Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Silov'o si kurvu Draganeeeee!

Razbili smo FMP onako kao jedan Evroligaški tim. Ma ustvari klasično otaljavanje posla.

O komentatorima na B92, posebno o Vujičinu stvarno ne bih raspravljao jer bih mogao svašta izgovoriti. Jebale vas LIMENKE!

Al' su se cigančići ponadali posle prve četvrtine. :buhaha Nešto im je kratko trajala ta radost i ushićenje.

Svaka čast Milosavljeviću za 5 trojki i šteta da mu šut nije proradio još ranije u toku utakmica u grupi Evrolige. Svaka čast i Čakareviću na 10 skokova! Ne mogu verovati šta je Raduljica mašio na početku 4. četvrtine. :? Drago mi je da je Miljenović osetio utakmicu i atmosferu bar na 80 sekundi, i bravo mu za tricu.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
dusan kecman ... koliko je on genijalan toliko je raduljica smotan ...

dule ni iz cega napravi bravuru a raduljica sve uradi kako treba i nabije mu bananu obruc
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Pera objasnio. Draganče i Luče tekođe. Kec standardan. Čakarević igrač utakmice- skok, odbrana, borba bre...FMP opasno limitiran. Najupečatljiviji trenutak- kako je obruč izblokirao Raduljicu. Lupi mu rampu obruč.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
283
Локација
Crna Gora
Fenomenalno! Posle Armanija njbitnije je bilo pobijediti konzerve, a mi ne da smo ih pobijedili nego smo ih rasturili. Milosavljević poludio:D Kecman i Luče odlični ! Raduljice Raduljice...:? Ne znam zašto Anđušić nije igrao ni sekund, ubiće mu Vlada samopouzdanje totalno, isto mislim da je Miljenović mogao ući i par minuta ranije i nadam se da će on i Bešović biti stalno u rosteru od nove godine, a da Đekića i Jaramaza više ne gledamo u svetom dresu.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Da nakar kad pobedimo vlada nije zasluzan igraci su..kad izgubimo vlada kriv..ajd manite vise sa tim..Da nije vlada postavio zonu ne bismo preokrenuli..Ko nas je digao sa -9?zona a to ne postavlja kecman ili bozic ili katic nego licno Vlada Jovanovic zato je i glupo reci to sto si rekao..+ je digao tim posle armanija sto nije lako..
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Malo sam se pribojavao ove utakmice zbog praznjenja igraca ali i neverice igraca posle Armanija.Mec odlucile nase dve seije od 14:0 te 11:0 kao i sin Dragan koji kao da je izvuk'o ruke iz mikrotalasne:D.Eh,da smo barem neku utakmicu u Evroligi imali priblizan procenat suta za tri kao veceras(50%).Raguljica se posvadjao sa samim sobom ali i sa obrucom :pop Sta reci za onu budaletinu Popovica osim :pickaciganska
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Karali smo cigane kao i uvek sa 60% snage dosli do ubedljive pobede.
Svaka cast za milosavljevica i lucica!Drago mi je za miljenovicev debi i za pogodjenu trojku mada moram da primetim nisam video da je nesto ojacao iako je na nekom programu za jacanje zar ne?
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Svaka cast igracima i strucnom stabu sto nisu posustali ni jednog trenutka....cak je Miljenovic na 3 sekunde pre kraja sutnuo sa pola terena...TAKO TREBA!

Za Dragana, Kecmana, Cakarevica, Lucica jedan veliki :clap


A za Raduljicu :pop:pop:pop i to 3 komada! Ne zbog promasenih zicera, to je opste poznato da on to baca bez osecaja pa ce jednom da ga ukenja da pogodi vecinu, a u vecini slucajeva da promasi sve, ovi popovi su zbog toga sto je NEDOPUSTIVO DA TE POSLE PROMASENOGF ZICERA PETAR GLAVONJA POPOVIC PRETRCI I POSTIGNE ZICER dok se ti vuces kao prebijen i ne nameravas da ubrzas i zato sto ti taj majmun skoci 5 puta u napadu! Mada ovo nije ni cudo kad se zna gde si ucio kosarku i kakvim su te manirima ucili! da je srece pa da si sa 18 godina radio sa Duletom, pa da te skartira da nas uskrati muka gledanja tvoje malenkosti na terenu!

