Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Gledam završnicu i ne verujem. kako mi gubimo ove sezone utakmice, stvarno neshvatljivo.
 

dule

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
111
Reaction score
1
Nije uvek lako, ali je uvek lepo.

Ne bih da kukumavčim previše oko zadnjeg napada, sve je jasno, možda je mogao da pošalje visoku petorku na parket ali to je naknadna pamet.

Često su igrači pričali tokom sezone kako treba da im se "vrati" za neke poraze. Mora da im se objasni da neće ništa samo od sebe da se vrati, sreću treba zaslužiti, dobrom koncentracijom pored ostalog.

Zonu igramo retko, nije uigrana, zato i onoliki skokovi u napadu. A i inače ove sezone nismo toliko dobri u defanzivnom skoku kao ranije.

Dobra stvar od večeras su Bertansove trojke kad se lomila utakmica, posebno ona poslednja. Do sad mi nije delovao kao dobar clutch igrač, baš naprotiv. Ako i dalje bude miran u tim situacijama, može mnogo da nam znači u nastavku sezone.

Nadam se da je Bogdan večeras nagovestio da se vraća, bio je baš u kanalu neko vreme, od početka sezone šutira nerealno loše, a po meni treba da postane vodja ovog tima.

Leo je u kurcu, ja mislim da je to posledica nenormalne minutaže koju mu Dule daje, zamor materijala.

Dobra minijatura Čakarevića na početku, na stranu promašena bacanja. Može da doprinese u skoku i odbrani, i neophodno nam je da neko odigra na trojci 10ak minuta jer praktično samo tri igrača rotiramo na 3 i 4, ne daj Bože da se neko povredi. A drugo rešenje je da Dragan tu zakrpi kad treba.

Puna podrška igračima, bez rezerve.
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Uzmi Dule bez obzira na sve ABA titulu, ABA titulu !!!
U INAT SVIMA I UPRKOS SVEMU NAPRED PARTIZAN !!!

:šal

P.S. poruka za "maskirane" rome glasi:
KO VAS JEBO GODINAMA JEBACE VAS NA KRAJU OPET.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.521
Локација
Kej Republika
Јебено тежак пораз ,поготово за психу младих момака. Шта је ту је идемо даље. Мање више ово се очекивало кад смо кренули сезону са овим ростером.
Надам се да ће Дулу остати само та два меча суспензије јер нам сад он највише треба.
Не знам да ли сте приметили али нама се доста пута ове сезоне догађа да ми примамо лаке поене након избацивања из аута (Ритас нам је продао 3-4 пута исту фору). Сад се питам да ли је то недостатак концетрације или квалитета у читању игре и паса...

Исто сам сигуран да ћемо ако нам се укаже прилика довести неког искуснијег играча,бар се надам. Видимо колико је Мута добио са Ћапином.

Иде Крка сад,нек нам је Бог у помоћ. Вера у момке и даље је ту !!!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Koliko god da je Gasic ocajan cinjenica je da smo bili nesto opusteniji i prakticno smo i pobedili.

Nazalost sve se srusilo u zadnjoj sekundi.Gordon moze da igra samo kad non stop igra,kad se zagreje,od njega nista nema ako ulazi po malo.....

Gagic se koliko toliko izdigao iz dosadasnjeg sivila,11 poena postigao,pokazao da moze.

Sad smo u teskim govnima,kao sto sam i rekao posle Solnoka,cilj je drugo mesto i da se sutiramo u dupe ako ga uzmemo.

Ja ne vidim kako mi mozemo izaci iz ovog psihickog kanala,to je za mene u ovom trenutku sf.Sto je mnogo mnogo je,da smo sami iskljucivi krivci svih tesnih poraza jesmo.
Sami sebi smo oduzeli samopouzdanje....

