Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
andriji Đaniju živkoviću, želim isto što i terziću, čović, vučiću, bećkoviću i ostalim ciganima.
Govno koje je samo isprljalo sveti dres.
Ali pravi klub za njega je ciganska Benfika.
Ide mu uz karakter
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
A jest..moja greska..pogresno procitah. Izvinjenje. :)
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Pravi klub za Djanija je Oliveriense, kakva Benfika. I to da ga Nikolic trenira.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
I Nikolic, i Drulovic, i Djukic su, su nam treneri, bili, samo da bi se spijunirao rad vojske Srbije, od strane kominterne i judeo arapskog sljama.

Pri samom pomenu njih trojice, 69% cz fanova bi pristalo da gube sve derbije, i titule, samo da reci generalstab, legija, vojna sila, ne budu u upotrebi.

I nijedan zdrav, prav, cestit, Grobar, ne bi trebalo da trpi napasnika gasica, vojnu popliciju i tenkokopterizam, za obed. Kad su treneri iz rupcage u pitanju.


Pratim i podizem.

Nasa je nesreca sto se nismo na vreme odredili u odnosu na te i takve pojave pa smo jos i dozvolili da nam kvazi patriote i kripto jevreji namecu svoje stavove i vode tribinu u propast.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Da ali Bambi ima priliku da još par godina uzima pare na osnovu profesionalnog bavljenja fudbalom dok Nikolic može i sa 60 da trenira nekog...

Pa to je valjda i poenta i njegova želja. Došao je u Partizan da se nametne selektoru, da ode na SP, a onda i cijena mora da raste i svi zadovoljni. Poklopilo se mnogo stvari kako bi došao u PFC.
Nije isto ako uzmeš pare sad i odma ili ako ih uzmeš za 20-30 godina. Valjda su tu svi saglasni. Plus je Bambi za ovih desetak godina uzeo baš lijepe pare, a uzimaće ih još par godina sigurno.

@LazarP,

Ajde da se ispravim...Lakše mi je da ga razumijem zašto je otišao :)
A teško mi jeste bilo, ali preboljeli smo odlazak mnogo većih od njega.
Ja jednostavno ne mogu da mislim ništa loše o njemu, jer znam da je dao sve od sebe i da ćemo njegovu duplu krunu pamtiti i 2048. godine :)
A što se tiče obeštećenja...To mi baš i nije najjasnije, jer ne znam da je za nekog trenera plaćeno obeštećenje, tj. i ne vidim neki način da zadržiš trenera na silu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov
Isti je proncip kao za igrace. Jer ako moras da isplatis treneru sve plate do jraja ugovora ako mu pre isteka istog das otkaz, onda i taj trener tj neki drugi klub mora tebi da nadoknadi to sto je on ran8je raskinuo ugovor.


E sad, bas taj deo, gde ovi nasi nisu zatezali oko njegovog ugovora, meni je najsumnjiviji...jer ne verujem da se ovi nasi ne bi ogrebali za svu lovu koju mogu da izvuku.

Ovo je samo neka moja logika, nije nikakva insajd info ..
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Marku su posle proslave duple krune slate preko drugih lica šifrovane poruke , iste takve su ostavljane u njegovom lokalu na Vračaru.
Pametnome dosta..

Za sve mu hvala doživotno.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
A za kog smo mi to trenera u nasoj istoriji naplatili obestecenje, a bilo ih je boljih od MN?
I za koliko trenera na svijetu generalno je placeno obestecenje?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.041
Moje misljenje je da Marko nije svojevoljno odlucio da ode, da su ga neki "podrzali" u odlasku...
Pa evo vam i ovo sa zadnjeg derbija kao primer gde zivimo. Sukob "navijackih" grupa na fudbalskoj utakmici, u kome je ucestvovalo par stotina ljudi, iskoriscen je u nasim medijima da se od toga napravi "pokusaj prelivanja nasilja na ulice Beograda, sto je za krajnji cilj imalo drzavni udar"! SF film, nema dalje.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Opet kazem, gospodin Dusko Vujosevic je decenijama silovao miljenicu rezima, godinama skakao po glavi coravom kriminalcu, prozivao despota, pred kamerama samarao clanove ciganskog narko kartela.... Nisu ga "posavjetovali" da preuzme Nimburk.
Zajebite te price.

Dobio je bolju platu i nagulio. Isto kao i Andrija Zivkovic. Naravno da je znao da ce se ove godine favorizovati drzavno mezimce, ali je to isto znao i kad je dolazio, pa mu nije smetalo.
A znao je i Andrija Zivkovic da u Srbiji jedan klub ima privilegije, mozda je i njemu jadnom dopizdilo. A mozda su i njega menadzer i djura mutavi "nagovorili" da preko Kipra naguli u Portugal...

U svakom slucaju, zelim da dogodine saradjuju u Oliverienseu.

Toliko od mene na ovu temu, pretjerasmo.
 
Последња измена:

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Isti je proncip kao za igrace. Jer ako moras da isplatis treneru sve plate do jraja ugovora ako mu pre isteka istog das otkaz, onda i taj trener tj neki drugi klub mora tebi da nadoknadi to sto je on ran8je raskinuo ugovor.

E sad, bas taj deo, gde ovi nasi nisu zatezali oko njegovog ugovora, meni je najsumnjiviji...jer ne verujem da se ovi nasi ne bi ogrebali za svu lovu koju mogu da izvuku.

Ovo je samo neka moja logika, nije nikakva insajd info ..

Ma znam ja to da je isto, ali uvijek kod trenera postoji ono "sporazumni raskid ugovora" ili "dogovorili se".
I meni to nije čudno i nelogično.
Nego me je više zanimalo da li takvih primjera ima u Evropi, jer dosta pratim, ali o tome slabo šta znam.
Niđe nisam pročitao da je neko kupio trenera :)
A što se tiče ovog tvog drugog pasusa...pa upravo je možda tu i pao dogovor. Partizan mu je sigurno dugovao neki novac, pa makar jednu platu i neke premije. I eto najlakši način da se brzo dogovore.
E to je obeštećenje.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Leonardo nestao mjesec dana iz Al Ahlija,otisao kuci bez javljanja.Niko mu ne moze u trag uc.Pukli su titulu zbog njega.
Ako ga nisu vec gazde zakopale u neki egzoticni dio pustinje .
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.522
Локација
Kej Republika
Znači mi smo vrhunski prošli. Nama je doneo duplu krunu pa počeo da drvi onu stvar...
 
Top