevic pa donekle Jankovic i Volden su bili ok, Gordic poenterski solidan ali sve usrao sa vec recenim izgubljenim loptama... Tomas dao dve trojke ali nijedan kos sa onih njegovih pozicija, Pejdz kao nas najbolji suter ocajan (1/5 trojke), Reding jos gori (0/5 trojke, 2/9 ukupno iz igre), Zagorac nepostojeci danas...

Dobicemo valjda Limoz za drugo mesto u ovoj grupi ali ako zelimo vise u ovom takmicenju moze i mora mnogo bolje od ovoga.
Nama je drugo mesto sigurno bez obzira na Limoz,moglo se ovo dobiti,ali je jasno da energija nije bila na maksimumu,a jos vise koncentracija,sto je mozda bilo i ocekivano,jer smo igrali utakmicu koja nam nije puno znacila.Gordic potpuno van utakmice,ali i lose sudjenje i neki njihovi kosevi preko ruke u vaznim momentima su presudili Moguce je da sa ovima opet budemo igrali,i tad ce biti drugacije.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da se nadovezem na post kolege@strikefront, pa Pejdz nema muda do podne. Samo nesto pimpla u mjestu. Kakav je to suter?
Pejdž ima spor izbačaj odnosno nizak, tzv levoruku mehaniku, treba mu prostora da bi šutnuo, i ono što je nama otvoren šut njemu nije, tj on pogrešno ceni da će ga neko zalepiti, ali u evropi bekovi nemaju te fizikalije. S vremenom će naučiti da bolje prepoznaje situacije kada može da šutne u evropi, ali tada neće igrati kod nas.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ma znam da smo svakako drugi, nisam se dobro izrazio u pisanju ali hvala ti sto si me ispravio. Pa energija je trebala da bude na dobrom nivou s obzirom da smo malo odmarali sto se tice putovanja tako da... A i ovo da nam nije puno znacila utakmica se ne slazem jer da smo dobili i dalje bi bili u igri za prvo mesto cekajuci poraz Venecije od Ritasa i nasu realnu pobedu nad Limozom. Ok znam da igraju u Italiji Venecija-Ritas ali nikad se ne zna... Sudije nas jesu sekle i to stoji ali ipak smo izgubili pretezno nasim glupostima i to nam je sto nam je.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
O Pejdžu se priča kao da ima 20, 21 godinu a ne 26... Nema ono nešto da bi bio prvi šuter ekipe, on može biti koristan kao 2 3 opcija u šutu za 3 i to je to. Ne ide mi u glavu zašto AT nije doveo ranije RR kad je bio slobodan igrač od leta, sad smo mogli tog beka lagano čekati uz centra tad bi tim bio kompletiran.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.897
Mi bez Novice, Miletića i Trifunovića imamo 11 igrača, ne vidim kako bi se tu uklopili još bek i centar.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa napisao sam da mi ne ide u glavu zašto nije odmah doveo RR kad je čovek bio slobodan igrač još od leta. I RR i Peiners imaju jednu sličnu karakteristiku kreacija sa pozicije 3. Naravno sad je kasno za to, centar je pod must have. Ne bi me čudilo da Peiners dobije šut kartu s obzirom na minutažu i nekako mi je sad višak na ovaj roster, otud i moja konstatacija. A šuter nam definitivno fali i bez njega ćemo morati izgleda.
Edit: @Nemanja-950 malo bolje čitaj.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Dva sutera na poziciji " crnca" sutiraju za tri 1 od 10, Birca odgovara sa 5 od 7 :) .
Radzi masi bazen ali asistira umesto Voldena, koji masi ali ne asistira.
I kako da ih covek ne voli?
Podrska timu, idemo dalje, bixe ovo vesela sezona :)
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
O Pejdžu se priča kao da ima 20, 21 godinu a ne 26... Nema ono nešto da bi bio prvi šuter ekipe, on može biti koristan kao 2 3 opcija u šutu za 3 i to je to. Ne ide mi u glavu zašto AT nije doveo ranije RR kad je bio slobodan igrač od leta, sad smo mogli tog beka lagano čekati uz centra tad bi tim bio kompletiran.
Nije da nešto branim Trinkijerija a mislim da i nema potrebe za tim...Ali nije da mi možemo da uperimo prst u igrača i da on želi da dođe kod nas.
Kao što su otpali u našem spisku želja jedno 30 igrača sigurno je i RR imao neke bolje planove u životu.
Finansiski ruku na srce mi nismo neka premija.

