Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Neće nas ni ovo večeras slomiti. U inat domaćim govnima u ovoj ciganskoj zemlji! Ima još punih 12 kola do kraja lige. Partizan je INSTITUCIJA u košarci. Ne srpska, ne regionalna, nego evropska! To se videlo i večeras u Zadru (inače gradu košarke, u gradu u kojem je fudbal smešan u odnosu na košarku) gde se protiv Partizana okupilo više ljudi nego na svim utakmicama Zadra u ovoj sezoni sve do večeras...

Cilj ostaje 1. mesto u ligi i ono i dalje nije definitivno izgubljeno (iako je jasno da je sa svakim našim porazom ono sve dalje). Ponašajmo se kao da postoji samo jedan jedini put do Evrolige - onaj preko 1. mesta u ligi! Jedino to je ispravno, sve dok ima i teoretske šanse da se to 1. mesto zgrabi. A ako te šanse i teoretski nestanu, tek onda ćemo razmišljati o drugom putu do Evrolige (koji takođe postoji)...

Institucija je u stanju da dobije i svih 12 utakmica do kraja! Ne tvrdim da će to i učiniti, jer institucija ima mlad tim koji puno oscilira, kojeg je uhvatila sad i neviđeno loša karma da zlo bude veće, ali...neće se institucija predati dokle god je 1. mesto u ligi i teoretski dostižno! Igokea je još uvek dostižna. Ima ona baš dosta utakmica gde vrlo lako može da pukne (ide u Podgoricu, Split, Ljubljanu, Skoplje, dolazi nama, ide i Ciboni...dolaze joj Radnički, mutant, Cedevita...), a pući će ona i neku utakmicu gde to niko ne očekuje (možda već sutra). A u Pioniru svakako može da pukne i sa 23+ ako je institucija "dohvati" onako kako samo institucija ume!

Što se ostalih prigradskih govana tiče, onih iz Železnika (selendra pored Beograda) i onih iz Sutinskih Vrela (selendra pored Zagreba) - tek kad su oni u pitanju ništa još nije izgubljeno. Institucija bez ikakvih problema može oba ova govna seoska da pobedi i kao gost..

Likujte smradovi večeras (cigani gosti, kao i registrovani cigani), ali tek ćemo se "ćerati", odnosno vas jebati, onako kako ste navikli čitav ovaj vek...
Ne, ne, ako neko krene u lov na vestice to cu biti ja. Vreme je da izvrsimo deratizaciju foruma.
Ali podhitno! Kad bih se ja pitao, ja bih U SEKUNDI eliminsao ceo ovaj poslednji "talas" koji je primljen, učlanjen...ne znam kad se to desilo, ali ja mislim sad od početka decembra (ili kraja novembra). Znači njih bukvalno od prvog do poslednjeg NAPOLJE! Da, sigurno bi se tako "zakačilo" i dosta njih koji su stvarno naši, ali...neka se kandiduju opet, a onda uvesti neki kriterijum "osiguranja", ne znam sad ovog sekunda kako i na koju foru, ali...bolje je i ovo sad uraditi nego trpeti maskiranu cigansku žgadiju ovde koja peni mrtva-ladna otkad je krenula ova malerozna serija...

Sem toga, ja bih odmah zatim na neko vreme potpuno zatvorio forum za goste. Ali bukvalno od danas pa minimum do utakmice protiv Cibone! Znači mininum na 20-ak dana!
...Јако битна ставка је и да видимо шта је с Вујошевићевом казном, пошто Гашићу не бих дао да води Металац из Футога, а не Партизан.
Biće žestoka kazna. Ovog sekunda bih potpisao da na ove 2 već "upisane" utakmice suspenzije dobije još samo 2...ovog sekunda...Ali, onako među nama, utakmice u Pioniru nisu toliki problem, tamo Dule i suspendovan može da vodi utakmicu...recimo pa skoro kao da je "legalno" na klupi...u detalje ne bih ulazio...pogotovo ne na forumu koji u međuvremenu vrvi od registrovanih cigana...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace

vranjanac

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
85
Reaction score
1
Nisam pljuvac ali ovo stvarno nema smisla!Ne govorim o poslednjem kosu posto je o tome vec dosta napisano.Ali predposlednji napad gde mi gubimo loptu:banghead(tu sam napravio rekonstrukciju sitnog namestaja u stanu)Trebala nam je ova pobeda kao lebac.Nesto treba da se promeni ili psiha igraca ili jos neko pojacanje.Svi mi vidimo da nesto ne stima.Nije to nas Partizan koga se svi plase.Ako ne daj boze ne izguramo sezonu kako treba na kraju ce nas mnogo kostati.I ja kao i svi navijaci Prtizana se nadamo najboljem ali posle ovakve utakmice je i normalno da strepimo.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
A pošto sam malopre telefonirao sa našima u Zadru (koji ujutro kreću put Novog Mesta), znajte da su mnogo, mnogo tužni, da je Bertans recimo plakao kao malo dete i da su ga jedva smirili (nije hteo ni da večera pa je jedva nateran), ali znajte i da je to samo trenutno, da momci neće psihološki "pući" (Toša i Dule će se postarati za to) i da...i da nema predaje u borbi za 1. mesto u ligi!

