Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ma i da puknemo 50 razlike u subotu, ne mari ako dobijemo makar pola koša u četvrtak!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Potpisujem tvoj scenario sad i odmah! :D
A sad ozbiljno: Četvrtak je jedno 1756453 puta bitniji od subote.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
ja bih za subotu u aba ligi naredio samo da sutiramo .. odmah u 5 sekundi .. i uveo 2 centra :) pa nek andjusic vjezba malo ... jebes tu utakmicu ..

sutra je uzasno vazda utakmica ... kladionice kazu da smo totalni autsajderi .. cini mi se da nikad ovako los hendikep nije bio ... 15 razlike ocekuju da puknemo :)
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
...očekujem 2 lagana pucanja od Makabija...

Uh, sad ima i nade za pobedu. Samo da opet bude tvoja loša prognoza (po ko zna koji put) i svi ćemo biti sretni. :buhaha

Ja verujem (ma koliko to bilo nerealno) da Vlada ima plan kako da ih iznenadimo. U čitanju igre Makabija, mana i vrlina njihovih igrača, mnogo može pomoći Mačvan, što će on svakako i učiniti.

Dakle, idemo tamo sa usađenom činjenicom u glavu da smo izgubili, ali sa tolikom energijom i željom da se useru Izraelci, ups Amerikanci.

EDIT: Pola ovog posta, ako ne i više je za temu Euroleague.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mi koji putujemo izgubimo i mnogo više...I zbog čega? Da bi neki tamo indijanci zabranili navijanje?! Pa za šta sam i dolazio onda...Dok ne prođu podele navijača,mene tribina više neće videti...ovo nema smisla...Em očajna partija naših košarkaša,em navijanja nije ni bilo :banghead
Не верујем шта читам :banghead
Да се не расписујем,потписује Бакијев пост.
Страшно на шта смо спали.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.436
Локација
Novi Beograd
Koja je fora sa prenosom večerašnje utakmice na U92, svuda piše da je u 19, a kod njih je od 21h?

Nije valjda da nam puštaju odloženo zbog FMP-a?

E, SBB jebem te!!!
 

graha

Grobar
Учлањен(а)
13.09.2007
Порука
707
Reaction score
21
Stoji da je od 19 h i u vestima i u programskoj semi. Mozda je bila neka greska.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
malopre je isla najava na b92 da je KKP od 19h a limenke od 21 ...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Očekujem utakmicu sa mnogo više poena nego u četvrtak.Šanse za pobedu su nam značajno manje zbog neigranja Mačvana.Nadam se da ćemo igrati malo opuštenije u napadu i da ćemo više ubacivati spolja.Odbrana mora da bude na nivou kao u četvrtak.Veliki teret je na Lučiću,ali i na Čakareviću koji će imati još veću minutažu i još bitniju ulogu.Kako su odigrali u četvrtak danas mogu biti samo bolji.Nadam se da će Anđušić dobti bar 10-ak minuta kao i Katić koji je to itekako zaslužio.Nadam se da će gospodin sa promajom u glavi da nas udostoji svog truda i da će natopiti znojem dres koji nosi.Pobedu ne očekujem,niti joj se nadam,ali očekujem da igramo pravi derbi sa Makabijem i pokažemo im da se neće prošetati do titule.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Prvi put posle dugo dugo vremena ne očekujem pobedu.
Ali sada ćemo videti kakve su se pouke izvukle iz meča od pre neki dan.Videćemo da li će Vlada nešto menjati pa odigramo dosta drugačije ili ćemo videti posledicu Blatt-ovog nervnog sloma za vreme utakmice kada su uspeli da izgube veliku prednost pa nas sad odvale najstrašnije!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Jel ima jos neko osecaj da mi dobijamo ovo veceras?
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Naravno.
Vrijeme je da se ovaj tim probudi!

:D:
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Daj Bože, ali teško da će se to večeras desiti...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Нисам уопште оптимиста, поготово што још Мачван не игра... Мада је ова утакмица, у суштини, потпуно небитна, тако да ако се добро психолошки припремимо, можда је могуће неко изненађење, мада тешко... Оно што бих ја највише волио да видим ноћас, је "ослобођени" Ло и Радуљица који ће почети да игра како треба и зна, у супротном, нека Рашко покаже дотичном како се игра одбрана и гине на терену!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Očekujem pre svega mnogo manje izgubljenih lopti...
Očekujem Loua oslobođenog od grča, sa dobrim ili vrlo dobrim učinkom...
Očekujem veću minutažu Katića...
Očekujem bar malo krvi kod Raduljice, inaće će biti MNOGO veća minutaža Katića...
Očekujem bolji šut nego u četvrtak...

Ali, čak i sve ovo gore da se ispuni - teško ćemo do pobede! Možda čak poraz bude i puno ubedljiviji nego u četvrtak.

Ali, ako se ostvari ovo gore (makar većina od toga) - biću zadovoljan, pa neka poraz bude i preko 10 razlike...Ali preko 15-17 ne sme da bude, to bi već bilo ružno...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Glupo je reci kako treba da se pobedi veceras i nadati se da je to itekako moguce jer realno nije ko sto nije bilo ni u cetvrtak. Od utakmice ocekujem isto sto i pre 2 dana a nazaost se nije desilo: da odigramo bolje, da pocnemo da licimo na tim a ne na raspasanu bandu gde se ne zna ko pije a ko placa...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
utakmica je skroz nebitna u rezultatskom smislu,pogotovo sto se nece imati prava slika jer ce makabi igrati bez 2-3 igraca koji su veoma bitni ...sofo 99 % nece igrati a Blat ce uz njega odmarati jos nekog ... igrace Longford malo vise da bi se vratio u takmicarsku formu jer se videlo pre 2 dana da je bleda senka igraca iz himkija ...
nadam se da ce Pekmena skroz odmoriti,a dati sansu Raduljici,Katicu da se vrate malo u zivot kao i Cakarevicu i Lou da budu totalno opusteni sto se tice napada i suta ...
ocekujem "revijalnu" utakmicu sa puno koseva i nasu mnogo bolju igru a posto se videlo u cetvrtak da je Makabi mnogo slabiji nego ranijih sezona,plus ce biti bez Sofoa i 1-2 bitna igraca mislim da ih mozemo dobiti ...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
aj se kladimo da ce biti ista petorka .. i da ce iste izmjene napraviti u petom minutu :D :D :D

kakav crni odmor ... nama treba uigravanje i opustena utakmica sa rafalnom paljbom iz daleka .. u metu ili pored nje nebitno :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top