Pretpostavljam da ništa se ne može videti na početku sezone ako imaš 10 novih igrača u timu.
Ako je očekivao Parahovskog i Pejnersa da budu žaoka Partizana sigurno se RR nije uklapao u toj filozofiji jer i sam sam očekivao od Pejnersa ovo što je večeras Redzi radio u fazi kreaciji napada .
Do kraja sezone valjda će se izbrusiti ovo kako treba.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Šteta je samo što se ovo moglo lako dobiti a mi to nismo uradili, sve ostalo manje bitno
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.559
Локација
Novi Beograd
Kad bih svaku našu utakmicu ispratio ovako, skoro pa opušteno, eeh...
U svakom aspektu ovo je bio revijalni meč za obe strane (Ritas je obezbedio plasman, pa nema logike uzdati se da bi brejknuli Veneciju, dok Lokomotiva odlučuje o svojoj sudbini u poslednjem kolu bez obzira šta uradili protiv nas), tako da mi nije jasno ono jajarsko sudjenje, gde i ja kao laik vidim sudijsku nameru da se dodvore domaćinu.
Tako da ne bih ni kritikovao specijalno naše igrače, osim što su mogli malo više zuba da pokažu u odbrani, uz zabrinjavajuću veleprodaju lopti!
Nama je potreban centar koji će da postigne koš kada dobije loptu u reketu, tako ćemo dobiti i šutere, jer ovi momci kad su rasterećeni mogu i te kako da pogađaju sa distance.
Sve pohvale za Birču, baš je podesio praćku i neka nastavi da se ponavlja
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Mi imamo bolje igrace nego proslih godina,ali nemamo tim. Samo na momente to izgleda kako treba,ali uglavnom se oslanjamo na individualnost i neciji dobar dan. Napravili smo legiju stranaca od ekipe i nazalost malo izgubili u svemu tome indentitet i prepoznatljivost.
Kako igramo postizemo odlicne rezultate! Dao bi sve ove crnce(osim Mozlija i mozda Tomasa) i Pejnersa zajedno sa njima za Renfroa i Bandzu Sija.
Renfro bi nam znacio samo tako,ubedljivo najbolji stranac u zadnjih ko zna koliko godina. A Bandza je igracina za ovakvog mrtvog Pejnersa.
I dalje verujem u Trinkija da ce sve posloziti eventualno,ali i dalje nismo tim kakav bi trebali da budemo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.101
Reaction score
15.874
Локација
Храм фудбала
Onaj nas napad kod 79:76 za njih na minut i nesto pre kraja je pokazao koliko nemamo muda. Lopta se vrti od igraca do igraca, niko da sutne i istekne vreme naravno. Tu je bio kraj nadanjima da mozemo dobiti. Generalno losa utakmica sa nedopustivo mnogo izgubljenih lopti (Gordic prednjacio) i sa malo raspolozenih igraca... Samo Bircevic pa donekle Jankovic i Volden su bili ok, Gordic poenterski solidan ali sve usrao sa vec recenim izgubljenim loptama... Tomas dao dve trojke ali nijedan kos sa onih njegovih pozicija, Pejdz kao nas najbolji suter ocajan (1/5 trojke), Reding jos gori (0/5 trojke, 2/9 ukupno iz igre), Zagorac nepostojeci danas...

Dobicemo valjda Limoz za drugo mesto u ovoj grupi ali ako zelimo vise u ovom takmicenju moze i mora mnogo bolje od ovoga.

Притисак ми је у том тренутку вјероватно отишао на тристо. У том тренутку Пејџ добија на трицу, и умјесто да је опали он иде у шуму играча без икаквог резона.
Некако ми је утисак и да нисмо нешто много затезали да ово добијемо. Штета ако је већ тако да нисмо Мозлија оставили у БГ да се одмори ко човјек.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sve to stoji @Grave samo sad imaš 2 igrača sa sličnim karakteristikama i pri tome RR mislim da ima bolji šut. Po meni je Peiners višak, ja bih sad gurao malog Uroša. Mi i dalje imamo problem na beku, nemaš igrača koji ima muda, a uz muda i znanja da pogodi za 3 u odlučujućem trenutku i u odlučujućim utakmicama. Ali ajde to nam je što nam je na toj poziciji, moramo ubosti centra da rasteretimo Mozlija. NJ je pokazao danas da može biti koristan kad radi ono što zna..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.223
Локација
ante portas
Ok odigrano obzirom da nam utakmica ništa značila nije.
Onako gledajući statistiku, bode oči Redingovih 0/5 za tri i Pejdžovih 1/5 za tri,al je zato Birč izdominiro za obojicu sa pet ubačenih trojki.
Inače vidi se iz aviona da je dolaskom Redinga Žanis totalno izgubio ulogu.
Meni je on beskrajno gotivan igrač,ali ne vidim mu ovde ulogu uopšte.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Nije mi samo jasno ko ce odgovarati za parahuskog i pejnersa? Zabrinjava me italijan opasno. Reding nit smrdi nit dise. Ima dobar pregled igre, dobro igra pick, ali ulaz diskutabilan, a o sutu smo vec pisali.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top