Neka to zna, svaka :pickaciganska, kako gostujuća tako i registrovana!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Jos jaca podrska timu posle ovoga !

Ja se secam da je vecinsko forumsko misljenje sto se tice ove ekipe bilo takvo da smo konstatovali da ovu ekipu treba istrpeti . Kostace nas zivaca , nerava , dlaka na kosi , ali njih treba istrpeti .
Ako je meni neko 11 godina donosio samo radosti , i radosti onda je taj neko zasluzio debeli kredit ! Ma ne kredit vec kredit na kvadrat !
Bilo je lepo biti uz tim dok su se osvajali trofeji i dok se "gostilo na trpezi " . E sada je red da se KK Partizan istrpi i kad mu ne ide dobro .
KK Partizan kod mene ima grejs period na neodredjeno !

Sto se tice ove utakmice u Zadru nista strasno . Gubili su i mnogo jaci rosteri naseg KK -a dole .
Momci ,Dule ja sam uz vas ! Podrska maksimalna !
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Ljudi nakon trojke Bertansa sam otvorio forum, srecom ne napisah nista. Nisam sve do maloprije mogao da citam ni vijesti, ni forum ni qrac palac. Mnogo me je sjebalo ovo. Smirio sam se, dodjem na forum i vidim onaj snimak Bertansove trojke i semafora! Pa ubicete me!!! :banghead Gotovo naravno, prosao voz...

Da ne ponavljam sta se napisali, iako sam samo preletio... Ukratko. Dve katastrofalne greske u zavrsnici su nas kostale ne samo bodova nego i velikog samopouzdanja i olaksanja u ekipi, a to su, cini mi se, dve stvari koje su nam vise potrebne nego dva boda! Jebi ga...

Ja stvarno ne znam ljudi koji je meni qrac, ali ja ovu ekipu obozavam... Mogu oni da izgube jos 20 ovakvih zavrsnica, ALI KLINCI GINU ZA SVAKOM LOPTOM! Nisu oni krivi sto nemaju boljih i starijih pored sebe, shvatite to pljuvaci!!! Da li je to pitanje selekcije ili novaca, ili i jednog i drugog - nebitno, ovi momci koji se na parketu bore za EL iduce godine daju sve od sebe i izvlace maksimum! Razmislite samo protiv kojih ekipa pod kojim uslovuma smo igrali na jednu loptu. Te zavrsnice su stvar iskustva, srece, trenerskih odluka... Jebi ga.

E sad, jedno konkretno pitanje za bolje poznavaoce kosarke:
Donekle smatram i sebe takvim, ali jedna stvar mi veceras nije bila jasna. Dozvolili smo 20-ak (!) ofanzivnih skokova. Nemojte mi molim vas "skok je stvar volje i zalaganja"... U mojim ocima nas je u tom segmentu jebala ta zona 1-3-1. U redu. Igrali smo je maltene cijelu utakmicu. Sta smo mi to toliko dobili tom zonom 1-3-1, da uprkos nekontrolisanju defanzivnog skoka ostajemo pri tome?

Drugo: zasto Dragan nije igrao u drugom poluvremenu? (Ako jeste onda nesto malo).

Imao sam osjecaj da je Dule rekao Gasicu "radi sta hoces" i da je ovaj to stvarno uradio... Ima tu jos nekih segmenata, odluka i taktika koje mi nisu jasne, ali ova dva pitanja sto sam napisao bi me najvise interesovala.

:napred Partizan
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Nisam gledao utakmicu zbog slave, video sam samo ovaj koš Bertansa kada lopta prolazi kroz obruč na 0,1 sekund do kraja, što znači desetinku pre kraja meča. Dokazano je da za to vreme ne može da se postigne koš, znači da smo pokradeni, samo mi nije jasno da to strašno malo ljudi primećuje. Da li je moguće da su se toliko isprali mozgovi, pa da je neko drugi ovako izgubio, već bi bilo na svim portalima, novinama televizijama... udarna vest, a mi ćutimo ko cupike. :confused
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Лош је овај период за нас,али требамо дићи главу и ићи напријед. Сад ће доћи пауза ,после паузе мање ће утакмица бити, тако да можемо исправити све.Прва права провјера да ли смо прави биће куп.
 

