Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

Статус
Затворена за писање одговора.

schwaba

Banned
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
136
Reaction score
0
Локација
juzni beograd
lepo je to cuti od zuke,ali je pitanje kakve planove ima nasa uprava!vece pare od one ponude kelna tesko da cemo da dobijemo,a ugovor mu istice na kraju godine!nadam se da zuku i moreiru imaju u planovima i za sledecu sezonu,jer momentalno ne mogu da zamsilim partizan bez njih!stvarno su nam neophodni!zukinim ljudskim kvalitetima sam odusevljen a o igrackim ne treba trositi ni jednu rec!nikada kompletniji igrac nije bio kod nas!i jos uz to voli nas grad i partizan!svaka mu cast!
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Bravo za Zuku majstora! Prava je igracina i ljudina!
 

Agent

Banned
Учлањен(а)
21.06.2008
Порука
46
Reaction score
0
Ima li sanse da Zuka produzi ugovor?? kolike su sanse
 

STORMTROOPER

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2007
Порука
28
Reaction score
0
Локација
Srpsko Sarajevo
Zuka velika grobarcina i ljudina!Da hoce do kraja karijere ostati to bi volio.Nema tih para koje se mogu dati za igraca sa takvim srcem.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
sto se tice repke i zuke ovako stoje stvari:
!.2godine prebivalista
3godine u braku sa srpskom drzavljankom
ili pak dobijanje drzavljanstva zbog velikog znacaja za drzav\u o cemu odlucuje Vlada
dakle dok se Antic odluci dal da pozove moraju se ispuniti neki od ovih uslova,odmah odbacitit drugi uslov
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Da je u Zvezdi drzava bi mu vec dala drzevljanstvo, a ovako ce dobro razmisliti, mamicu im... Svaka cast majstoru, igra za grb kao da je rodjen u Srbiji. Ali bi cigani cekali prvu gresku u reprezentaciji kako bi mogli da kenjaju, sto jedino i znaju:mad:
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
JUCA ,i dalje si moj bog !

Ljudi, sve ce se sigurno brzo resiti , a ovi iz kurira mogu malo da ga popuse !

Covek je kralj i nemojte da nasedate na novinarske gluposti.
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Žuka: Nisam svađalica

Brazilac stavio tačku na nesporazum sa direktorom Partizana


Tražio je bolji ugovor, transfer u Keln, slobodne dane da poseti porodicu, a dobiće - po džepu. Antonelo Žuka biće novčano kažnjen zbog prestupa nezabeleženog na ovim prostorima, žestokog medijskog napada na čoveka najzaslužnijeg za transfer iz Botafoga u Partizana.
Posle dvodnevnog prepucavanja sa Ivanom Tomićem, Brazilac je odlučio da se povuče, međutim, ne i da javno prizna da je pogrešio, iako je svima koji prate dešavanja na crno-beloj strani Topčiderskog brda jasno da takav ispad sebi nisu dozvolili ni igrači čiji je učinak bio znatno vredniji od iskusnog veziste.
- Sve što sam rekao je moja istina – ne okoliša Žuka. - Tačno je da sam tražio bolje uslove ugovora, želeo da vidim suprugu i decu, ali jednostavno nisam dobio ništa, zbog čega bi bilo najbolje da stavim tačku na tu priču.
Crno-bela „osmica” upoznata je s odgovarajućom osudom Ivana Tomića, bar u jednoj rečenici složivši se sa odgovarajućom osudom funkcionera.
- Niko ne može da bude iznad Partizana. To je tačno i to poštujem. Bez namere da produbljujem nesporazum, dodao bih da nisam konfliktna ličnost, još manje problematičan, ne bih želeo da se svađam ili polemišem...
Pitanje da li se kaje što je u javnost izneo prljav veš ostalo je bez konkretnog odgovora, ali se iz sledećih reči može zaslužiti da mu je žao.
- Ova situacija nikome ne koristi, ni Partizanu, ni navijačima, ni meni, Jednostavno, nije dobro...

Mit koji je gradio od jula prošle godine, kad je stigao u Beograd, da se radi o profesionalcu spremnom sebe da ugradi u zahteve kolektiva, polako je počeo da se urušava.

zurnal

Evo i iz ovog primera se vidi da se jedva ceka neka ''trzavica'' u Partizanu... Zbog toga ovakve stvari moraju ostati u ''kuci''!

Vec se urusava ''mit'', verovatno cemo procitati i da Zuka nije igrao sa povredjenom rukom:banghead...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Sto se tice Kelna i treba ga ne dati, a sto se tice odlaska kuci na par dana vise tu je svakako trebalo mu izaci u susret ako treba i vise nego sto je trazio. Covek je zasluzio
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Pustite coveka da igra, mi smo majstori za dizanje u zvezde i za valjanje po blatu, i to u rekordno kratkom roku. Nesporazum je napumpan, tatin sincic ponovo jase sa kroz podbanjicku rupu i njegov pedagoski uticaj na medije polako izbija na videlo. Sta bi dao da im ga Zuka uvali na derbiju...
 

MRTAV ZVUK

Guest
Imao je tu cast,da ga zakuca do kraja.Onaj ekser na sanduku. :buhaha
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Za mene utisak meca. Izlazi Moreira a JUCA svuda. Juca levo, Juca desno. Juca u napadu, Juca stopuje Somea.................i opet Juca.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Kralju hvala ti sto postujes nas navijace! Hvala ti na ljubljenju grba! Treba ti dici spomenik...
 

iznogud

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2006
Порука
170
Reaction score
1
evo dobio je produženi odmor. zasluženo, svaku od ovih 'sedam tekmi za 20 dana' je igrao. tako treba, samo kulturno i staloženo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top