Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
dobro bre ljudi na osnovu cega tolika ocekivanja?! mi imamo veoma neiskusan tim i veceras smo sami sebe pobedili...
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Замислите како би нам се свима завртело у глави да после освојеног Купа подеремо Фмп у градском дербију 15+ разлике!

Ај што би се нама завртело, завртело би се свима, па мора и нас један меч почети да кења све и свашта, а поготово би могли и који отворен шут да погодимо за промену!

То би у земљи Сврбији постала национална катаклизма, смак света и стандард живота би опао бар за 30% :D
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Pricamo nemamo pare, budzet...to bi pilo vode da nismo nakrkali punu klupu gledalaca koji primaju plate Djekic, Cakarevic...ni ostali klubovi ne vrve od para, dobro imaju vise od nas sto je to tako to je pored guranja opsteg bagre i drzavnih projekata pitanje i koje treba adresirati na nas marketing i klub gde je Silobad(koja je njegova uopste uloga?).Meni je Tosa rekao u Lavovima na Autokomandi jos pre dve godine da taj nista ne radi.

Sledeca stvar svi uzmu nekog Capina, Papina, ovog onog nisu top skupi a rade posao samo mi nemamo ni za njih ili oni proigraju samo protiv nas mada ovaj Capin kad se njega uhvatih je MVP illi najbolji trojkas ABA lige sta li?

Znaci uz malo mudrosti ne trebaju ti velike pare da skokcas lep tim sa par iskusnih ili bar ostavi Keca ali ne "tim taleentovaniji od Divceve generacije", smejurija.Dal iko moze u to da poveruje ko ima oci nije mi jasno i iole prati kosarku ne mora da bude strucnjak? Pa da se rokamo onda na publiku malo i na ua ovako smo u nekom mrtvilu na pola sezone ni tamo ni 'vamo!
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma činjenica je da mi nemamo kvalitet trenutno. I ne možemo očekivati mnogo toga.
Ne mislim ja da mi možemo ikada naći boljeg trenera od Duleta, nego bih samo voleo da vidimo češće neka "košarkaškija" rešenja. Ja više ne znam da li je problem kad mi zavrtimo pik, u igraču sa loptom ili centru. I centri se loše otvaraju, a i igrač sa loptom ne napada u napred, skloni se u stranu taman da ga stigne odbrambeni.
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Što se Bogdanovićevog šuta tiče,ove sezone.Loš je nema zbora.Međutim bolji nećeš ni dobiti sa ovakvom igrom.Dosta šuteva je tu koji mu neodgovaraju.
Samopouzdanje može da dobije ako mu se da sloboda da ima loptu u rukama,jer je bek koji ima tehniku i pleja je igrao iz nužde,pustiš ga da on kreira a ne da igra dodavača.

Bek šuter koji daje 4,4 poena prosječno uz šut od 33% iz igre i 66% sa bacanja kod nas igra 16 minuta u prosjeku! Ima veću minutažu od Gagića, Milutinova, Anđušića (dok je još uvijek bio tu), istu minutažu kao Gordić...

I ti preko toga kažeš da treba da mu se da više prostora i da ima više loptu u rukama? :confused

Kredit koji on i Vesterman imaju su mogli samo da sanjaju. A posebno Bogdan, kome je ovo faktički prva takmičarska sezona i koji, za razliku od Vestermana, itekako ima konkurenciju od početka sezone.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Kad smo već kod Bogdanovića, jel sam ja jedini koji je stekao utisak da on ne može da pogodi trojku od početka sezone? Tako mi se nešto priviđa u glavi posle svakog njegovog šuta, bukvalno. Koliko je trojki taj dečko pogodio, koji mu je procenat ukupno ove sezone, jel može neko da iskopa negde? :confused
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
nikola 70,

Ne kažem,primetio si neke stvari.Možda bi se i složio sa nekima.

Ali sa Tripkovom odbranom jedan na jedan si se sahranio :pop.
Potpuno si se diskreditovao za ozboljniju raspravu.
Bertans je bolji,Anđušiću nije ni prići,a Bogdan je svetlosnim godinama udaljen koliko je bolji.
Tripkova odbrana iz Patizana,i to iz zadnje godine kad se malo popravio,pa on je nonstop igrao rukama,nogama nikog nije mogao ispratiti.
Dobro si me nasmejao zaista :buhaha.
Bez ljutne.

Nema ljutnje, tvoje misljenje...ali ja bih vise voleo da i Bertans igra rukama odbranu pa bar da bude lopta sa strane, pa da ga Krstovic ne probije na prvom koraku iz UGLA i da polozi preko njega lagano. Ili da mu Strahinja Milosevic ne pravi decu na niskom postu. Aj Omara Tomasa sam i mogao da podnesem, ali da gledam Milosevica kako glumi Dankana dole...mnogo je.