Merlin

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
16
Reaction score
3
Локација
Blokovi
Ja ne mogu da verujem!
Prvo, ne mogu da verujem kakvi nas maleri prate ove sezone. Na jednu loptu smo odigrali ne znam koliko puta i izgubili. Ok, (ne)iskustvo nosi veliku težinu u tim trenucima ali ima i čiste nesreće npr. trojka o tablu u Barseloni pa večeras trojka o tablu na 4-5 sec. pre kraja. Taman sam mislio da je Bertans skinuo đanu kad se desi ono što se desi...jbg...ispali su naivni. Ali polako, doći će već ove sezone sve na svoje mesto.
Drugo, ne mogu da verujem kakvih sve ovde postova ima večeras. Pljuvanje po svemu i svačemu, i ono što mi je najviše zasmetalo, da pojedini napišu da ih je sramota Partizana!? Mogu samo da pizdim zbog milion raznih stvari ali ću uvek biti ponosan. Pamtim KKP od Kiće i Praje i pamtim mnogo ovakvih trenutaka. Bilo je teško i kad je glavni rival bila bosna pa cibona pa smo se klali sa jugoplastikom, pa budućnost kao državni projekat...ali sam za to vreme doživeo da budemo prvaci evrope, nekoliko F4 eurolige, 19 naših titula prvaka države itd.
Zbog ovakvih poraza mi svaki novi pehar bude kasnije još draži. A biće i ove godine razloga za slavlje, samo polako! Posle generacije Divca, Djordjevica i PSD ova mi je najdraža. Toliko su mladi i zeleni, često i naivni a veliki im je teret stavljen na leđa. Muka mi je kad ih vidim posle svih neizvesnih a izgubljenih završnicama. Ali vidim i nešto drugo: svaki put mi deluju sve jači i sve rešeniji i svesni da napreduju. I u svakom porazu dobijemo potvrdu nečijeg kvaliteta. Večaras Gordić i Bogdan pa delimično Gagić, pre neki dan Gordon, pa Dragan, Musli, Lučić, pa čak i Milutinov...pogledajte svoja glasanja i podsetite se, skoro svako je pokazao da zna i može. Osciliraju previše, ali ne zaboravite koliko su mladi i šta ih je sve i kako snašlo do sada. Sigiran sam da će uskoro eksplodirati i kao tim.
Sad, i ja bih voleo par iskusnih igrača ali verujem da ih nije bilo moguće angažovati. Takođe, verujem da će se tim popuniti tamo gde najviše škripi ako bude bilo neophodno. Ubeđen sam da će do kraja sezone ovo biti mašina koja melje. Plašim se samo da se zbog finansija tim drastično ne izmeni za sledeće dve sezone jer sam siguran da nam u slučaju da kostur tima ostane zajedno F4 ne može izmaći. Žao mi je ako je moj prvi post nekome bio predugačak za čitanje, nadam se da će nekome posle njega biti i lakše. Bar meni jeste.
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
Kad nekoliko puta zaredom izgubis neizvesne zavrsnice, to nije stvar srece, vec neznanja, ili u nasem slucaju, neiskustva.
Isto tako smo u sezoni 2009/10 mnogo puta imali srece. Da podsetim - Bozic dva puta protiv Hemofarma i u Sarajevu pogadja trojke za pobede, uz vec cuvenu Kecmanovu. Tad nam se sve vratilo protiv Olimpijakosa! Mozda se i ove sezone vrati...
Ali da bi se to desilo moramo da shvatimo da je Dule napravio greske pri selektiranju. Njemu je to prvi put, a kod mene ima ogroman kredit. Tako ce i ostati ako bude video da ovaj projekat ne moze da uspe bez ozbiljnih pojacanja, a ne da slepo veruje da Gagic i Musli mogu da mu iznesu sezonu. Kredit ima samo on, a ne igraci. On je napravio instituciju od nas, ovi klinci su nasledili to od legendi kluba. Zasad mnogi nisu pokazali da zasluzuju nas dres...
Ne treba biti posebno pametan pa shvatiti da mi ne mozemo da budemo prvi ni sa sudskim resenjem! Sanse za Evroligu jos postoje, ali pod uslovom da dobijemo Cedevitu. U suprotnom, mi smo verovatno cetvrti. Ali i tad bi nas samo dve utakmice delile od iste, a sa Novicom u punoj formi bi i imali sanse...
Razumem ove koji pljuju danasnje igrace, jer kao sto sam vec rekao, oni nisu ucestvovali u stvaranju institucije, ali treba biti kompletan idiot da pljujes Duleta, Sasu i Tosketa! :banghead Dule jeste napravio OGROMNU gresku podrzavanjem onih govana, ali ako je kod vas zbog toga izgubio kredit za 9 godina silovanja komsinice i Evrope, onda ste vi ona "turisticka" publika o kojoj je on pricao! Ljudi koji su tu samo kad se tapse po ramenima, a koji pobegnu pri prvim losijim rezultatima. Isti ste kao ona govna od politicara!
I da editujem : do guse u govnima, al' se ipak pliva! :wink:
 
