Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
Porazom se opraštamo i od drugog mesta u ligi . Mislite o tome ! Cibon i Solnok nisu smeli da se dese . Ako pobedimo nastavićemo da se batrgamo U VODI KOJA NIJE NI TOPLA NI MIRNA !
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mislim da ekipa koja je igrala produžetak u Bambergu i onako časno izgubila u Barseloni, može da pobedi u Zadru! Igrači treba da shvate da su oni isti koji su namučili Barsu na njenom parketu.
Solnok i FMP nisu dobar reper jer su posledica poraza u Evroligi. Sada prebacujemo fokus na Jadransku ligu i gazimo redom...Nedostajaće Veliki Štrumf večeras na klupi, ali sam siguran da će njegov duh lutati po sali i plašiti zadarsku gospodu:)
Ne daj se Dule, ne dajte se momci, smrt fašizmu živeo Partizan!
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Veceras sudije odlucuju. Ako puste jacu igru sa manje faula dobijamo, ako budu svirali sve i svasta, mozemo samo da se nadamo produzecima.
Gasic je mnogo mirniji od Duleta i ako bude kradje on nece reagovati onako kako bi to Dule radio.
Aj pomozi Boze pa da na Svetog Nikolu pobedimo uz sto manje mucenja.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Večerašnja utakmica, u teškom trenutku i periodu od nekoliko uzastopnih gostovanja od kojeg su ova poslednja dva , nažalost završila loše po nas i u Bambegu i u mađarskoj.Još i onaj ubedljiv poraz od igokee....
Najneprijateljskija moguća atmosfera u uvek paklenom zadru, kao i hendikep zbog
odsustva Duleta na klupi a suđenje da ne pominjem..Sve ukazuje da su ove ujke maksimalno naložene protiv nas, favoriti u današnjem meču.Osim jedne činjenice a ta je da je kvalitet na strani našeg tima. Naši momci su bolji tim od Zadra i valjda tu ima bar nekog razloga za optimizam. Glavna stvar da im u prvom poluvremenu ne dozvolimo da se odlepe i povedu sa nekom velikom razlikom, što bi u onako teškom ambijentu za igranje, bilo pogubno.Jeste da se košarka igra do poslednjeg sekunda, pa i delića sekunde(Kecman) , ali za nas je u ovoj sezoni kada smo gubili utakmice i u evroligi a i mečeve aba lige bio karakterističan uvek loš početak, što je neko već na forumu napisao ,prosto smo od prvog sekunda i prvog podbacivanja praktično dali protivniku desetak razlike fore.
I utakmice protiv solnoka, cibone, mutanta i igokee su bile karakteristične po visokom zaostatku u odnosu na protivnika, već u ranijim fazama meča.Na nekim utakmicama smo se vratili u igru i bili na putu hvatanja rezultatskog priključka,međutim tu dolazi do problema jurnjave rezultata,brzopletosti i još češćeg gubljenja lopti, čemu je ova naša ekipa i inače sklona.
Ukoliko to ne dozvolimo i u zadnju četvrtinu uđemo egal sa protivnikom, možemo se nadati pobedi.Mada ja verujem da ih možemo i lakše dobiti, kontrolom rezultata i našim vodstvom u većem delu utakmice.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.236
Gostovanje u Zadru je doslo u najlosijem momentu po klub. Danas ce biti veoma tesko da se pobede zadrane u njihovom hramu kosarke. Igracki smo kvalitetniji tim ali po trenutnoj formi i atmosferu u i oko kluba mislim da nemamo velike sanse veceras. Oni kao i svaki tim bice napaljeni do daske protiv nas sto nas tim taj pritisak teko ce moci da izdrzi, kada se pritome doda i publika pobeda je neostvarljiva. Kao veliki zaljubljenik u Partizan smatram da je sve moguce pobeda je preko potrebna za prikljucak ka vrhu mislim za mesto broj 1 jer i nije bas zgodno posle toliko godina da ti komsinica duva u vrat. Srecno crno beli.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Naravno da mozemo da pobedimo Zadar ali zaista moramo da odigramo napokon jednu dobru partiju. Jeste da se ima malo vremena nakon poraza u Madjarskoj i ritma pre toga kada smo igrali i Evroligu ali moramo da "stisnemo" muda i "izginemo" za pobedu tamo. Napisali ste vec i zna se da tamo imamo losu tradiciju ali vreme je da se to srusi.

Nadam se da ce nas malo i sut krenuti najzad, da ce Luce i Leo krenuti da igraju kako svi ocekujemo od njih i da ce doneti prevagu na nasu stranu. Jako je bitno da udjemo cvrsto u mec, da ne dozvolimo da oni na startu prave razliku pa posle opet da jurimo kao u proslim mecevima kada se nije dobro zavrsavalo.