Andjusica ne bih pominjao...a Bogdan kojem Navaro lomi noge jednom promenom pravca ga ne svrstava u neku odbrambenu gromadu. Ja ne kazem da je Tripko bio dobar odbrambeni igrac, ali nista losiji od ovih. Niko nas nije punio preko njega nesto specijalno, a vezivao je igraca za sebe celu utakmicu. Ko od ovih ima nekog striktnog cuvara? Kad neko bude obracao paznju na ovu trojicu gore navedenih kao sto je Holden na Tripka onda mogu da kazu da su nesto uradili.

Odbrana 1 na 1 ove sezone smejurija. Osim Lucica i Milosavljevica nema igraca koji moze da sacuva nekoga. Ćapin deluje kao Rodrigez, Karlo Vragovic kao Dijamantidis, Krstovic pred penziju kao Pit Mikel, Strahinja Milosevic beli Soni Vims...stvarno su se dokazali u odbrani.
 
Последња измена:

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
Ako dobijemo 4 od 7 do kraja možemo da pevamo . La la la la .

Igra ista žute minute od po pola sata . Odbrane nigde . Čekamo da protivnik sam sebe sahrani . Teški dani za klub.

Sa ovakvom igrom su sigurni porazi od MZT -a i cigana ,protiv Cedevite će biti CRIPLE FIGHT !! Nadajmo se da Igokea odigra loše . INAČE ZBOGOM F4. Ne shvatam kako nam je igra uvek ista niti gora niti bolja ?!? Ne shvatam kako DMB tamo ne može da pogodi ništa ?!?
POENTA NIJE POBEDA ILI PORAZ - NAMA JE IGRA NA MOMENTE NA NIVOU SREDNJE ŠKOLE IZ TEKSASA A TI MOMENTI TRAJU PO 10 -15 minuta , A TOGA NIKAKO DA SE RATOSILJAMO !!
IGRA SE U GRČU ,napad statičan , mnogo nesigurna ,dodavanja , odbrana nam je kao sir !!

SVETLO NA KRAJU TUNELA SE NE NAZIRE !!

Vec sam te upozorio da ne navizas igrace bogaljima i ceo klub na isti nacin.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
„Želim da čestitam timu Radničkog, stručnom štabu i klubu na pobedi. Osnovni uzrok poraza je što nismo dobro reagovali, adaptirali se na neke promene strukture, pogotovu u momentu kada su oni smanjili postavu, napravili igru atipičnu pik en popom i širinu za šut za tri poena. Mi nismo uspešno branili taj šut, a nismo uspeli da materijalizujemo visinsku prednost koju smo imali tog momenta. Moram da kažem da nekoliko igrača stvarno nije bilo na visini nivoa ove utakmice. Koji su to igrači, to je naravno njima rečeno u svlačionici i to nećemo iznostiti preko medija. Utakmicu gde je jedna lopta odlučivala, više od jedne lopte sudija Boltauzer, a i Belošević, ali posebno Boltauzer, koji je očigledno imao neke dugove prema ekipi Radničkog kada im je sudio na nekim gostovanjima ili na nekom gostovanju, su dali protivničkoj ekipi. To nije prvi put da je Partizan u bitnim momentima oštećen i stvarno je veoma čudno da u jednom takmičenju koje je ovako značajno sudije se tako olako igraju sa sudbinama čitavih klubova“, nakon meča u Kragujevcu rekao je trener crno-belih Duško Vujošević.
IZVOR : KKPARTIZAN.RS
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Taj Bogdanovic je prestravljen ocigledno(ja ga nisam gledao u mladjim kategorijama ali na Forumu je receno da ima stofa i sut i verujem da ima) uplaseniji je od Braca Strahinje Milosevica koji je decko imao i mekan sut i ulaz ali izgleda nije uspeo da se oslobodi "straha zvanog Vujosevic".I Bogdan ce tim putem ako ne krene da suta jer on je bek suter.

Zao mi Andjuse i dalje smatram da je bolje resenje on nego Bogdanovic pogotovo sto se vec privikao i reprezentativac imao u Evroligi iskustva ali Vujosevic smatra drugacije, no on ce snositi odgovornost ili nece?
 

Zagor

Guest
Овога сам се прибојавао. Опет је почело писање само да би се зарадила репутација...

На сличан начин губимо и од барсе и од широког, и вечерас и у бамбергу. Младим момцима је очигледно лакше да се подреде противнику и из прикрајка вребају, посебно на гостовањима и у утакмица где се подсвесно ставе у подређену улогу, и онда "уживају" у тој мртвој трци с временом, из које не изађу као победници најчешће због неискуства. Њима јако много фали победнички менталитет и искуство, и то је општепознато.