Последња измена:

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
@ Kayak
Ja sam se uvek pitao koja je razlika izmedju glavnog i pomocnog trenera, sta je to sto ovaj drugi treba da ima pa da izadje iz senke ovog prvog,jer ne desava se uvek da pomocni zameni glavnog kad ovaj ode ima sigurno dosta takvih primera...a nazalost veceras sam dobio odgovor....
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
A pošto sam malopre telefonirao sa našima u Zadru (koji ujutro kreću put Novog Mesta), znajte da su mnogo, mnogo tužni, da je Bertans recimo plakao kao malo dete i da su ga jedva smirili (nije hteo ni da večera pa je jedva nateran), ali znajte i da je to samo trenutno, da momci neće psihološki "pući" (Toša i Dule će se postarati za to) i da...i da nema predaje u borbi za 1. mesto u ligi!

Neka to zna, svaka :pickaciganska, kako gostujuća tako i registrovana!
То само доказује колико се момци боре и колико тешко ово све пада. После кише увијек изађе сунце. Подршка момцима до краја и :napred Partizan
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
... ali znajte i da je to samo trenutno, da momci neće psihološki "pući" ...


to je bukvalno jedna jedina stvar koja mene zabrinjava kod ove ekipe..i bukvalno jedino pitanje koje mi se mota po glavi kada god se setim kosarke..

ide pod jedan to, pa onda 5 mesta prazno pa onda bilo sta drugo..


Nas najveci uspeh ove sezone bice da se momci psihicki izdignu iz silnih govana..jer tek tada, i samo tada, mozemo da pricamo o bilo kakvim ciljevima, uspesima i ostalom..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne znam, nisam psiholog po obrazovanju, ali ja mislim da iz ovakvih stvari može da se izrodi i ubrzano sazrevanje i mentalno "očvršćavanje", u tempu koji je mnogo brži od nekog normalnog, očekivanog...naravno ako pre toga ne "pukneš" nego se izvučeš, prebrodiš ovakve stvari...
Nisam gledao utakmicu zbog slave, video sam samo ovaj koš Bertansa kada lopta prolazi kroz obruč na 0,1 sekund do kraja, što znači desetinku pre kraja meča. Dokazano je da za to vreme ne može da se postigne koš, znači da smo pokradeni, samo mi nije jasno da to strašno malo ljudi primećuje. Da li je moguće da su se toliko isprali mozgovi, pa da je neko drugi ovako izgubio, već bi bilo na svim portalima, novinama televizijama... udarna vest, a mi ćutimo ko cupike. :confused
Pekarski, dovoljno si mator da znaš da ni taj sat (baš kao ni sat na ekranu, za TV-gledaoce) nije uopšte relevantan. Važi jedino ono što "kaže" zapisnički sto. Znam, svi ćemo reći "pa da, to je domaći zapisnički sto", ali...to je jedna od nelogičnosti u košarci...a opet, sa druge strane je domaći zapisnički sto bio i u Zagrebu kad ju je Kecman stavio...jebiga...

Ja sam recimo ispizdeo i na priznata 3 poena kad je navodno Musli dirao silaznu loptu (pošto nisi gledao utakmicu ne verujem da si to video), i to u vrlo bitnom momentu, kod 60:61 za nas, lopta prekratka u šutu, pada na pola metra od koša, Musli je dira rukom kad je već bila u visini obruča (nije bila iznad), ali ponavljam - pola metra udaljena od obruča, a sudije priznaju 3 poena??? Zovem sudiju (našeg, sudi i ABA i Evropu) i pitam ga, a on kaže: "Ima prava, sudijsko uverenje!"...mislim se, pa jebote gde prestaje to sudijsko uverenje, kakvo crno uverenje kad je lopta pola metra od koša a Musli je dira dok je u visini obruča, ali...tako je kako je, to su ti košarkaška pravila...

