Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Bez zaletanja i pravljenja racunica...rano je
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ošamarili nas 8 somića. Ode nečija mesečna plata u KKP. Ode 30 ak prosečnih plata u SRBIJI.
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
A čemu taj kez 'leba ti?

EDIT:
37.500 EUR kazne je "odrezano" KK Partizan (od strane Evrolige i ABA-lige) od oktobra do danas, samo zbog izgreda "navijača"...znači za samo 3 meseca...užas, bruka i sramota...mislim naravno na "navijače" (na svakog IDIOTA koji je za ova 3 meseca bilo šta ubacio na teren, sa bilo koje lokacije!)...'ajde sad neka se nađe neko "pametan" pa neka krene da poredi još ovih 8.000 (5.000 za ubacivanje predmeta i pirotehnike + 3.000 za prekid) sa 6.000 kazne za Budućnost ono kad smo gostovali, da kuka kako je kazna prestroga...ma da, jeste, ma biće 100% da nas ABA-liga mrzi...al' kad bi se zajebavali...ja vam kažem, tvrdim, znam - da budemo još zadovoljni, moglo je lako da bude i više od 10 soma kazne...zbog ponavljanja naravno, ne zbog subotnjeg "izolovanog" incidenta (preblago formulisano al' ajde)...
 
Последња измена:

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
U pravu je JNA, nek dupliraju cenu ulaznice bar za sledecih par utakmica. Ne verujem da postoje ljudi koji ce odustati samo zbog dodatnih 100 dinara, nema sanse. Jos ako izadje neko i kaze da je to zbog finansijskog stanja u klubu poseta se sigurno nece smanjiti... Osim ako ne postoji neki dogovor sa navijacima oko cene karata...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Klub je doneo odluku šta će da uradi povodom svega ovoga. Dara je prevršila svaku meru. Očekujte zvaničnu klupsku reakciju narednih dana.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
A u pravu si. To je ono osmeh očajnika. Sad ću ga maknem.

I problem oko tih ulaznica je što ne znam da procenim, ali čini mi se da bi hiljadu njih, ili možda i par hiljada na povećanje cena ulaznica odreagovalo kao da im vadiš zub, ne kontajući smisao.

EDIT:

Za većinu tih kazni smo normalno i sami krivi. I ma koliko mi voleli naš Partizan i smatrali i znali da je on institucija, razlika je što i ostali to znaju ali ih boli kurac. Hoće da obore tu instituciju, hoće da nas nateraju da kleknemo, ali...
Jedni zato što su mrtvi cigani i zato što im crno belo ispred očiju sija samo kao crno, kao MRAK. Pun im je više frustracije i našeg radovanja, i više se ne biraju sredstva.
A drugi zato što kompanij BIlić i ostale proustaške organizacije hoće da smaknu simbol Srpske dominacije.
Na nama je da se makar u tom delu svi stisnemo i pomognemo klubu, a ne da mu odmažemo kao sad. Tu mislim i na sportski deo i na navijački.
A ti idioti što ubacuju i divljaju... I sami znate da to veze nema sa ljubavlju prema klubu, već ljubavlju prema ideji "JA SAM HULIGAN, DA LUD SAM, DA MAMU VAM JEBEM...", Njima je sve jedno koje su boje dok god neko misli da su oni "opasni".
Jednom rečju IDIOTI.
 
Последња измена:

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
@Je-Ne-A
Da smo mi prosli u TOP 16, danas bi imali skor 13-3. Porazi od Solnoka i Zadra su direktna posledica ispadanja iz Evrolige. Slazem se da bi bilo mnogo teze igrati na dva fronta sa ovakvom ekipom, ali te dve pobede bi nam mnogo znacile. S njima bi bar druga pozicija bila zagarantovana, a onda ni prva ne bi bila daleko...
Sto se tice Sirokog, ocekujem sigurnu pobedu. Oni se bas raspadaju, dosta igraca su promenili u poslednje vreme (plus trener), tako da ni hemija unutar ekipe verovatno nije na najvisem nivou.
Ocekujem i podizanje nase forme u nastavku sezone, pa tako smatram da cemo dobiti i MZT u gostima uz sve pobede kod kuce. Kidacemo se s Radnickim, a protiv FMP-a i Cedevite nismo favoriti. Mozemo da izgubimo sve tri, ali ako odigramo dobro, mozemo i da dobijemo bar dve...
Sto se tice ulaznica, apsolutno se slazem da se digne cena. Ali problem ovog naroda je sto stedi na ljubavi prema sportu i KK-u, ali ne stedi na kapljici...Mnogi ce radije da odu u silikonsku dolinu i Obilicev venac. To je tuzna slika ovog drustva. Ali opet, takvi nam i ne trebaju...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ma bre, ti isti sto prave probleme su vec ili uzeli sezonsku, ili ulaze bez karte.