Djekic 6 od 6...opet ulazi i opet pravi sranje, ne zagradjuje!
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Malo sam pre meca strepeo,zbog nas samih i trenutne situacije,ali dobro je sad ima vremena da se dobro razmisli sta i kako dalje.Protivnik nije dostojan ni ime da mu se spomene,gori su nego sto sam se nadao.Da lepo odspavamo jedno mirno vece pa da sumiramo.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Eto pre utakmice pribojavali se fmpa..a sada ni pobeda od + 18 nije dovoljna i to bez macvana a igrali su i besovic i miljenovic..i opet se kritikuje Vlada..Pa dobro bre ljudi sta hocete?ne moze sve savrseno svaki potez savrsen da bude da svaki sut udje u kos..Razbijemo fmp i opet neki okrenu po vladi..
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
49757456.png
Statisticki gledano Lo je briljirao, mada ja to na terenu nisam nesto primetio. Dragan objasnio, steta sto malo ranije nije krenuo, Raduljica :pop, ono samo ozbiljni problemi u glavi mogu da prave, Kecman doktorski, Pera kapitenski - jos nije prosao derbi bez njegove vazne trojke, ni protiv Zvezde, ni protiv FMP-a, Miljenovic osetio teren - izgleda da se Lou smesi otkaz.
Sve u svemu, nismo pruzili 100%, tek koliko treba, moramo da poradimo na otvaranju utakmice nadalje, iskoristiti pauzu najbolje moguce...
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Čestitke našim momcima na prvoj pobedi u istoriji odigravanja duela sa kk fmpcz beograd.

Veoma sam zadovoljan reakcijom tima, nisu pali ni posle -8, brzo su se konsolidovali i pokazali da smo za nakazu od kluba smrt, bez obzira što su imali solidan početak.
Nikakve zamerke na igru prikazanu večeras neću da pišem, jer je sigurno u glavama igrača još uvek eliminacija iz Evrolige, najvažnije je da smo pobedili i povratili mir u našoj kući.


Evroliga nas još peče, ali muški idemo dalje.
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Ma, cim su videli Vujosevica u hali, odmah se smrzli!:)Sve ostalo je istorija!Ok partija...i dalje smo bez konkurencije u Srbiji.Ostaje zal za evroligom, ali sta je tu je!Na kraju mi onaj Neandertalac pokvari merak...ja sam bas zelela da bude 20 razlike :)...ali sta je tu je!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Кецман не престаје да ме одушевљава! :clap:clap:clap Какво је задовољство гледати апсолутну ЛЕГЕНДУ у акцији!

Син Драган, осјетио ону ствар и неће да вади. :D Чакаревић одличан данас, надам се да ће наставити у истом стилу... Радуљица наставља да бриљира... Штета што млађи нису добили мало већу минутажу.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Laka pobeda, protivnik samo u prvom naletu dobar, posle su i fizicki i psihicki pali. Mozemo mi da igramo koliko toliko bez Loua, ali vise od Final 4 u ABA ligi u tom slucaju ne mozemo ocekivati. Protivnik veceras nije merilo. Veceras je Lou odigrao opusteno i taman kako treba, ali verovatno je sve kasno za njega.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
852
Reaction score
653
Е тако, баш како сам и претпостављао да ће бити, свака част за реакцију екипе, нисам сумњао секунде у победу! По мени ову екипу ће Мачван појачати за 30%, фали ми највише у дефанзивном скоку! Слажем се са неколико чланова овде у вези Радуљице, све човек одради како треба и промаши најчистији могући зицер, невероватно али истинито! Суђење жалост Божија - катастрофа, еј шта нам свирају као фаул у нападу, треба им јебати свима маму! Нажалост, ово је Лоу највероватније последња утакмица (кажем нажалост зато што он итекако може да игра у овој лиги, али шташ кад је заказао тамо због чега је доведен)! Идемо даље . . . . . .
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Kasno Dragan na "Kosovo" stiže. Al opet lepo je gledati da Bek šuter pogadja.