Za Forda iz Bamberga koji je sa 5 ličnih stajao kod prvog od 3 Draganova bacanja za novi produžetak u Bambergu mi rekoše: "Mogao je čak i da igra da sudije i zapisnički sto nisu primetile, čak i poene da postigne, pa kad bi ga se posle izbacilo nakon što se primeti - važili bi se svi njegovi poeni i učinak na terenu!"...what the fuck....??????????
 
Последња измена:

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
Kopna nema na vidiku !! Nas najveci uspeh ove sezone je odlazak na F4 Jadranske lige !

Ekipa zadnja dva meseca deluje toliko iscrpljeno i scedjeno kao da je u pitanju 2. jun a ne decembar .

Realno sagledavanje ekipe cu vam napisati posle Krke !
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
Nemoj ga brate ni pisati ni posle Krke kad ti 20.decembra pises da je sezona maltene promasaj,gotova...
 

Packe

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
26
Reaction score
0
Локација
Beograd
Svakako da boli kada se nekoliko poraza na ovaj nacin nadovezu... I koliko nekako sve deluje sada mozda tuzno i zalosno, sto se rezultatske strane tice, vratim film i setim se samo koliko puta su ti momci bukvalno leteli za loptu... I to ne pricam za prosle igrace i sezone, vec pricam konkretno o ovim momcima u ovoj sezoni... Jedan Gordon, koji je mnogo puta osporavan i za koga se pricalo kako ga boli patka, danas je par puta tako "izginuo" da bi samo dosao do lopte ispred Zadrana da mi odmah bilo toplo oko srca... Da ne pricam o ovim nasim domacima :) Mnogo cemo mi jos znoja proliti dok se ne dovede sve cakum pakum, dok ne pocnemo rutinski da privodimo meceve kraju i da belezimo rezultate kao prethodnih godina, ali ovi momci su zaista zasluzili to! I da kojim slucajem, ne daj boze, sledece godine budu igrali samo Evrokup, podrzavacu ih isto kao sto ih i sada podrzavam, i bicu najglasniji na utakmicama! Veliki pozdrav svima
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Sagledavanje se pise na kraju sezone, po nekoj logici.
A na kraju se i mrtvi broje.
Kratko pamcenje imamo, mnogo kratko drugari.

A za ove sto se smeju, pa smejacemo vam se na sahrani i to 2. put, imajte to na umu.
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Sad sam se malo vrlo malo smirio...hladnija je glava...iako sam sjeban i dalje sto je normalno...a Boga mi bicu i sutra(ne treba mi to imam ispit sutra)ali sta je tu je...
Nema plakanja...glava gore...tu smo gde smo...ajde lepo da skupimo poslednji atom snage i vec u subotu protiv Krke ustanemo...ima jos sanse da se sve zavrsi na kraju kako treba...znaci sve je i dalje na nama...AJMO BRE LJUDI, MI SMO PARTIZAN MAJKU MU JEBEM BRE!!!
Jebace ih Dulence na kraju zivi bili pa videli..., sve redom!!!
:D:
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ono sto sam pricao i pre sezone nam se obija o glavu - nedostatak iskusnog plejmejkera koji zna da uvede utakmicu u mirnu luku. Veceras smo vise puta vodili po 5 razlike,imali po 4-5 vezanih odbrana na tu razliku,ali u napadu umesto da odigramo rezonski ceo napad,spustimo loptu pod kos,odigramo na makar faul,mi smo srljali nekim nerezonskim potezima iz napada u napad.
Takodje nedostatak unutrasnje igre je veliki problem. Postali smo ekipa koja u napadu zavisi iskljucivo od suta. Nikakva kreacija ne postoji u igri, nikakva da tako kazem ideja,zacrtan plan napada. Sve se svodi na neko improvizovanje i forsiranje suta.
Nadam se da ce nasi doneti pametnu odluku bar sada,kad vec nisu letos, i dovesti kvalitetnog centra koji ima snage da napravi sebi poziciju,primi loptu i ugura je u kos. Takodje mislim da se mora dovesti iskusan plejmejker.Ne vidim poentu Gordica,decko nema nikakve plejmejkerske sposobnosti, jedino sto ima je solidan ulaz. Nema ono sto je najbitnije za plejmejkera - muda,i autoritet u ekipi. Plej mora da bude vodja ekipe,uvek spreman da primi loptu i resi nemogucu situaciju. Ako vec moramo da trpimo Leove bubice, ne moramo i Gordica i njegovu pogubljenost u vremenu i prostoru. Pozicije 2,3 i 4 su solidno popunjene po meni.
Uz ova 2 pojacanja mislim da mozemo i do tog prvog mesta,a bez pojacanja bice zajebano i za F4.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top