Jos nesto,ne znam cemu kuknjava,Zadar je ovakav,onakav....Ovo je za nas najteze gostovanje u ligi,jednom smo samo dobili tako da smo mi bili blizu velike pobede u svakom smislu i nije bilo bas sve tako crno na parketu,ipak je ovo ozbiljan mec.
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Елем, невероватна је опуштеност у игри (не мислим на курцобољу) код појединих играча кад на клупи није Вујошевић.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.467
Reaction score
2.243
Uf osecam se kako da me udario autobus sa ighracima zadra i solnoka, zaista steta mogli smo da slavimo u obe utakmice ali objektivno i nismo zasluzili. Osam sekundi pred kraj utakmice da izgubis loptu i pobedu koju imas u ruke to je zaista tragicno. posle one hickog zavrsnice proizlazi od ono klizanje naseg igraca kome se to cesto desava, momak kao da igra na klizajke a ne u patike. Posle ovog poraza od 6 utakmica izgubili smo 5 vreme je da se igracki kadar osvezi. Organizator plej iskusan i jedan igrac pod obrucima je neophodno jer tamo najvise skripi. Od Boa mi i nemamo castitog pleja. A cudno je i to svi plejovi koj od MekCaleba dosli i otisli iz Partizana igraju i to u ne tako lose klubove. Utesno po nas je da i nije sve tako izgubljeno mi i dalje mozemo da budemo prvi ako sve pobedimo do kraja, a zasto to da ne ucinimo kako smo mogli nesrecno da gubimo valjda je dosao i red da srecno pobedjujemo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Из те опуштености се изродило и брдо срљања и брдо офанзивних скокова противника.
Опуштени су и играчи које води с клупе Скариоло, па то не значи да је то добро.:wink:
Ок можда је и то до мог схватања тренера, увек сам био против тога да играчи тренера доживљавају као друга, уместо као родитеља.
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Апсолутно се слажем са тобом Стојанче. Само сматрам да многи нашег првог тренера доживљавају као Ким Џонг Ил-а II лично. :)
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Stojance ,da si ti trener da li bi dozvolio pomocniku da napravi taktiku za jedan mec a da si ti kaznjen? Mislis da je Gasic na svoju ruku vodio celu utakmicu ?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@хенриче ( добар падеж :D)
Сигурно да га неки и тако доживљавају.
Неки играчи под таквим условима процветају неки пропадну, јебига.
@Јоцо
Нисам тренер па да одговорим да тако нешто кажем, али овако из мог угла не бих дозволио никако. И мислим да је Гашић ово радио на своју руку, или је јако, јако лоше пренео упутства.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Posle ovih pet, šest poslednjih utakmica, čini mi se da bi igračima najviše koristio neki razgovor sa DV u smislu relaksacije njihovog trenutnog mentalnog stanja.
Nikako nije lako doživeti poraze na jednu loptu ni protiv mnogo jačih, ali ni protiv slabijih od sebe. A tek šok večeras. Ne bih da sam im u koži, pogotovu Leu, Lučiću, Dragančetu, Bertransu. Mislim da se trenutno osećaju kao da ne mogu da ispune ono zašto su u Partizanu.
Pa još konstantne sudijske greške (da ne upotrebim težu reč) na našu štetu koje u tesnim završnicama prave odlučujuću razliku između pobede i poraza.
Nikako im nije lako.
:D:
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
404
Reaction score
2.759
Локација
Novi Beograd
Ljudi polako... tek je pola sezone u pitanju,slozice se kockice do kraja.
Tacno je da smo neiskusni, da je vecina igraca limitirana, i da pravimo stvarno glupe greske, ali podicice se oni jos jaci. Samo nam fali odmor.
Ja podrzavam ovo da ekipa igra bez iskusnih igraca,ima to svoje prednosti i mane. Bicemo mi do kraja u prve dve ekipe, moja prognoza je da ce Igokea pasti sa formom i da nece biti prva.
Kad su na pocetku sezone mislili na neiskustvo sigurno nisu imali predstavu da ce praviti ovoliko glupih gresaka pred kraj utakmica(ovo je na pshickoj i fizickoj istrosenosti od prethodnih utakmica koje smo pukli i kratak roster igraca tj neki nisu zadovoljili) ,i to da protivnnik uvek iskoristi. Samo jedna lopta da nije usla u nas kos od tih 6-7 utakmica druga bi se prica pricala, i drugacije bo oni odigrali iste.
Puna podrska igracima i klubu. :D:
I da ne zaboravim, KA*ACEMO mi one u derbiju.Morace da se nagradi taj mukotrpan rad.
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
Tri sata nakon utakmice razmisljam o svemu,ok idemo dalje mora krenuti na bolje,i setim se u sekundi, ljudi ne znam da li je vama ali meni nije normalno da u utakmici koja moze dosta toga da donese,zna se kakvo je gostovanje u pitanju ,Cehovski pocinje utakmicu a Andjusic ni u 12 ,sta se desava s tim momkom tj na relaciji on klub il on i dule ?!zna li iko ,jel neki ozbiljniji problem kad on ne da ne ulazi nego se i ne skida za utakmicu....
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Људи полако сезона није готова иде Крка па пауза мислим да ћемо средити.Колико чујем Анђушић иде.
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
Izvinjavam se jer se vracam na isti komentar,mislio sam na to da je Cehovski uopste u sastavu ne da pocinje utakmicu....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top