Nekad se zvala Ljutice Bogdana, a sad se zove Dušana Kecmana...(trebalo bi to pevati na košarkasškim utakmicama ili mu smisliti neku pesmu jer Dule je car...:D)

Nadam se da je ovo poslednja utakmica Law-a.

Dobro je što smo pobedili ali protiv ovakvih konzervi... Ovo mu dodje kao lakši trening. I pitam se zašto Vlada ne krene da uvodi tu decu malo više, da osete tenziju, a ne na 20 razlike, minut pre kraja. I prošle godine je bilo tako, dobijali su šanse pri kraju, i ove i dokle tako? Nameće se zaključak da je bolje da ta deca idu negde, pa da onda ako ih Partizan ugrabi kasnije dodju, jer niko od naših klinaca ne dobija šansu.

Nadam se da će Vlada to i sam shvatiti. Raduljica ide, Law je istorija, Pera je pri kraju, Kecman je Doktor pred penzijom... Sad je šansa kad smo već izduvali u Evropi...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
. Mozemo mi da igramo koliko toliko bez Loua, ali vise od Final 4 u ABA ligi u tom slucaju nemozemo ocekivati.
Nemoj se kladiti na ovo. Mi smo do sada igrali DVA puta nedeljno, od sada igramo jednom. Uz to 85 % energije smo trosili na Evrolligu a 15% na ABA ligu. Sada cemo sa energijom i pristupom iz Evrolige da igramo ABA ligu + Mačvan...Očekujem da ponovo zablistamo u Tel Avivu!:napred Partizan
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Prva četvrtina očajna posle smo se trgli i pokazali razliku u klasi. Milosavljević pokidao, Lučić, Čakarević i Ejsi dobri, Kecman majstor, drago mi je da je Miljenović konačno debitovao ne znam samo zašto Anđušić nije ulazio. suđenje :pop

Što se Ejsija tiče znam da ga mnogi ne vole ali ja ne bi voleo da dobije otkaz, mislim da bi bilo bolje ako može nekako da se produži ugovor sa njim na još jednu godinu. Cenim da je to bolje nego da opet jurimo nekog novog pleja iz NBA za kojeg je opet pitanje kako će se snaći i kad će proigrati, a siguran sam da bi Ejsi ako bi ostao sledeće godine bio mnogo bolji.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Posle prve cetvrtine mi nije bilo svejedno moram da priznam... Ocito je presudilo sto su cobani igrali odbranu dok su imali licnih pa da nas udaraju ko volove u kupusu i cim su ih se nadobijali lakse se igralo. Sudije su ih u trecoj cetvrtini pokusale vratiti kako su znali i umeli ali ekipu koja puca iz igre 30 % ne moze ni bog otac da vrati u igru :D Milosavljevic odlican veceras (samo da je cesce ovako on fire sto bi rekli) Law takodje (steta sto je ovakav bio u mozda 4 utakmice do sada) ali za mene igrac utakmice Cakarevic. To je ono o cemu sam pricao. Bek koji hvata gomilu lopti i igra odlicnu odbranu kao on zlata vredi. Jos je i suteve pogadjao danas. Drugo je to sto se u nedostatku drugih resenja u Euroligi od njega ocekivalo da daje i gomilu poena... Za kraj Petre Popovicu poblajvas mi karinu (da izvinu zenski clanovi foruma :D )
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top