Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
I na kraju situacija koju do sad niko nije video Dule BRANI sudije :buhaha

Pukl,Vojinovic,Javor-Omrazena trojka DV. :D :respect
Tomas apsolutno njaveci krivac za poraz cedevite. Greska mu je sto je u timu! Jednostavno ne da mu se da nas dobije.:D

Bravo momci,dokazali ste da niste gubitnici. Nikad nisam ni sumnjao u vas. Ali dajte ,konsolidujte se i pokazite u narednom kolu pred 8000 ljudi ko je filijala a ko institucija!
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
843
Reaction score
3.785
Локација
#вчћпдр
Hvala qrcu i cestitke nasim momcima. Idemo dalje, posao jos nije obavljen
 

Simpson

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
98
Reaction score
0
Локација
Beograd
@Rama
Svaka cast na komentaru, to sto igramo na loptu vec 10 utakmicu govori mnogo o ovoj ekipi. Nadam se da je ovo ta utakmica...
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
979
Reaction score
320
Pogodi Westerman kada je trebalo...Hvala bogu...iskidah se ziv ...

Mislim da ce mi posle ove utakmice definitino cir proraditi!!!

Ajmo pun Pionir na sledecoj tekmi jer ovi momci to zasluzuju!!!
 
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Kakav lep osmeh olaksanja naseg Gagija posle kosa...
Svaka cast momcima, nije bilo lepo i nebudi neku revolucionarnu nadu, al bitan je rezultat i to se pise i pamti. Ovo nam je svima trebalo.

A "znalcima" sa Arene Koletu i Edinu koji onako slatko ciganski ucutase na kraju ko da im je neko prenumio, licno posvecujem pobedu i jos mnogo slicnog praznog hoda pri komentarisanju. Klosari ciganski...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
imam skoro 25 godina i kapiram da neću doživeti 40 od gledanja partizana :prekrsti

Ovo nije normalno, zbog onih slobodnih bacanja sam počeo već bio da lomim po kući i da im psujem sve živo, al ajde, svaka čast momci, konačno da dobijemo mirnu završnicu, i to na gostovanja

Igra naših centara je kriminalna, ali kriminalna :banghead jedan spoljni matori igrač koji ume da ubada 3 i sa poludistance, i jedan IOLE pristojniji centar(katić da je zadržan) mi bi bili 50% jača ekipa
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
KONACNO da i nas sreca pogleda ove sezone!:D:

Odlicna partija Lucica i Bertansa, kao i Vestermana u 4/4, ali ocajni su nam bili krilni centri i centri...

Idemo dalje, nadam se pobedi protiv Igokea (za pocetak) pa onda cemo misliti o mzt-u i Solnoku!
:napred Partizan
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Ceo meč se nisam nervirao ni najmanje pa ni kad su napravili onih 9 razlike al kad je Musli promašio onaj zicer tamo pred kraj treće četvrtine toliko sam popizdeo da sam počeo da se derem kao manijak neki, moraću komšijama da se izvinjavam. Ja prosto ne mogu da verujem koju količinu kurcobolje je u stanju taj čovek da pokaže na utakmici.
Gordon izgleda već otišao odavde, on je negde drugde u mislima bio večeras.
A sudije su sudile i njima i nama da se ne zezamo. Onaj prodor Luče pred kraj je bio pod čistim faulom Tomasa al nisu hteli da mu sviraju petu tad. Onda je i Milosav bio pod faulom kad je pogodio za pobedu. Bilo je mnogo grešaka i sa jedne i sa druge strane. Ne sećam se sad situacije ali čini mi se da Tomas jeste napravio faul u napadu. U svakom slučaju je trebao da dobije petu pre toga.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.110
Reaction score
1.532
Локација
Topèidera lepša strana
Вестерман опет по старом добром обичају, ипак виша сила му је вратила лопту у руке...Велика победе, свака част Драгану, мислим да је чак био и фаулиран.

Распоред:

Глупи цигани: Широки тамо, Будућност овде, Лајонси тамо
Лајонси: Задар тамо, Сплит тамо, пигмеји овде

Лимени цигани су знатно јачи од Широког, мада те утакмице тамо умеју да буду неизвесне. Будућност нема теорије да добије све три, против пигмеја поготово да добију на страни, тако да су нама довољне две.