Иако сам помислио да ова утакмица може да буде "та" коју ћемо одиграти као матори, и наметнути се противнику, опет смо јако лако испадали из колосека, и на моменте изгледали лошије него неке екипе средњег ранга које су нама гостовале у овој лиги. Лакше се нама одлепе него што се ми одлепимо у сличним ситуацијама.

И поред свих грешака, тражења, како од стране тренера, тако и самих играча, мислим да нам је највећи ривал неискуство. На то смо пристали од старта сезоне, и сад нема много места за неку нарочиту гимнастику.

Посебан поздрав за понос Шумадије и порука за све са оне стране ума: ако је већ очигледно да хоће да нас деле на феуде, немојте макар наседати на то, исмејте сваки покушај да се бомбардовање Београда прикаже као пожељно, немојте нас мрзети зато што сте изманиупиласни, нисмо ми за то криви...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Kad smo već kod Bogdanovića, jel sam ja jedini koji je stekao utisak da on ne može da pogodi trojku od početka sezone? Tako mi se nešto priviđa u glavi posle svakog njegovog šuta, bukvalno. Koliko je trojki taj dečko pogodio, koji mu je procenat ukupno ove sezone, jel može neko da iskopa negde? :confused


http://www.abaliga.com/player/1227/Bogdan_Bogdanovic

Strasno, 34/6... Ali oni idioti iz Kragujevca, kakvi su to kompleksi, pune halu protiv Partizana a protiv ustasa im je poluprazna. A ovo sirenje mrznje prema Beogradu... Ne trebaju nama siptari, dovoljni smo sami sebi :pop
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD

Zagor

Guest
Откуд потреба да се играч од 19 година сецира јавно овде?
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Bek šuter koji daje 4,4 poena prosječno uz šut od 33% iz igre i 66% sa bacanja kod nas igra 16 minuta u prosjeku! Ima veću minutažu od Gagića, Milutinova, Anđušića (dok je još uvijek bio tu), istu minutažu kao Gordić...

I ti preko toga kažeš da treba da mu se da više prostora i da ima više loptu u rukama? :confused

Kredit koji on i Vesterman imaju su mogli samo da sanjaju. A posebno Bogdan, kome je ovo faktički prva takmičarska sezona i koji, za razliku od Vestermana, itekako ima konkurenciju od početka sezone.

Statistiku i minute nisam gledao.
Ako kažeš da igra 16 minuta po utakmici da ti verujem.
Međutim postoji jedna velika i bitna razlika,provođenje 16 minuta na terenu i igranja košarke 16 minuta.On možda provodi minute na terenu,ali zadatak mu je igranje odbrane i dodavanje lopte.O košarkaškoj igri tu nema ni reči,sve što šutne je iz iznuđenjih situacija jer na kraju to mora,jer je lopta završila kod njega a i tad se predomišlja i gleda da doda.
U Duletovoj filozofiji košarke bek šuter nepostoji,sem čuvenog kruga,pa priznajem da jednom u 2 utakmice odigra krug za Bogdana.
Ni Anđušim mu nije odgovarao,ni Anđušićev pick koji je u hemofarmu igrao sa lakoćom a ponekad bi se zeznu i kod nas.

I zamolio bih sve da mi odgovore,a ako bi neki novinar pomogao i lično Vujošević.
Šta D.Vujošević ima protiv igranja pick-and-rolla?
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Zagor је написао(ла):
Откуд потреба да се играч од 19 година сецира јавно овде?

Ne kažem da je Bogdan loš igrač stvarno, nego me je ovo oko njegovog procenta za 3 poena "mučilo" cele sezone, pa sada kada se povela polemika o njemu, morao sam da iskoristim i pitam vezano za njegov šut za 3.
 

Zagor

Guest
Ма разумем мотиве, али не треба прећи границе.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Al se lozimo kao uzas i to sve, mi kako smo igrali ove godine , ova utakmica je solidno iznad nasih igara
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
jbg,steta sto ovo nismo dobili ...

moj utisak je da je ovoj ekipi potrebna samo jedna vazna pobeda na jakom gostovanju da dobije samopouzdanje i da krene daa u kontinuitetu dobija meceve ...

ovo je bila idealna prilika za jedna bitan brejk i zamajac za nastavak sezone ...

inace,izgleda ce se F4 igrati u Bg jer zalizani tvrdi da bez obzira na djilasovo negiranje,da ce Bg biti organizator ...

nista,idemo dalje,ceka nas neizvesna borba do kraja,mec po mec,da rastemo pa cemo videti za sta ce to biti dovoljno ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top