Momci imate nasu podrsku, samo jako i borbeno, bez straha pa da pobedimo. Ako i ne dobijemo a odigrate ovako kako sam pisao necemo vam nista zameriti ali predaje ne sme nikada da bude !!! Ajde bre, danas je velika srpska slava Sveti Nikola, nadam se i Bozjoj pomoci pa da i ta sreca bude malo na nasoj strani - za pobedu !!!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.370
Локација
Kej Republika
Сад показујемо од чега смо. Сад ћемо видети имају ли ови момци материјал да постану играчи.
Подгорица,Љубљана су рецепти како да одиграмо. Опет је по мени кључ у отварању меча. Ако кренемо како треба и направимо било какву предност, завршили смо пола посла.
Само храбро и резултат долази. Нек се они боре као против Лијетвуса и ја сам пресрећан. Победа ће доћи ...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
sada su im misli okrenute jedino ka aba ligi, dakle deco muda do poda kao protiv barse i eto pobede.
veceras cemo videti od cega su satkani i da li ce uopste i biti na kraju u samom vrhu.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Dzibri ustasama guza jer su po prvi put u ovih 10 godina kao favoriti.Samo strpljivo ,da ne dozvolimo da se odlepe na pocetku i mislim da imamo sansu
 

Zagor

Guest
Јебем ти сунце, какав потпис! :buhaha

Када имаш баријере, не мисли о њима, само играј! Дакле, децо, играјте најбоље што умете, не мислите о унгрима, швабама, дивама, игокеама и икеама... Играјте! :napred Partizan
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
sada su im misli okrenute jedino ka aba ligi

Ne može tek tako da se zaborave sranja koja su nam se dešavala u Evroligi redom protiv CSKA kući, Barselone tamo, Bamberga kući, Barselone kući i Bamberga tamo. Zamislite, da je sve bilo obrnuto, da smo imali sreće i malo iskustva, pa to je skor 7-3, strašno.

Samo što su šanse za to bile minimalne, naravno, ali ko zna šta bi se desilo da smo dobili CSKA kući, pa Barsu u gostima, možda bi čak i došli do tog rezultata.

Znam, preterujem, ali ako je meni u glavi još ta prokleta Evroliga, mogu da zamislim kako je njima tek. Glave gore momci, samo hrabro, pa da jebemo taj Zadar već jednom kako treba.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.735
Eh kada bi kvote igrale... :wink: Mi smo uz Cedevitu kod stranih kladionica i dalje prvi favorit za osvajanje ABA lige.

Ne Igokea, ne FMP, nego Partizan. :pfc:
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Bice jebeno bas..., napalile se ustase opasno, bice svega..., iskreno tesko cemo do pobede ako ne pocnemo da pogadjamo spolja, moramo da pocnemo da pogadjamo trojke!
Nenormalno bitna tekma sa vise aspekata...BOZE pomozi!!!
:D:
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Јако важна утакмица за нас једноставно морамо да победимо никако не би вањало да изгубимо две за редом. Срећно вечерас момци ! Идемо по победу :napred Partizan
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Eh kada bi kvote igrale... :wink: Mi smo uz Cedevitu kod stranih kladionica i dalje prvi favorit za osvajanje ABA lige.

Ne Igokea, ne FMP, nego Partizan. :pfc:
Pa znas sta, vise nas favorizuju jer smo mi tradicionalno favoriti za osvajanje. Covece apsolutno dominiramo u toj Jadranskoj ligi. Da ne pricam o Srbiji.
Ove godine ipak slozices se sa mnom nije tako :confused
Svi pricaju kako je liga jaka, a to nije istina. Prava istina je da je Partizan podmladio tim, pa se sad ostali kurce :ziveli

Malo sale pred vazan mec. Znacemo dosta vise o sansama za prvo mesto na kraju ligaskog dela prvenstva. Necu filozofirati, sve je receno. :napred Partizan
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
Opušteno dobijamo ovo laganica 1-2 razlike:napred Partizan Šalu na stranu mislim da će odsustvo Vujoševića pozitivno uticati na ekipu. Do pobede
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Kakvo crno odsustvo Vujoševića, prisutniji je nego ikad...:D

Trenutak jučerašnji (sinoćni), lokacija dvorana "Višnjik", neposredno pre našeg termina za trening (možda oko 19.45h)...Zadar još uvek ima trening, a Dule (to je onaj za kojeg su njihovi mediji rekli da je napravio belaj u Solnoku da bi mudro izbegao dolazak u Zadar) 'ladno, po parketu, preko celog terena, pravo do zapisničkog stola, onako kao na šetalištu...:buhaha

Igrači Zadra zbunjeni u totalu, par njih ga sa loptom zaobilaze po parketu (izbegavaju faul u napadu :D), al' da vidite te zbunjene face igrača Zadra tek kad su videli kako se iz rukovodstva Zadra (osim trenera Nazora i Skročea bili su tu Antunović i Vidaković iz uprave i još par likova) utrkuju ko će pre da se rukuje sa Duletom...:buhaha

Nenadjebiv je Dule. Večeras će da ih nervira tamo sve redom na tribinama, neće niko od njih stići ni da gleda utakmicu...:D

Inače, naloženi su domaći. Neće biti baš puna hala, ali skoro da hoće...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top