Наш распоред: Игокеа овде, МЗТ тамо, Солнок овде

Некако се надам да им је дошло из дупета у главу после Олимпије, мада ме је вечерашња утакмица добрано демантовала, ни на шта ово не личи. Ипак пули су прошле недеље, Вујошевић им је јебао кеву + ова инјекција самопоуздања, мислим да имамо шансе да добијемо тај следећи меч и онда је све у нашим рукама поново.


ПРЦ
Посебан поздрав куртонима Едину и Колету. :ziveli
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Napokon se vratilo. Pa glava mi propišta...

U susretu dve ekipe koje imaju problem sa kontinuitetom, pobedila je srećom naša.

Lučić napokon kapitenski, Bertans danas pogadjao i van balansa. Leo napokon nešto...
Centri sramota. I kad oni nemaju centra, mi smo smešni. Nadam se da će Gordić dobiti otkaz kao i svaki stranac čiji je doprinos mizeran.

I iskreno ja se ne nadam boljem. Jer jednostavno ne može. Ovo je strašno ograničena ekipa, i plus na sve to naš trener više ne liči na sebe.
Ali idemo dalje, šta je tu je. Bolje ne znam da li može, ali gore jako teško da će biti, tako da idemo korak po korak...
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
e sad kad sam dosao malo k sebi :) utakmica realno opet kilava po nas,opet uhvatimo ritam pa par minuta bez kosa,bacanja definitivino ne idu pa ne idu i ne znam o cemu se radi tu...Bertanse suvo zlato si jebes mi sve,onako uzvratiti trojku, posle one kenjarske sa 8 metara od jebem li mu mamu nalozenu tomasa,je za divljenje !!! centri losi al to je postalo standardno,Gagic taman jednu stvar dobru uradi i onda sacuvaj boze ...ali veceras ne treba kritikovati jer kakvi god da su ne moze se svako izvuci na minus 7 min,dva do kraja ...VOLIM PARTIZAN !!!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.310
Reaction score
18.798
Локација
Kej Republika
Хвала Богу ,коначно и ми да добијемо на гузове.

Идемо даље са ветром у леђима па докле стигнемо.

Игокеа следећа пада .... АЈМО КЛИНЦИ !!!
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Хвала ти Боже!!!

О игри нећу ни слово написати, јер огромно је бреме које је натоварено на леђа ових голобрадих Јунака, рат против целог државног апарата, лимене медијске машинерије, императив обезбеђивања учешћа у Евролиги, све то са 2 динара у џепу, ако је и толико.
И старији, квалитетнији, и боље плаћени играчи би се тешко носили са невољама са којима се ове године боре наша деца.

Зато вам децо наша хвала из свег срца што сте нам данас донели ову велику, златну победу!
Хвала вам што сте до неба обрадовали све нас, и што сте улепшали рођендан вашег учитеља, који толико верује у све вас!

Дуле поново руши немогуће мисије, тако је бре!!!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Pod hitno se otarasiti Gordica i Muslija.

Bolje razigravati Mladena Djordjevica koji je prikljucen timu pre kupa, nego trpeti Gordica. Ja ne znam da li smo postigli 4 poena dok je on bio na terenu veceras.

Musli je tek prica za sebe. Svestan sam da ne mozemo dovesti neku klasu od centra, ali bolje i neki tipa Šulović, nego ...... da ne upotrebim nesto teze, mada je zasluzi. Sećate se kad je Stanoje odstranio Šćepovića i Tomića zbog nezalaganja, e oni su bili na ivici samouništenja zbog borbenosti u odnosu na Muslija.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Bravo za klince. Konacno i mi da dobijemo u ovakvoj zavrsnici.
Nadam se da ce ovo dici samopouzdanje i da cemo konacno gledati KKP bez grca u sledecoj.
VJ@NS, sta ti je to trebalo, zamalo da te ceo forum kune. :buhaha

:partizan_fan:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.800
Reaction score
55.984
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ја само из поштовања према ККП не бих да покрећем "Миљко кампању" за терање Гордића.
Да смо довели јебеног Бојана Поповића тврдим да би за класу више показао.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Neka ova pobeda u Zagrebu bude kao ona protiv Olimpijakoa u Pioniru 2009; kao ona protiv Prokoma u Pioniru godinu dana kasnije... Neka ova pobeda prelomi sezonu i udahne nam odlučujuću snagu da dobijemo ovih pet utakmica do kraja sezone.

Napred Partizan! :D:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.139
Reaction score
26.656
Локација
ante portas
Kако иде она лепа песма - Што је данас лијеп и сунчан дан , што је данас лијеп и сунчан дан , наши момци данас долазе из Загреба :D :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top