Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.107
Локација
Žrnov
Ostavljam rezervu da li je to Milojević stvarno izjavio... znamo kakvo nam je novinarstvo... ako jeste - sram ga bilo....

pridružujem se Sensovoj definiciji reči "milina" kad su musavi u pitanju.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ja cu uvek braniti Miloja, ali ovo je i po meni skandalozna izjava. Ne znam sta ce to kome u zivotu. Mislim, lepo je to sto oni vole kosarku i tako te price, ali niko te ne vuce za jezik. Mislim mi smo gospoda i tako to, ali opet, to su mrtvi cigani... Kakva milina!?
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
jeli Miloje jer bilo milina gledati kako zagorac igra kao da su jebali pola sata pre utakmice sa sut iz igre 3/15 i 4 ili 5 izgubljene lopte.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Zato si trebao da dobijes utakmicu a ne da ti krivousti najk sutira tri napada zaredom. Pa onda da kazes ovo sto imas i kazes dovidjenja. Ovako....
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Partizanove legende, da li imate zeludac uopste ONO da gledate...kakva bre milina.
Cenim da ce ih sledecu turcin Zeljko, ustasa Bogdan i Veseljko urnisati...
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Zato si trebao da dobijes utakmicu a ne da ti krivousti najk sutira tri napada zaredom. Pa onda da kazes ovo sto imas i kazes dovidjenja. Ovako....

To je to... Ja ne verujem da je govno iskrivljeno uzelo odlucujuci sut... Njega nije smeo da ubacuje 5 minuta pre kraja nikako, poklonio je ciganima pobedu smrad iskrivljeni. E moj Zeljko...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Jos ce ispasti da je on njima nesto psovao, a ne oni njemu, kako stvari funkcionisu kod cigana.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
N-01-obradovic.jpg


sledece je najverovatnije naslov u Kuriru, Carls Dzenkins je veci srbin od mene :puke

da ne bude zabune, smajli na kraju nije upucen Zeljku.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Au kakav tekst. Da se najezis, dvaput razmislis, i js jednom procitas.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
http://www.mozzartsport.com/vesti/i...roligu-da-one-sezone-nisam-slomio-ruku/158403

"Vujošević je bio poseban i po tome, svi ostali treneri u mojoj karijeri su stalno i samo pričali o pobedama..."

Aleks Džikić mi je otvorio mnoga vrata u Beogradu, pa jedno vreme sam redovno jeo u njegovoj kući! Stalno smo razgovarali o košarci, savetovao me je kako da komuniciram sa saigračima. Rekao mi je: Ako ih povedeš, oni će da te prate“.

"Danilović je sjajan tip, pričali smo o svemu - košarci, porodici, doživljavao sam ga kao starijeg brata. Nisam hteo da ga izneverim. Sviđalo mi se kod njega što nikad nije hteo da se povuče, ni na terenu, ni van njega".
:banghead


i dalje se secam one trojke sa pola terena posle ukradene lopte, tada sam mislio da je kraj utakmice i skakao sam ko lud misleci da smo osvojili titulu. Sada vec pokojni deda mi je reko smiri se, igra se jos jedna cetvrtina :D

https://www.youtube.com/watch?v=SGMFHlMkAkI

1:09:02

0.7 kako je ovo srecan broj po Partizan

rekose cigosi da su mu kretnje lose posle druge povrede..

https://www.facebook.com/Spurs/vide...=0&app_id=645747412235879&live_video_guests=0
 
Последња измена од уредника:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
i dalje se secam one trojke sa pola terena posle ukradene lopte, tada sam mislio da je kraj utakmice i skakao sam ko lud misleci da smo osvojili titulu. Sada vec pokojni deda mi je reko smiri se, igra se jos jedna cetvrtina :D

https://www.youtube.com/watch?v=SGMFHlMkAkI

1:09:02

0.7 kako je ovo srecan broj po Partizan
A to veče Public Enemy prvi put u Beogradu i Džile se pojavio posle utakmice na koncertu i njegov cinični komentar na ciganisanje likova sa b92, koji su članove benda zasuli ciganskim znamenjem. :D
 
Top