Svejedno, mislim da bi bilo realno podici cijenu karte uopste.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Normalna reakcija kluba bi bila da pozove i javno zamoli da oni koji hoce 'kavgu' da je potraze na mestu van hale...zabole me ko je za koga...Partizanu je potrebna podrska a ne da oni koji treba da nas nose u pobede pokopavaju klub.Hoces da se bijes,pravis probleme bilo kakve prirode...mars na ulicu ili neko trece mesto pa radi sta hoces
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Prava reakcija kluba treba biti povećanje cena karata za sledeći meč , i to minimum 500 kinti.
Uz poziv,molbu,preklinjanje naših navijača da se pomogne klubu.
KK Partizan ne zaslužuje te grane na kojima moli svoje navijače,ali red je malo da se proguta ponos ,prizna da smo u na granici rušenja i direktno obrati navijačima za novčanu pomoć.
Da se probudi Inat i Grobarstvo ,da se umesto smrada od spavanja u kome smo samo privlačili muve -govljarke na naš klub postavimo štit KK Partizanu.
Cenim da bi ljudi prepoznali trenutak i ako ništa drugo u ime kredita KK Partizana napravili nešto veliko pa makar semenkarili tokom cele utakmice, iz gesta bi se reanimirao mit ,napravila pozitivna atmosfera i možda osvesti nekog entuzijastu u našim "najvernijima" koje proguta koristoljulje sa jedne i tvrdoglavost sa druge strane.
:D: Može se iz ovoga nešto veliko napraviti braćo "semenkari"
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
ABA: Kazna klubu 8 000 evra

Direktor ABA lige doneo je i zvaničnu odluku o kažnjavanju KK Partizan mt:s zbog dešavanja na utakmici 16. kola regionalne lige između kluba iz Humske i Cibone odigrane 5. januara 2013. godine.

Klub će biti kažnjen novčano sa ukupno 8 000 evra i to zbog:

1. Zbog bacanja tvrdih predmeta (petarde) u igralište kao i upotrebe pirotehničkih materijala u gledalištu kažnjava se KK Partizan mt:s prema Propozicijama takmičenja, članak 64.3 sa 5 000 evra.
2. Zbog prekida utakmice kažnjava se KK Partizan mt:s prema Propozicijama takmičenja, članak 64.5 sa 3 000 evra.

Košarkaški klub Partizan mt:s je u ovoj sezoni ukupno kažnjen sa 38 000 evra zbog ponašanja publike na utakmicama Evrolige i ABA lige!

Još jednom apelujemo i molimo sve koji navijaju i vole Partizan da se ubuduće uzdrže od ubacivanja predmeta na teren i nedoličnog ponašanja, jer štetu nanose isključivo klubu. Novčane kazne su prevršile svaku meru i utiču na normalno funkcionisanje kluba.

U sezoni 2011/2012 Partizan je na ime kazni Evroligi morao da isplati preko 50 000 evra, a bio je i najkažnjeniji klub u čitavom takmičenju, što se ponavlja i ove sezone.

Fer, korektna i sportska podrška publike klubu je neophodna, a svako drugačije ponašanje je neprihvatljivo i nepoželjno.
www.kkpartizan.rs

50.000 EUR + 38.000 EUR = 88.000 EUR (za 15 meseci, odnosno za 12 "aktivnih" meseci u tom periodu kad se igrala košarka) :(
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Jenea,jel to saopstenje koje si najavio.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne, klub će posebno reagovati u vezi utakmica koje dolaze.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Katastrofa...Za KKP ovo su ogromne pare. Stipendije, plate mladjih igraca...

Ako imamo mlade igrace na terenu, tribina mora biti zrela...
Ovaj odnos klub-navijaci se mora pod hitno menjati, nadam se da su toga svi svesni.
Jer ovako ne ide...

Pa kad nas drugi ruse, ne moramo se mi izmedju sebe klati i ciniti medvedje usluge.
Iskreno se nadam, da se ovakve stvari nece ponavljati...
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
I problem oko tih ulaznica je što ne znam da procenim, ali čini mi se da bi hiljadu njih, ili možda i par hiljada na povećanje cena ulaznica odreagovalo kao da im vadiš zub, ne kontajući smisao.
Ne verujem da bi toliki broj ljudi tako odreagovao. Pa kutija cigareta je preko 100din. Konkretno moje kostaju 170din a mnogo je 200din za ulaz??? Jednom coveku kome je stalo do KKP to nikako ne bi trebalo da bude puno,a klubu bi to puno znacilo.:napred Partizan
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Pa 200 din za ulaz je nista, ali nisu svi ljudi isti. Ja sam to opalio onako proizvoljno, mada opet uz apel kluba veruje da bi reakcija bila ok.

Ali sa druge strane ne verujem da će se klub "spustiti" toliko (iako grcamo, ali Danilović je to) da apeluje na navijače zbog 100 din i konačne neke cifre ma koliko značajna bila.
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
Treba reći da nisu samo ultrasi, jer one upaljače i ostale gluposti bacaju sa svih strana...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top