Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Aleksandar Džikić

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Jedino što mu se ne može zamjeriti, u odnosu na Marka Nikolića, je što nam nije prosipao neku priču o grobarstvu, ponašao se kao suvi profesionalac bar po izjavama i na press konferencijama. Uz to i rezultate koje (ni)je postigao, nemam nikakvih emocija prema njemu. Zbogom!
 

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Kad se setim energije u hali na prvoj utakmicu kada je došao,kako je terao igrače da igraju odbranu,ulazio na pola terena da ih vraća i opominje pomislio sam da će sve to biti extra,a onda je njegova energija počela da opada čini mi se kad je postao svestan u šta se to upleo.
posle toga je već bilo otaljavanje i odrađivanje posla do bolje prilike.
Jebi ga mnogo sam očekivao od njega i zato me i mnogo razočarao. putuj igumane
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Najjace mi je sada kada se setim proslog leta otisao za usa da nađe nesto ispod radara.
Dovede Robinsona :)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sto je najgore nije samo sa Futurom pregovarao vec i sa Cedevitom i to par puta.

Najverovatnije ce ova tema biti uskoro obrisana.

Nikako.
Da ostane da se vidi, sve nas je izjebao svojim pozerskim urbanim grobarstvom, i ja sam na početku mislio da imamo neku budućnost sa njim, on sem par posalica tajmauta na engleskom i sličnih proseravanja nam je dao jedno veliko nista, i jos se dobro uhlebio.
Picka. Urbana.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
I ja sam ljut na Dzikica jer je pustio sve niz vodu, dozvolio da se ekipa raspadne i budemo onakvi u kls. Na stranu razocarenje trenersko. Ali malo se preteruje.
Doziveli su ono trovanje, on bio ozbiljno pogodjen, a nista od kluba nije dobio kao zastitu. Pa onda otvoreni rat sa Todoricem, gde Todoric preko svojih botova krene u net ofanzivu (imao je i Dzile svoje tw botove i sve je to pratio sta se radi i ucestvovao), a da ne spominjemo ovo na kraju kad Todoriceva zena i Kecmanova zena/svastika sednu iza klupe i naglas ga prozivaju i pljuju. Vrlo jedno prijatno okruzenje u klubu, svakako nije opravdanje da se dignu ruke ali ono.

to sto je imao ponude tokom sezone, pregovarao nije strasno, svi to rade, vecina transfera se zavrsi dok ide sezona, ali jednostavno nije smeo da batali, iz inata.

mada ima i do toga kakvu je ekipu sastavio, selektirao pa se s njima dzapao tokom cele sezone.
svakako je i on sam mnogo tezak za rad (ali ko nije)


inace pored Tose i Sikija, i Kecman da nam bude perona non grata.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Bas zbog toga sam se razocarao, covek je vodio tviter ratove i sazivo sednice zbog komentara na drustvenim mrezama.
Lepo je reko Dule da covek puno radi na svom marketingu, ali da ide do te mere nisam bas verovao.
Bila je sjajna energija na pocetku kad je dosao, ali zadnja 3-4 meseca kada je mogo nesto da uradi, on je potpuno zakazao i pustio svoj tim niz vodu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
I sad, kako to smešno zvuči ona njegova rasprava sa navijačima i ono "Idi gledaj FMP" :puke: :puke: :puke:

I ja se slažem da treba tema da ostane... i da se vidi koliko ta grobarska bezrezervna podrška zapravo može biti kontraproduktivna...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Jednostavno puklo je tamo od januara (ono gore sto napisah i verovatno jos). Do tad je bilo volje, energije, elana, radilo se a onda krece strmoglavi pad.
Ide i prica da njemu namerno nisu isplacivali plate uopste (za razliku od igraca, kojima su do pola sezone isle redovno).

Ma koliko da su na povrsinu isplivale njegove mane i sujeta (ocigledno da nema trenera koji je imun na to) ja bih vise voleo da da odgovor kosarkaski na ovu sezonu, na ovakav tim. Ceo tim je njegov a dobijemo da se zakaci sa Novicom (sigurno je to dosta uticalo i poremetilo), da igraci i trener budu medjusobno nezadovoljni, da se ogovaraju, da se celu sezonu inati sa Robinsonom, da dovede Gordona bez jedne noge (a opet je veci problem onaj sut u derbiju sa pola terena nego sto je invalid, i sto je odma zapalio)


Krivo mi je sto je ispalo ovako s njim, razocarao sam se i sam bih ga sad smenio zbog ovakvog kraja sezone( tj nepostovanja, ne poraza), ostaje ta neka zadrska sto se tice njega kao trenera, videcemo ga u Bud, i najveca zadrska da je sve ovo zbog Tose (i Kecmana).
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Моја вера је била да је Џикић не најбоље од доступних решења, већ једино право.
Сад није тешко претпоставити шта имам да кажем после одласка.
А та прича како су околнисти и окружење били тешки, непријатељски и низдрживи, има смисла једино ако решиш да нема друге до да одеш, али онда на растанку, сасвим отворено и искрено потанко кажеш све, ко, шта, како и зашто.
У противном твој бег је оно што Стојанче назва урбаним. Мада греши Стојанче, нема ту ништа урбано.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
...a da ne spominjemo ovo na kraju kad Todoriceva zena i Kecmanova zena/svastika sednu iza klupe i naglas ga prozivaju i pljuju. Vrlo jedno prijatno okruzenje u klubu

Meni ovo deluje nestvarno. Verovatno je to jedan od nacina kako se spasava Partizan.
Nece KKP izaci iz govana, sve dok su ovakvi likovi u njemu. Dule i nije imao sanse protiv tako profesionalnih spletkarosa. Kakvi dzukacki potezi.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Al zato u Pgd ima odresene ruke i niko u posao nece da mu se mesa :)
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Postovani MVP jedini komentar za njega je da je on jedan jeftini folirant i da ne zasluzuje temu. Obrisati pod hitno!!!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Kad se setim samo kako smo ga docekali protiv Cibone u BG...

To vece se igrao i vaterpolo protiv kockastih, nije bilo dileme na koju utakmicu da se ide...

Vodili dvocifrenom razlikom i ispustimo na +1 samo, pobedismo nekako na kraju...
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Nemoj posle da se pitamo sto Miloje ili bilo ko normalan nece da se prihvati posla. Pa nas je odbio fck rakicevic sto parket nije video I onaj drugi sto ode u dinamik, o cemu dalje da pricamo...o kakvoj igri, prospektima I sl.... Majstori smo da useremo coveka ....
 
Top