Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Potvrdjujem! Organizovan je dolazak velikog broja grobara sa svih strana RS. Prije ce biti da ce Igokea "igrati u gostima" ;)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
:D upravo tako, Partizan večeras igra kao domaćin!
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Takav je slucaj uvek kad KKP igra u Aleksandrovcu...podrska je izostala samo protiv Khimkija ove godine.

Samo moram odati priznanje KK Igokea, na seljackim kartama...ovako ruzne karte jos video nisam! Malo manje od formata A4, na prednjoj strani je slika domacih igraca, a vecina njih se ne vidi od grba Igokee i KKP! Totalni amaterizam. :)

Bice teska utakmica,po meni sa malim brojem poena...ne bi trebala izostati pobeda na Partizanovom domacem terenu sa ove strane Drine!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ukoliko dobijemo ovu utakmicu ubedjen sam da ostajemo prvi do kraja jer nam sledi niz laksih utakmica.
znaci momci bice zajebano ali samo hrabro do nove vrlo bitne pobede.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Преноси РТРС, програм уживо иде и на њиховом сајту.

http://www.rtrs.tv/program/uzivo.php?c=1

Едит:

Ипак колико видим неће бити утакмице директно на сајту.
 
Последња измена:

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.556
iskljucili signal rtrs na sbb-u... ne mogu da verujem...isto tako je bilo sa rtcg kada smo igrali sa buducnoscu, da li je to slucajnost ili samo kod mene?
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.014
Reaction score
2.138
Локација
BGD
Nije slučajnost, moraju zbog prava koje ima Arena Sport... Strašno.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Nadam se da ovo nije komentar tokom utakmice jer utakmica ne traje,ne bih da dobijam poene.Zato i necu komentarisati utakmicu vec da izrazim nadanje da struja nece doci tj da ce mec biti prekinut i odigran novi
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Gledajte ovo sa pozitivne strane bicemo sampioni npr u broju izgubljenih lopti ili realizacije u napadu.
Gde su sad oni koji su pre pocetka sezone od Gagica napravili vec nekog van serijskog centra , jos pricali kako ce biti svakako bolja zamena od Raduljice. A neki ga i usporedjivali sa Pekovicem?
Neka se svi ti lepo sad jave da izloze misljenja posle vec poprilicno odigranih kola...
Cim je dosla ekipa koja ima malo jacu odbranu poklopise nas 30 razlike, pa jel to normalno za nas Partizan ?
Da nas rasteluju u svim segmentima igre , u nasem najjacem oruzju , skokovima?
Da mi za cetvrtinu jedva ubacujemo po 7 poena, i to vecinu sa slobodnih bacanja?
I pored svega toga mi i dalje imamo balast igrace.
Sramota nek se stide svi redom ne samo igraci, sramota me bilo da gledam utakmicu! A odgledao sam sve utakmice ove sezone.
Ne znamo samo kako ce sve ovo da ispadne do kraja ali garantujem nece nadobro da se zavrsi ako se pod hitno ali pod hitno ne urade neke stvari.
Po ovoj utakmici smo bili zreli da nas iskidaju sa jedno 50 razlike!

Jos jednom stidite se, sveti dres nosite!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Sto puta sam bio ponosan na njih i kad su gubili po 20 razlike nije me bilo briga ...

Ovo veceras je za svaku osudu ... Velika sramota
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Sramota... Mladost ne moze da bude opravdanje za ovo!
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
mislim da je ovo jedna velika sramota za instituciju kakva je KK Partizan
ok da izgubis ali ovakvu kurcobolju nismo imali ja mislim jos nikad
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Podrska momcima, idemo dalje. Pasce Barsa. Neki su ovde ocekivali da se prosetamo do titule sa klincima od 21-22 godine... Usli smo u projekat koji traje 2-3 godine, strpljenja... I dalje smo drugi, nista nije izgubljeno...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top